ЛЖ ООД - CBA /img/frontend/nomap.png"

ЛЖ ООД - CBA

Здравейте на всички,пострадали от отношението на работодателите на CBA ! Такова отношение няма никъде.... под всякаква критика..... Особено ако си нов - добре са първите 2 седмици.... ,после задължително трябва да се превърнеш в машина или шефовете сами ще те превърнат в такава,но по един ужасен начин.... ! Уволняват те,а после те питат: Защо напускаш? Непрекъснато има глоби за какво ли не,а за заплатите... НЯМА ДА КОМЕНТИРАМ.... подписваш се на една заплата,а взимаш някаква обидна сума... Много сменят персонала.... максимум 2-3 месеца,а за някои хора дори и 3 седмици и са навън,само се крещи,правят се забележки за най-малкото.... ПЪЛЕН КОШМАР ! И ако някой все пак иска да работи в тази верига магазини - ПАЗЕТЕ СЕ !

Всичко написано по-горе е вярно.Гонят добрите и съвести служетели,а оставят некадърните.Сегашната управителка не знае на кой свят се намира/Меги/и нищо не разбира от търговия.А махнаха кадърната у-ка/Мария/за да вкарат техен човек.Май незнаят какво искат в този магазин.

започвам първо със М6.Първо управетилката ВАНЯ ли е каква е незнам ама е най некадърния управител във ЛЖ.трябва да я уволнит тая жена.ДЪРЖИ  се отвратително със клиентете,а пък за персонала да не говорим.А доколкото персонала е як.

всички коментари са верни в отдел човешки ресурси се държат добре но в магазина нещата не стоят така управителката незнае какво прави неадекватна е отношението и към служителите е отвратително .мисля да напускам.

Къдеса онези съвестни работодатели които трябва да контролират служителите си. Искам да кажа само едно, че тази фирма си има много добри ръководители, но управителите в магазините са под всякаква критика говоря специално за магазина във Въжраждане с/у бл.68 как може управителката /Иванка/  и зам.управителя /Боян/ да се държат по такъв отвратителен начин с клиентите и служителите си, а всъщност те не са в магазина а цял ден си пият кафето пред магазина и това ми било управител за пример. Това са пълни глупости първо те нямат вид за управители а за държание да не говорим.

Защо се хабите да пишете. Не виждате ли, че и в тази фирма както в цяла България просто се перат едни пари от едни европейски фондове които трябва да се оправдаят чрез симулиране на някъква дейност. Специално новия обект на веригата CBA в Чайка, е жива пародия на търговски обект. Момчето което е писало по-доло за условията в склада може би е напълно направо, но аз като един обикновен клиент който живее на няколко метра от магазина, виждам как работниците им седят в почивката си по тротоарите.... как в самия магазин или липсва достатъчно персонал или ако е там обикновенно е зает да изпълнява прищевките на управата и при тези условия какъв просперитет може да се очаква. А и след като съвсем официално дори и в нета е обявено че тази верига работи по европейска програма за развитие на човешките ресурси и прибира едни стотина хиляди европейски пари, чудно ли е че не им пука за условията на персонала или за клиентите. Там работата е да се покаже документално, че нов обект има открит, че в този обект са наети някакви кадри които известно време ще се обучават по тази програма, а от там на там какво ще бъде и дали ще се задържи на пазара този магазин НА кой ли му пука. Те и затова не си дават много зор да си оправят нещата.

Искам да изкажа ужаса си от тази фирма или по-скоро от новия обект в Аспарухово. Разботих в едно от трите заведения ръководени от ЛЖ ООД и не препоръчвам на НИКОЙ да започва работа там. Колектива е супер но управителката Мариела Ковачева е под всякаква критика. Ще ви докара до лудост и ако все пак не напуснете - тя ще си намери причина да ви уволни. Персонала с който бяха открити заведенията е почти изцяло сменен(избягал) благодарение на "перфектните й управителски умения"!! Като изключим нея всичко е супер : добри заплати,коректно отношение от управата на фирмата,невероятен колектив!!

Много искам да прочете моето мнение главния началник който отговаря за отел човешки ресурси на гр.Варна.
Кандидатстваш за работа в магазините на СВА но служителителките които работят в отел човешки ресурси ти отговарят така:Трябва да живееш в района където е магазина в който работиш.На какво прилича това УЖАС това не са служители за мен който си вършат добре работата.Пращат те на магазин от СБА за да те назначат на работа но се оказва фалшива тревога.Може би си набелязват или испращат техни хора за работа.Просто се гаврят с хората.Млади момичета с не кой знае какъв търговски опит.Едно е да завършиш друго е да работиш по това което си учил.Човешки ресурси е отдел където работят знаещи можещи хора който разбират и преценяват даденият кандидат за работа.Жалко че живеят и работят хора с   квалификация но без морален опит за това което не разбират.Едно е да искаш друго е да го можеш. .Аз не съм оценителя за работещи кадри във вашата фирма а просто очевидец на това което се случва.Много жалко за всички българи които со жертви от такива ръководители млади учени но без опит като служители който назначават и овобождават от работа.Добре го прочетете и го обмислете г-н Началник към отел Човешки ресурси на гр.Варна.

Съгласен съм с написаното от  Щиляна.
В новият обект,който откриха в Чайка е направо ужас да се задържи човек.Управителката е с ужасен характер и силно не ориентирана.
Постоянно си мени решенията,обижда персонала,а за условията на работа да не говорим и това склада да се намира под земята,без работещ асансьор смятате ли как се издържа на къртовският труд.
Радвам се ,че се махам много скоро от тази фирма...

Най-лошият работодател.
На интервюто ти заявяват конкретна сума работна заплата, в действителност заплатата е по-малка; казват ти, че с ваучерите можеш да плащаш ток, вода, а те са само и единствено за храна; питат те за конкретни работни умения, а в действителност се изисква единствено да си общ работник. Отношението е като към животно, по време на почивката не разполагаш дори със стол, на който би могъл да седнеш, съблекалнята е обща за мъже и жени, в склада обилно е поставена отрова за мишки (навярно такива властвуват там), хранителните продукти са разтоварват директно от камиона на тротоара.