ЛЖ ООД - CBA /img/frontend/nomap.png"

ЛЖ ООД - CBA

Здравейте първо!Искам да се обърна с думите:как може да има такива ,,кадърни'' хора? Незнаят самите какво искат ,а за управителката да не говоря. Сменя персонала  като ностни кърпи мисли ли въобще, че това е добре -свикнеш с един човек и хоп скимнало и махнала го каквото иска това си прави и никой не и обръща никакво внимание .Хора от Варна -не спете ЗА БОГА свършете си най -после работата ,че всички да са доволни .Защо не виждате истината ?Колко хора трябва да пишат още,за да им обърнете някакво внимание.Има и др., които ще са доволни от моето мнение и най-вече ако направите нещо по въпроса.ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ, МОЛЯ ЗА ВАШЕТО ВНИМАНИЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ!

Аз съм бивш служител на СВА. Не знам какаво не ви харесва там.Аз работих почти 4ри години във фирмата и не се оплаквам.И Диляна, и Роси и Краси са супер. А за Павел .. явно не разбирате как се работи! Това е най - страхотния управител!!! Какви глоби ви гонят бе хора .. аз такова нещо не съм видяла.. И много съжалявам,че трябваше да се разделим..!

Добро утро,прочетох всичко онова което се изписва за гр.Тутракан.Познавам този малък и красив град и ми е пределно ясно ,че всички там се познават всеки знае за другия къде е работил,с кого е работил дори се знае къде и с кого живее.Не ми е ясно ,защо толкова много се дразните и плюете ,вие сами си пречите така на работата.Винаги ще има клюки и интриги но просто не им отделяйте такова внимание.В толкова голяма и преуспяваща фирма трябва доста (боклук да се изхвърли и отсее).Вие сами се доказвате като граждани,колеги,приятели,майки и бащи.Недейте  да упреквате вашият управител ,тя е сложена на този пост с голямо доверие и достойнство на жена, майка, съпруга и приятел.Сплотете се простете си и работете в екип.Благодаря ви...

Здравейте! Иаскам да изкажа моето крайно разочерование от една касиерка на име Йорданка.Тя работи в ЦБА Нови пазар , от ктдето съм и аз. В момента не живея там , но ходя да си пазарувам там.Докато изчаквам ма ми дойде реда за заплащане станах свидетел на грубостта и неуважението на тази жена. Тя буквално хвърляше покупките на клиента , на който не му бяха достигнали парите. Това нечовешко отношение е присъщо за нея , като я знам колко е тъпа , но трябва да бъде наказано , незнам как , след като сестра и' е шефка , явно и' е позволено всичко. Моля  ви обърнете внимание на това крайно грубо отношение. Шефове не спете!!!

Шефовете от Варна как си назначават управителите ? Шефовете от Варна четат ли коментарите ? Един управител на магазин какво образование трябва да има ? Един управител трябва ли да е интелигентен ? Един управител винаги ли е съвършен ?

На всички работодатели пожелавам да имат такъв качествен и прекрасен отдел ,човешки ресурси, в който всеки се чуства Човек благодарение на Диляна и колегите и на техният професионализъм и справедлив индивидуален подход към всеки ,без значение от позицията.

Маринела Борисова, Павел е амбициозен човек и се старае да си върши работата максимално добре. А това, че налага глоби е породено и повече от тези над него. Нещото, което трябва да се знае за него е, че хич не обича мързеливците и в никакъв случай не ги толерира, поради което всъщност са и повечето глоби. Отиваш да работиш в крайна сметка и мисля, че не би трябвало някой постоянно да ти е като падар! Магазините са на ЛЖ ООД, което е към Регионален център "СВА" - Варна, което пък няма нищо общо с СВА Бурлекс, освен думичката "сва" които са към РЦ Русе ахаха Забавна историйка е това. Собствениците и на едните и на другите обекти са различни. Преди мисля около 2 години "ЦБА Търговия" купи "Бурлекс 104" и ги превърнаха в СВА Бурлекс, но не са към РЦ СВА - Варна.
Ппсссттт, управителката, за която си писал/а, не е овца. Напротив точно такъв човек си е каквато я описа. Разбрана е и е много дружелюбна.
Друга тема е дали като цяло си заслужава да се работи в тази фирма. Да налучкаш добър колектив е хубаво, но дали само това е достатъчно. Не се залъгвайте, че ще направите главозамайваща кариера, най-вероятно е да не си мръднете от първоначалния пост ахах А ако вземете много да си отваряте устата, автоматично ставате неподходящи и невписващи се. Просто не отговаряте на фирмената политика и тактично намират причина, за да ви разкарат. Все пак не трябва да сте по-интелигентни от висшестоящите. Не сте там за това. Вашата задача е да се впишете възможно най-добре в стадото на ЛЖ, да не надигате много много глава и да си траете. Ако пък и издържите на безкрайните безсмислици и глупости бликащи ежедневно от главата на една ГОСПОЖА, е тогава може и да напреднете мъничко нагоре. Но пак не е сигурно, защото е изключително важно да се правиш на тъп, да не спориш много, даже хич, възможно най-много да възхваляващ висшестоящите иии да се правиш, че никога нищо не си видял.

за теб дето питаше за павел за сва победа.като каква обмисляш да започваш там.павел е млад ама е ужас, за него най важни са глобите нестига че има ниски заплати ами и тези глоби.то така не може да се управлява.опитай ако искаш в други магазини и бурлексите запомнете го бе хора не се към сва.те пак са но не са към останалите.едните нямат изобщо общо с другите.чувал съм за други готини сва с готини управители, но пак трябва да питаш.ония ден отидох в сва квартал чайка имах малко работа в този квартал.това е едно малко магазинче ама евала.разбрах че управителката е млада смисъл питах за работа там една касиерка,но ми каза че не тарсят и се поинтересувах за тези магазини.после представете си видях мисля че беше управителката излезе извън магазина и започна да мете после влезе и говори на персонала и им вика деца, смисъл едно много готино отношение към всички, после я видях да хвърля кашони в боклука.не е някаква надувка само да командва.и затова на теб дето питаше за павел ей така отиди там и се забави малко и ще разбереш що за стока е.направи ми впечатление че всички са сплотени и не цари напрежение, и магазина изглеждаше добре.в такава среда може да се работи, но рядко са тези места.поне на пръв поглед ми изглеждаше яко магазинче, но не я знам може да е някаква овца.ако някой познава персонал от този магазин моля да ми пише и да ми каже повече информация и изцяло за веригата.

Обмислям предложение за работа в магазина на CBA гр. Варна кв. Победа - управленски състав. Моля искам малко информация за шефа. Бил е млад, което е добре, но разбран ли е? Още чий са магазините и кой е собственик. Не са ли на Бурлекс или са ноеи шефовете. Кой е Павел Павлов? Благодаря ви бъдещи колеги, всяка информация би била добре за мен и се надявам да се опознаем и сработим добре. С поздрав: Маринела

Ох от къде да започна не знам... Ето ме сега млад човек къде да си търся работа и аз не знам, но като бивш служител мога само да дам съвет на хората които искат да започнат работа там. Не отивайте там, преди това потърсете доста сериозно работа, там е буквално ад. Работил съм около година и половина там и мога да ви обясня как стои въпроса със снабдителите и какво лиоще не. Така работата е много тежка, почива се един път в седмицата, работното време е по осем часа като се застъпват, примерно свършваш вечерта в 22:00 и в 7:30 си на работа. Някой ще си кажат, че работното време е нормално и че аз съм разглезен, мързелив и т.н. Да нормална е ако седиш на бюро цъкаш на компютъра и си клатиш краката, но там си е яко бачкане. През тези осем часа, а забравих и че задължително и по една 12-часова смяна на седмица, значи 5 дена по осем часа и една 12 часова смяна на седмица, ако има хора ако няма хора си само 12 часови... даже много пъти се е налагало да съм там от 7:30 сутринта до 22:00 вечерта (на другия ден същото). Като заплатата не ми се е променяла 300лв. Така умората и болките са големи по цял ден си прав и все що носиш (по стълби на горе на долу) товариш разтоварваш камиони със стока, аз лично едвам успявах да си приема стоката да е натоваря да е складирам и да обърна датите, като през това време от теб се изисква всичко в магазина да е наредено заредено с обърнати дати и т.н. Вдигат се много тежки работи и то не по едно две, даже колко и да съм бил изморен и да ме болят колената и кръста, съм ги съжалявал момичетата и съм им помагал. Това е една голяма лудница всеки бързаш вдигаш носиш мъкнеш зареждаш, таман си направил едно идва друго прибираш складираш вадиш зареждаш обръщаш дати, идва трето и така кръга се затваря и нямаш време да спреш, идват оправи-тели не се съобразяват с това какво правиш какво си направил днес как си защо си ти за тях си едно нищо роб робот направи това направи онова... ужас ти си вършиш работата гледаш едвам едвам да свариш те те юркат да вършиш нещо друго, после идват това защо е така, защо липсват три бройки от онова слез долу изкарай, после бягай направи още не знам си ко си и няма край. Управителите се държат с теб като с животно даже по зле. Общо взето искат много от теб ама много,вършиш работа за трима и то здрав физически труд, ок има много работа ама със техните смешни 300лв. Нямам думи просто не започвайте работа там. Сега си търся работа не знам какво да правя, но съм си казал, че там няма да се върна никога повече. Чао за сега дано съм бил полезен, ако някои иска да ме пита нещо или да сподели е добре заповядал.