ЛЖ ООД - CBA /img/frontend/nomap.png"

ЛЖ ООД - CBA

Не започвайте работа там. Преди два месеца ме поканиха на интервю разговарях с една много усмихната дама разясними ми какви ще бъдат задълженията мии заплащането. На пръв поглед всичко ок приех работата, изпратихаме на обучение близо месец. Предстояха ревизии по отваряне на нови магазини поканиха ме в екипа на ревозорите супер да ама не работехме по 12 часа цяла седмица всички бяхми пребити от работа,пръснаха ни по магазините да зареждаме стока пак гърч и накрая ме повикаха в офиса зада ми кажат,че не ставам за тази работа. Незнам как си подбират хората,но найсти не постъпват коректно с хора,а и заплащането не беше такова каквото обещаха. Не съжалявам,че ме осводиха яд ми е,че дадох всичко от себе си а постъпиха така гадно.Приятели по добре си стойте в къще без работа отколкото в СВА с работа и БЕЗ ПАРИ.

Хора непочвайте работа там, пълен батак е. Батак от всякъде, нито отпуски дават както трябва, нито заплатите са мотивиращи. По цял ден те унижават пред клиентите, никога не са доволни за това което правиш за фирмата, заплатата е унизително ниска, гърчиш се от бачкане и накрая взимаш едни миризливи жълти стотинки. Абе всичко е леш.... Хора недейте се набутва там за да не съжалявате после...

Бях служител на тази фирма за една година и два месеца и мога да кажа, че този период няма да го забравя :) Та, напълно официално бих казал, че управата и всички се държаха добре с мен - аз си вършех работата и съответно те ми даваха възнаграждение. Нямам какво друго повече да кажа освен едно:
Благодаря!

Това е връх в човешката експлоатация !! Незаконно удържане от заплати ,унижение,заплашване и незаплащане на извънреден труд ,той всъщност никъде не е записан и после ,,иди докажи че нямаш сестра,, Как може в този век да се допуска такава неморална и откачена работна среда ! работил съм не в много фирми но такова унижение не бях виждал !! Управата не вижда ли потока от недоволни хоро които напускат !!! не си ли задават въпроса защо служителите а не управителите на обектите напускат ! Не стига че ни затрупват от работа (всъщтност аз затова съм там ,не ми тежи работата) ами ни заплашват гледат ни накриво когато след завършване на работното време си тръгваме ,ами ще останем ама платете ни го този извънреден труд ние да не сме прости ! не стига това ами всеки месец рязане от заплати ,ЗАЩО ,на всичкото отгоре бавят се валчерите за храна,които трябваше да получим на 25 12 2012 не е лоша работата ,но докато болните амбиции за кариера на управителите ви на обекти не спрат,докато те не спрат да експлоатират хората си и да си играят с тях,няма да спре потокът от напускащи ,недоволни хора и репотацията на фирмата ще се срива все повече докато накрая ще станете смешни и жалки !!

Възмутена съм от отношението на служителките в магазина на СБА - Чайка 2.Аз съм обучаваща в този магазин от кратко време,просто нямам подходящи думи,с които да изразя своето възмущение от отношението на всички "висшестоящи" в този магазин и по точно на гл.касиерка Милена Василева.На тази жена й липсва седемгодишното възпитание,тя не може да разговаря с хората с нормален тон.Аз съм там да се обучавам,а не смея да питам нищо,понеже се притеснявам от това как ще ми отговорят.Такива хора не трябва да са на такива места на работа.Има много млади хора за такива длъжности.Тя първо няма външен вид, и второ нужното възпитание.Аз не искам такава жена да ме обучава.Всички в този магазин са такива като нея.

Аз споделям мнението на почти всички изказали се до тук. Бивш служител съм на фирмата. Напуснах точно заради отношението на управителката Светлана Иванова,която незнайно защо си мислеше,че не работи с хора а със стадо овце. Постоянното и истерично поведение,постоянните обиди и най-вече спиране и отнемане на почивките,накара много хора от нормални да се превърнат в някакви роботи ,които нямат нужда от глътка въздух и парче хляб. Харесвах си работата,но в крайна сметка ,всеки уважаващ себе си човек,не би приел отношение като към животно. Съвет към кандидатите за работа в ЦБА- Въоръжете се със невероятно търпение и най-вече ако бъдете дебил,работата може и да ви хареса. Успех!!

Събетвам, хората решили да кандидатстват за ръководните позиции във фирмата, да не го правят. Викат Ви на интервю и Ви губят времето като ви предлагат някоя ниска длъйност, в която имате предишен опит. Служителките в отдел, човешки ресурси се подиграват с Вас като Ви заявяват че са си смесили автобиографиите за различните обяви. Бях силно обидена, как жена, която не може да свърши собствената си работа ще прецени дали аз ще се справя с длъжността за която кандидатсвам.

Ох, горкия той преуморил се е нещо.Абе вие днешната младеш нямам думи за вас - хем мързеливи, хем много знаете.Пробвай ти Атанасе/знам че не си Атанас/ на друго място.там ще ти постелят червен килим, ще ти дават 1000 лв.заплата. Колко сте смешни! Не фирмата ви е виновна на вас, манталитета ви е такъв- на готово нищо не се дава скъпи мои.Само с оплакване не става.Разберете трябва да се работи!Това, че си скъсвате гъза от работа е направо смешно, можем да поспорим.Скатавки от всякъде.Един работлив човек никога не би казал тези неща. А предимствата, които ви дава фирмата май нещо не ги виждате, само плюете.Знаете си работното време, знаете си точния заплатен ден,осигуровките на пълен работен ден, двойно заплащане по празници,празненства за нова година, работен график удобен за всеки и какво ли не.
Искам да кажа, че фирмата е лоялна към своите служители.Това, че не сте работили на други места и не сте видяли каква хамалогия е там е лично ваш проблем.Във фирмата имат място само работливи хора!От доста време работя тук и заставам на 100% зад думите си!
И изобщо несъм служител от управата

[quote]Абе хорица, вие всичките тук долу с вашите коментари ядете ръката която ви храни.Тази фирма не е за мързеливи хора тук трябва да се работи.Няма служител който е напуснал и да е давал всичко от себе си.Къде, кажете къде в Бурлекс, Кауфланд, или Карфур не се работи и ей така се получава заплата? Жестоко се лъжете![/quote]
Абе човече, който и да си ти с ник S... , ние всичките тук долу, не ядем ръката която ни храни, а доста здраво работим за да вземем в края на месеца 300 лева заплата. Не те знам къв си, а и не ме интересува, но е нелепо и грозно да нападаш хора които се трудят за една мижава заплата от 300 или 400 лева и да ги обвиняваш че били мързеливи.
Нали същите тези хора са наети от такива като теб... /предполагам, че ти си някакъв шеф, щом пишеш такива неща/ та след като си наел тези хора и ги държиш все още на работа, значи далеч не са мързеливи както ги описваш.
В тази безработица винаги можеш да махнеш мързеливия, защото на вратата стоят и чакат още поне 200 души които можеш да наемеш. Но ние които пишем тук и се оплакваме от отношението на управата или от условията на работата, далеч не сме във вашата изгодна позиция. Защото ако не стоим, ако не търпим и ако не мълчим... ще се отзовем на улицата и то не защото сме мързеливи или некадърни, а просто защото не сме симпатични на управителя или не се подмазваме качественно.
Дали ако нямаше такава криза щяхте да си позволявате по такъв начин да си играете с работниците.
Просто имате късмет, че сме в криза и това ви дава възможност безнаказано да се държите некоректно с персоланала си и те да търпят своеволията на управата поради безизходицата си.
Хайде сега пак се обърни и ми обясни, колко сме мързеливи и как не заслужаваме доброто което ни прави ЦБА.
Едно ще ти кажа... моли се да не свършва кризата и да не се подобри положението на пишещите по-доло, щото пооправят ли се малко нещата, започне ли бизнеса да наема хора, ще ви се наложи да си промените отношението към персонала, ако желаете да имате такъв.
А дотогава, докато народа и обикновенния човек е притиснат от кризата и безизходицата, можете безнаказано да продължавате да се гаврите с наетите от вас работници... да им нарушавате правата... да ги мачкате... и да се големеете в собственните си очи. /защото на вас никой нищо не може да ви направи... най-малко бедния човек ще тръгне да ви съди и да си търси правата./

Така, че стягайте се и си вършете работата.За отговорните хора работа ще има. А то се вижда и по обектите кой управител пие кафе и кой работи нон стоп.