ЛЖ ООД - CBA /img/frontend/nomap.png"

ЛЖ ООД - CBA

ВСИЧКО ГОРЕ ДОЛУ ОК АМА ИМА ЕДНО CBA ВЪВ ВЪЗРАЖДАНЕ С/У БЛ.41 ДЕТО ВСЕ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ДЪРЖАТ УПРАВИТЕЛ ДЕТО НЕ МОЖЕ ДА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА,ВСЕ СЕ УПРАВДАВА ЧЕ ПЕРСОНАЛА МУ Е ПРОСТ И Т.Н. КАК ИСКАТЕ ДА ИМАТЕ КЛИЕНТИ?ИМАШЕ ПРЕДИ ВРЕМЕ МОМИЧЕТА ЗАРАДИ КОИТО ИДВАХ В МАГАЗИНА АМА ТЕ СИ ЗАМИНАХА.УПРАВИТЕЛКАТА ВСЕ СИ ПЛЮЕ ХОРАТА.АКО СОБСТВЕНИЦИТЕ ЧЕТАТ ТЕЗИ СМНЕНИЯ БИХ ДАЛА ЕДНО СМЕНЕТЕ СИ УПРАВИТЕЛЯ НЕ СТРУВА И СИ ИЗБИРАЙТЕ МАЛКО ПО МЛАД ПЕРСОНАЛ

Работя в един от магазините от година и половина почти.Разбирам се с колегите си и харесвам длъжноста си.Това,което не ме кефи особено е реалното работно време и това което пише на фиша.Има доста "шуробаджанащина", което  говори много за възможноста един "страничен",но кадърен човек да се издига и доказва.Като цяло не препоръчвам на хора които имат желание за развитие да се обвързват с фирмата защото тя не дава възможност.Мисля да напускам вече защото никой не ме оценява :) аз имам качества и това не е просто високо самочувствие а една реална самооценка.поздрави за най-страхотните управители Станислава Донева и Павел Павлов!!!

Клиент съм на СВА и мисля че има малко персонал, а има много работа,чуства се напрежение в магазина.

Кратко и ясно: хора, колкото и да се нуждаете от работа, обмислете всичко и изберете СВА за работно място единствено в краен случай. Не си заслужава. Колкото и да се стараеш там няма кой да те оцени.

Здравейте!Недоволните са винаги повече от Доволните!Аз съм клиент на Супермаркетите СВА в гр.Нови пазар!Наблюденията ми са , че персонала и на двата магазина полагат големи усилия , за да предоставят най-доброто на НАС КЛИЕНТИТЕ ! Впо-големия от магазините обаче съм присъствал на ужасяващи сцени от страна на клиент към продавач,неоснователно , злобно и снезходително!Хора замислете се . че и тези момичета които Ви обслужват също са хора и отношението към тях трябва да бъде като към човек , а не като към бездомен пес! Време е и клинта да стане по отговорен , и като иска най-доброто да бъде по-внимателен и достоен !Културата ни е под всякаква критика!За да искаш добро отношение трябвя да отдаваш същото!

Винаги на щанда с колбаси се чака ,защото момичета са две ,управителя не вижда ли че две са малко ?Клиента не бива да чака .

От известно време съм клиент в сва-Нови пазар идвам в града по работа,прави ми впечатление,че има недостиг на персонал,всички изглеждат много изтормозени и изморени,а не, неучтиви.Станах свидетел на разправия между управителката и жена от щтанда,такав скандал вдигна управителкта,чак се запитах дали е сьс всичкиятси или е за лудница,е как след това тази жена да ми се усмихне,а камоли да ме обслужи любезно.Това че е управител не може да се даржи с персонала така,като не й издаржат нервите да си стои вьв тях,и да си лекува.

Работя в тоэи магаэин вече 6 месеца . Эа това време ме иэлъгаха эа много неща . По отношение на эаплащане,эа длъжноста която эаемам и трябва да ми се эаплаща вече 4 месеца, а вэемам по - малко.Поставят се глоби эа всякакви глупости ,никакво уважение от колеги към колеги и управители към работници.Работя на топла точка като готвач пълна скръб много работа малко пари а по 10 часа си там.Всеки ден трябва да си учтиф и любеэен с клиента той има всякакви права а нашите роднини не.Имали сме всякакви сцени.... Эа мен те нямат висок потенциал на раэвитие ,эащото управителите неэнаят как да эадържат един работник и с какво ,гледат своите хора и далавери.

АЗ СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ МАГАЗИНИТЕ НА СВА ДО СКОРО ЖИВЕЕХ ВЪВ ВЪЗРАЖДАНЕ И ВИНАГИ ПАЗАРУВАХ ОТ ТАМ ВСИЧКИ БЯХА МНОГО МИЛИ И ЛЮБЕЗНИ ЗАБЕЛЕЖКАТА МИ КЪМ ТОЗИ МАГАЗИН Е ЧЕ МНОГО ЧЕСТО СЕ СМЕНЯ ПЕРСОНАЛА
СЕГА ЖИВЕЯ ВЪВ ВЛАДИСЛАВОВО И СЪЩО СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ВИНАГИ СА УСМИХНАТИ И ДРУЖЕЛЮБНИ :)

искам да ви кажа за този обект във "възраждане"2 специално че е пълна шуробаджанащина. обслужването е отвратително.Управителката прилича на колхозничка и е постоянно с един и същ лъскав панталон,който повярвайте ми ще се скъса всеки момент.Момичетата на касата са със скъсани и лекьосани тениски,но с огромно самочувствие и твърде развито чувство за собственост.Чувстваш се така сякаш си отишъл в чуждата къща,а там не са те канили.....от скоро имат две нови момичета,които засега са много мили но ще ги обработят и тях.На същите тези момичета искам да кажа:Бягайте момичета бягайте и не се обръщайте назад.Там всички са шефове,дори на управителката мъжът й и дъщеря й ще ви дават нареждания поварвайте ми.Неведнъж съм присъствал на скандали между персонала-просто отвратително.Продава се залежала стока,мръсно е,незаредено,обслужването е отвратително.Ако всичко това е по вкуса ви ,заповядайте в цба възраждане ...ще опитате от всичко!!!!На търсещите работа трябва да обичате ммного екстремните преживявания,да имате железни нерви и здрави ръце,за да работите там.УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!