ЛЖ ООД - CBA /img/frontend/nomap.png"

ЛЖ ООД - CBA

Да попитам първо някой чете ли коментарите тук?Кандидатствах за работа в ЦБА Нови пазар.Оказа се ,че не ме искат там.Не съм била симпатична на управителката.Незнаех,че това е критерия по който избират персонала си там.Но да вече зная и това обяснява много от нещата,защо магазинът е в това състояние. Разхвърлян,етикет;-а той не е същият!.И като обслужване ти се ще да не стъпваш там.Но нали са симпатични на Данчето!

Работих като за трима .. така съм възпитана, да
давам всичко от себе си когато се трудя. Времето ми минаваше бързо и приятно.. Работно време от 7 до 14 часа, но доста често и повече..не се оплаквам.. На финала на фона на мизерните заплати обаче се оказва, че поемаш кражбите в магазина - охрана нямаше. И така вместо уговорената заплата - получаваш -40/-50лв.. всичко ти се обърква в сметките.. и накрая ти идва да си теглиш ножа... Напуснах заради заплатата. Управителите бяха доволни от мен, както и аз от тях! Отпуски имаше, болнични също ползваш когато ти се наложи.. Викат те извънредно като има годишни ревизии, но това е само един ден в годината. За съжаление с тези заплати в момента персонала е некадърен и се чака на щанда и магазина не е зареден подобаващо.. не им се работи на хората като знаят че няма да получат заплатата която им е обещана... оправете заплащането и наемете мислещи и работни хора..

Здравейте!Искам да изкажа възмущението си от обслужването в Супермаркет ЦБА в Нови пазар.Персоналът е некомпетентен , не влга никакво чувсто за отговорност и добро отношение към клиентите.В момента в Нови пазар няма магазин , в който да отидеш и да си напазаруваш с удоволствие.Вместо да се постараят в ЦБА ,напротив с некомпетентното и безотговорно отношение служителите прогонват клиентите или ги оставят силно разочаровани след посещение . Винаги са дезорганизирани,в постоянна почивка , стоките не са изложени хубаво,етикетите не отговарят , щанда със зеленчуци и плодове е винаги разхвърлян ново върху старо - битак . Много жалко,защото мои познати , работили в по-големия магазин са доволни от работодателя.

Моля, обърнете внимание като си избирате "компетентния" персонал. Обслужването не е на ниво (невъзпитани, намръщени, недружелюбни, без никакво желание за съдействие)! Не се поддържа добрия вид на магазина. Не добре подредена стока (разбъркана) с не отговарящи етикети. Освен това асортимента на някои от стоките е много беден. Има много количество от определен вид, а от друг - липсва. Още при влизането в магазина видях, че клигата за мнения и препоръки не е на видно място, както трябва да бъде по задължение, а липсваше и трябваше да помоля да ми бъде предоставена (донесоха ми я от офиса, без да ме попитат дали има някакъв проблем).

Дани, съгласна съм с теб... Затова напуснах, писна ми да гледам кифли, правещи се на кроасани... И отношение към клиента никакво. Моя чичо искал да купи повечко вино ( за подарък към колеги) и чакаше въпросната да се появи ( била заета, мноого работа имала) да отговори на запитването. Никой! С повече обикаляне си намери желаните подаръци, но доста нерви загуби в този магазин.

Здравейте! Надявам се някой( ако има такъв) в Ръководството да вземе някакви мерки! Как си подбирате персонала? В Цба Чайка, като пом. у- тел е Надежда Чокоева - ваш бивш кадър, който след като ви кради в магазина ви в Белослав достатъчно време, обиколи и други вериги, където се похвали, колко е хитра( съответно и там й сърбаха попарите) - я касиерка, малко оператор, защо не и управител. Г- цата в работно време е в сайтове за запознанства или "работи" по телефона. Съжалявам персонала, че трябва да плаща за невежеството й. Проверявайте си хората на отговорни длъжности. Щом тези хора са такива, всичко друго остава БЕЗ КОМЕНТАР!!!

Незнам кой от какво е доволен и кой не  но едно е факт в СВА-Нови пазар персонала се компенсира сам ,вземете да им проверявате личния багаж при напускане на работа може да стане интересно,някой са много изобретателни.

Здравейте на всички. От скоро съм бивш служител на тази фирма. Моля ви хора не си и помисляйте да започвате работа там. Отношението е под всякаква критика, говоря за така наречените управители. Персонала иначе (поне при мен) беше чудесен и много добре се разбирахме. Не вярвайте на нищо от това което ви говорят на интервюто, реалността е съвсем различна. Започнах работа там с фиксирано работни време, но нямаше и ден без да ми се натекне че трябва да оставам извънредно и то за нищо, в същото време ако си тръгнех на време се започваше с едно мърморене и едни заплахи. Това за храната от мненията изказани по-долу е напълно вярно. Лично аз бях свидетел на това как се коригират срокове на годност и то на хранителни продукти.Чистотата в обектите също е под всякаква критика, мишки не видях, но за сметка на това мухи и хлебарки по хранителните продукти имаше в изобилие. Много внимавайте (ако въобще пазарувате в тази верига магазини) и за сроковете на козметичните продукти. Ако видите продукт с етикет за срок на годност, който се различава от съседните продукти (т.е. етикета със срока да е залепен допълнително) въобще не си го купувайте - гаранция за изтекъл срок. Също така не препоръчвам да се купуват и меса и колбаси особено насипно, защото в тази фирма обичат да правят чудеса за да им удължат срока с няколко дена до седмица.

За тези които все пак имат намерение да си пробват късмета в тази верига магазини, имайте предвид следното:

Управителите обичат да им се ходи по свирката и персонала да изпълнява всичко което им се каже независимо какво е то.

Работното ви време няма да е това за което сте се договорили на интервюто - задължително ще е поне 1-2 часа отгоре на ден.

Няма да се занимавате само с това за което сте се договорили, но и ще изпълнявате и други задачи, които въобще не ви влизат в задълженията.
О пропуснах и почивката, ако решиш да я ползваш трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да искаш благословията от управителя, който разбира се не винаги е в настроение и ти я разрешава. Така че хора свиквайте да семолите за това което ви се полага.
С няколко думи обобщение - пълна експлоатация за никакви пари (правят те на маймуна и по всякакъв начин се опитват да ти смачкат и малкото достойнство което имаш), и никакво отношение от страна на ръководството.

Пожелавам на всички кандидати НАМЕРЕТЕ СИ ДРУГА РАБОТА АКО УВАЖАВАТЕ ПОНЕ МАЛКО СЕБЕ СИ !!!

А за ръководството - увеличете си заплатите и си подбирайте по-внимателно хората за ръководни позиции ако не искате да има толкова голямо текучество, защото отношението наистина е под всякаква критика !!!

Ей хора, бягайте оттам!Никога,никога,никога не почвайте работа там!Дори и да нямате друга алтернатива-не отивайте там да работите!Пълно е с управители(управителки), които са луди, в истинския смисъл на думата!Казват ти направи това, след малко идват и ти викат пред клиентите защо го правиш това-пълни шизофреници.Гонят си обучения персонал с техните заплахи и глоби.И какво ли още не!!!Но единственото, което ще ви посъветвам като бивш техен служител е да не правите моята грешка!!!!!!!

Управители предимно жени, а под тях по още дузина помощник управителя. Един/на ти казва направи това, друг/а направи онова и винаги недоволни. Над всичките тях два МОЛеца, които единствено знаят да заплашват персонала по един или друг начин. Взимат ти от заплатата, колкото могат до минималната. За жалост живеем в ългария и сме принудени да търпим, няма как. Отпуските са разпокъсани по възможно най-неприятен начин. Нямаш право да използваш клубната си карта по време на почивка, която е половин час, който ако има работа не можеш да го използваш целия, а понякога, даже често не успяваш и да го използваш въобще. Местят те от един магазин в друг без да питат дали искаш или не. Всички положителни коментари публикувани тук са от хора близки до управителите на магазините, в които работят или близки с пом. управителите. С годините тази верига се сриваше, а сега вече окончателно я довършват. За жалост живеем в България и се налага да търпим. Така че дърпаш си каишката, изкимтяваш и изпълняваш,каквото ти кажат. Оправия няма и няма да има. Като цяло, ако не сте закъсали с парите и не се подценявате, че не ставате за нищо друго освен за тази работа, не се захващайте с тази фирма и с тези хора за нищо на света. Ако нямате друга възможност се запасете с успокоителни и Бог да Ви е на помощ. Бъдете здрави и силни :)