Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

Драга ми ВъзмУтена Г-жо/це, мисля, че е крайно време като за начало да се научите да вземете няколко урока по ЧЕТЕНЕ на български език.В изказаното от мен становище никъде не става дума за закъснели плащания, било на заплати, аванси или пък бонуси. Също така моля да ме извините за закъснението, с което отговорям на Вашата реплика, но май не се сбъдна Вашето пожелание да си стоя предимно вкъщи, днес ми е почивен ден от доста време насам, поради високата ми служебна ангажираност. Преди да лаете, винаги е добре да четете..внимателно. Та малко ми е трудно да си обясня, какво му е хейтърското на това да казвам, че вьв фирмата се е случвало да работят и кадърни хора(да, цитираните от моята скромна особа, вече не са служители на ГНС, но нека уважамият кандидат за работа да има възможност да се запознае със скритите изненади:какво може да го чака във фирма, където кадърните вече са бивши служители...)Та така драги кандидати за работа...бягайте надалече, има доста други работодатели, които ще оценят по достойнство вашата РАБОТА, без да ви се налага да ви замесват в каквито и да е простотии и интриги :)

Бивш служител съм на фирмата на позиция продавач-консултант.

Заплащане - най-ниското в този бранш. Докато си в изпитателен срок (6 месеца) взимаш 400 лв. След като те назначат, заплатата ти става чисто 470 лв. Бонуси - между 100-150 лева максимум. Тоест докарваш малко над 600 лева. В останалите фирми, работещи в сферата на телекомуникациите, оттам почва основната заплата. Парите се плащат редовно, без забавяне, внасят се абсолютно всички осигуровки.

Уважение - един ден го има , друг не.

Привилегии - никакви, няма ваучери за храна, транспорт, дори служебен телефон (а говорим за фирма работеща в сферата на телекомуникациите)

Фирмена сигурност - определено я има. Трябва да направиш сериозен гаф за да те махнат. При тези ниски заплати, много от служителите сами напускат. При първа възможност. В подобна фирма, същата работа и натоварване, чистата заплата започва от 550 лева, а бонусите по-големи.

Натоварване - ден с ден не си приличат. Единия ден може да нямаш време да ядеш, а другия просто да умреш от скука.

Потенциал - изключително труден. Малцина са хората, които са успели да се издигнат във фирмата.

Местоположение - много относително,зависи много от града.

Колеги - като на всяка работа има готини и точни колеги , и мазните му подмазвачи и лизачи. Интригите също не липсват.

Работна среда - работното време на магазините е изключително дълго. През седмицата, повечето магазини отварят в 8:30 и затварят в 20:00 , а събота се работи от 10 до 19:00 часа. За сравнение, останалите фирми работещи с Теленор - през седмицата се работи от 9 сутринта до 7 вечерта, а събота от 10 до 17:00.

И накрая ще завърша, че фирмата е добър избор за първа работа и натрупване на опит за млад човек, който живее още с родителите си, но за човек решил да има собствено семейство - категорично не. Същата работа, напрежение и стрес, но за повече пари се предлага от конкуренцията. Всеки сам прави своя избор.

Мила Corsinka, четейки злобните ти коментарчета, ми изникнаха няколко въпроса , които бих искала да задам. Колко пъти ти закъсня заплатата? Много добре знаеш , че на края на всеки месец сме си получавали парите, може да не са били хиляди левове, но сме си ги взимали на време.Ако сме си изпълнили целите, сме си получавали и бонусите. В края на краищата, бонус се получава за свършена работа. В тази фирма за добре свършена работа - НЕ ТЕ ГОНЯТ, замисли се ти защо вече не работиш там.  И ми е много интересно след като си толкова кадърна и си се трудила като "пчеличка", кога ти остана време от толкова много работа да видиш " къде гледат " колегите ти. Струва ми се , че имаш личен проблем с някого , а не с фирмата. Кой е вишист и кой не е - НЯМА ЗНАЧЕНИЕ, когато си върши работата добре. Ако живота ти е много скучен си го разнообрази с нещо друго, не изливай злобата си ,  наричай нещата с истинските им имена, а не както на теб ти изнася. Има хора , които с години работят във фирмата и нямат намерение да напускат,защото са ценени, а и явно ръководството няма намерение да ги гони.
Хора не се подлъгвайте по някакви злобни писания на някаква нереализирана личност!!!
Единственото място за хора като теб е вкъщи- безработна ( мисля , че и бюрото по труда ти е много), за да не тровиш живота на хората около теб със злобата си!!!!!

Интересно ми стана, кое е общото между подмазването и конфликта на интереси, но явно е било от интелекта ми ....:) Кадърни хора (ще цитирам имена...рискувайки да влява в конфликт на интереси) бяха Павел Ненков, Теди Георгиева, но те май вече отдавна не работят в ГНС. Все пак ако все още Криси Борисова все още работи във фирмата, мога да приема, че изказваното от мене мнение не е правилно...сори :)

Корсинка, ако беше малко по-умна, щеше да разбереш, че би било конфликт на интереси,ако кажа коя съм!( все пак още работя във фирмата, и ако кажа името си, може да бъде прието като подмазване и пр.)

И още нещо - кой говореше в предното мнение за теб, та се обаждаш като на барабан палката!?

Всичко, което съм написала е истина и могат да я потвърдят доста хора, които работят от години в ГНС.

Нямам повече какво да кажа и освен това нещата отиват на към чат. Чао

Коуега/Коуежке, кога сте горд/а... ми вземете си напишете името...не се крийте зад някакви си думички, че не било важно. Значи явно тренерчето е стАнАл виШист и вече може да се каже, че квалифициран...ха ха ха. Интерсно ми е само колко от работещите в момента са технически грамотни или дългокраки?

Направо незнам от къде да започна... Стефчо, кога бе батко ти е закъсняла заплатата? Кога не си хващал таргет, като лично с ушите си от твоята уста чух,че откакто бачкаш във фирмата не си изпускал таргет (друг е въпроса,че се знае и как си ги хващал тия таргети) ? Кога НАПУСНА? Ти и екипа ти бяхте освободени поради злоупотреби и това го знае, всеки служител работил през месец Май във фирмата. А относно управителската заплата, не те е накарал никой да подпишеш договора си! Ако не ти е харесвало възнаграждението, да не си се захващал! Още повече,че си доста неквалифицирана персона, че да очакваш хиляди левове заплата!
Много е лесно, когато си ядосан да оплюеш. Както на всяка работа и тук има трудности и моменти на неразбирателство с дадени хора, но това не е повод да изопачаваш истината, по начин, по който на теб ти е удобно! Не си честен и това го знаят доста хора!

Искам да кажа, на всеки, който се колебае дали да се яви на интервю, или да приеме позиция в Глобъл-Нет Солюшънс, че фирмата е изключително коректна по отношение на заплащане, осигуровки, отпуски, болнични, съпорт по време на работа във всяко едно отношение. Общо взето, ако не се ебавате (като бате Стефчо) ще си бъдете добре във фирмата, защото на всички ни е известно,чена днешно време трудно се намират расботодатели, които добри-лоши, са коректни. Факта,че има няколко десетки служители, които работят от + години в тази фирма, сам може да ви подскаже,че ако сте коректни и съвестни служители, може да очаквате същото в замяна.
Горда съм,че работя в тази фирма, щастлива съм,че познавам всички тези хора, с които работим заедно и си помагаме! Аз също съм имала много,много трудни моменти, дори скандали с определен човек от компанията,  но всички те са хора, с които след като поговориш, ти се успокояват ангелите и проблемите ги разрешавате ЗАЕДНО!

Стефчо ти чак сега ли разбираш, че в тази фирма нищо не отговаря на никаква логика. Тук тренерчета стават хорица, които по цял ден, вместо да се включат активно в работния процес, гледат клиентките с извинение в бюста, а тези, които бачкат като пчелички и вършат цялата черна работа отиват в бюрото по труда

В тази фирма не препоръчвам на никой да започва. Заплатата на един супервайзър?(магазин) или по точно управител на магазин е 680 лв. и ако си хванеш таргета достига до около 900 лв. но вече таргети е почти невъзможно да се хващат. Обстановката във фирмата е много тягостна и лиоша за работа. В тази фирма не зачитат хората. Използват те до като си им изгоден и после те захвърлят. Аз напускам на 12.05.2014г. заради тези причини. Тези хора са изключително нагли и те мачкат. Възможност за развитие няма! Като някой нов започне във фирмата го заблуждават, че ще работи със точни хора и професионалисти, но това въобще не е така! Скоро истината за тези хора (шефовете) излиза наяве! И хората рядко издържат във тази фирма повече от 9-10 месеца. Хора послушайте ме не започвайте работа във тази фирма после ще съжалявате че сте си пропиляли вретето и нервите там!

Здравейте! Найстина съм потрресена от мненията които прочетох и незнам какво да мисля! Видях обаче че са доста стари-2007г. Искам да чуя мнението на някой настоящ служител,защото както знаем тези магазини работят вече само с единия мобилен оператор. Моля ако някой има мнение нека да ми пише.