Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

Фирмата обявява ликвидация. От 30 Април прекратява дейност. Всички служители получиха писма. От 8 март започват преговорите по уволненията. Уволняват се всички служители. Дотам води некадърния мениджмънт. Фирмата се управлява от хора, които си нямат идея от управление. За сведение - управителя е преподавател в СУ по информатика. Най-висшестоящите служители се титулуват с постове, каквито нямат в трудовите си договори. Например главния счетоводител си е сложил подпис финансов директор. Ръководител продажби се подписва като търговски директор. Такива величия съсипаха фирмата пред очите на хонорувания преподавател, който не си мръдна пръста да промени нещата. За шуробаджанащината няма какво да говорим - братът на Ямалиев е Управител на магазин, любовниците на регионалния Стаменов получават на тепсия мангизи, освен секс. Такава анархия настана през есента на 2017 година, че служителите основаха синдикат. След като Теленор прекратиха договора с тази фирма, същото направи и Виваком, които се ориентираха към Хенди. Всичко това, заради високите нива на злоупотреба извършвана със знанието на горепосочените ръководители. В крайна сметка, всичко си дойде на мястото и компанията приключва своята дейност.

Изключително НЕСЕРИОЗНА фирма. НЕ бих препоръчал на никого да започва работа при тях. Дори предложението да Ви хареса на пръв поглед, то не се доверявайте.

Ако четете това и имате предложение за работа при тях, то горещо Ви съветвам да не приемате.

Най -странното за мен е че едни хора са толерирани в това да закъсняват и да си тръгват по-рано от работното място,а други са държани "изкъсо".Не зная дали пола определя правилата за работно време,но определено не е заеманата длъжност.Привилегията да закъсняват и подраняват имат и обикновенни служители.Това по отношение на работно време.Жалко че като цяло се толерира удобния служител,а не качествения и дългогодишен служител.Лоялността само към парите е унищожителна за хората.

Не знам от къде да започна. Първо заплатата за "мобилен оператор" е под всякаква критика - 420лв. ПОДИГРАВКА! Работиш за слава буквално - ако хване даден служител бонус, я вземе 600 я не. Никакво уважение от страна на управители, шефове, секретари и тем подобни. Големи изисквания, буквално натиск за работа и резултати и накрая нулево възнаграждение за положения труд. Ужасно голямо текучество, ако не си управител повече от 6мес. не може да се задържи човек там. За почивки и смени не се прави проблем, но всичко останало е пълен хаос. Не се дава абсолютно никакъв стимул на служителите независимо под каквато и да е форма. Големи изисквания, големи претенции, нулево отношение и възнаграждение. Моят съвет е - ако не желаете излишни нерви, психическо натоварване на 100% и нулево заплащане НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!

Работила съм за по-големите фирми във бранша, в опозиция на мнението по-долу, ще кажа следното:
1. Да заплатите са по-ниски, но не са 400 лв, разликата със "големите" компании е не повече от 50 лв.
2. За сметка на това, обективно мога да заявя, че натиска и стреса са в пъти по- малко, ако работим и хващаме бонус, всички са доволни, никой няма да сцепи секундата за обедните почивки, проявяват разбиране и толерантност към майки с деца и студенти.
3. Никога не закъснява заплата. Каквото вземеш като бонус се облага и те осигуряват. Изключително стриктни и коректни по отношение на законите за работа.
4.Няма извънредно работно време, няма 12-15 часови смени.

Който иска да започва в тази фирма трябва да се знае, че като продавач-консултант не може да взе повече от 500- 550 лв с бонусите. Тази фирма е с най-ниските заплати в тази бранш - 400 лв. и никакви допълнителни социални или здравни придобивки. Препоръчвам Ви да се насочите към друга фирма с по-добро заплащане и отношение към персонала. Ако следите обявите в jobs ще видите, че през месец търсят постоянно хора, идват и напускат виждат за какво става дума ниско заплащане високи критерии. Работиш в "мобилен оператор" дори и служен телефон нямаш, плащаш си разговора ако си използвал служебния телефон в магазина дори и на оператор да звъниш 123 (0,02лв) или на куриер (0700...). Просто е пълен ужас ....

Привет драга ми Възмутена, за N-ти път ти казвам, че никъде не твърдя, че забавят парите. Проблемът, който имам с въпросното виШистче(на който помежду другото, както аз, така и други колеги, неведнъж сме му спасявали задника и сме му прикривали злоупотребите,липсите и какво ли още не, заради които отдавна щеше да е излетяло от фирмата, ако въпросната беше толкова читава, колкото вие настоявате),беше единствено в неговите притеснения, че съм наясно с някои негови изпълнения. Това, което знам, е прекалено гнусно и долно,за да го коментирам тука, това все пак е сайт, чрез който всеки кандидат в дадена фирма да може прецени, дали съответната работа би го удовлетворила или не(като заплащане, работна атмосфера),а не някаква жълта медия, а и нямам навика да слизам на нивото на някакви глисти, цитирайки техни "подвизи". За пореден път повтарям, за тебе, Възмутена, и за тролове като тебе,че е добре да се ЧЕТЕ, а за да се ЧЕТЕ, е нужно да се ВИЖДА(прегледай си очите) и да се МИСЛИ(казват, че гинко билоба помага)...и май е по-добре да си в кома, отколкото с глаукома :)

В кома...... хахахахаха, добре казано!!!
Corsinka, всеки нормален човек, когато започва работа се интересува от това колко пари ще взима и дали ще ги получава редовно.. Явно ти, докато си се трудила "като пчеличка" си работила за слава. Нито аз, нито ти сме хората, които да определят кой е кадърен и кой не. Като се има предвид от колко години съществува фирмата, явно има хора , които определят и избират персонала си и разбират от този бизнес.
Дали съм мишка или не, си е лично мой проблем!!!
Не защитавам никого за нищо, казвам това , което мисля и не съм излъгала за нищо. А ти? Явно , когато си си тръгнала от ГНС с наведена глава, не си имала смелостта да кажеш какво мислиш. Тук ти е по-лесно да плюеш , скрита зад някакво си именце. И теб ли те изгониха като Стефан заради злоупотреби? Не знам семейното ти положение( и честно казано не ме интересува особено), но да не би случайно да си искала нещо от някой "некадърен" настоящ служител и да не ти се е 'отворил парашута'. С риск да се повторя, ако имаш личен конфликт с някого , не означава , че трябва да си го изкарваш на всички. Определено ми се струва, че не си особено умна , така че няма как да разграничиш нещата.
А относно работата ти, радвай и се,че като се има предвид колко си зла не се знае дали няма да видим коментари от теб в този сайт, само че за друга фирма!!!!

Драга ми Наташке, в кома си ти. Слагай си очилата за ЧЕТЕНЕ,те служат за това, да се ЧЕТЕ с тях.Не забравяй и кислородната маска.
Хора не се лъжете, само вижте какви мишчици са адвокатчета на тази вече леко замираща фирмичка.

Corsinka , ти си в кома