Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Искам да подготвя психически всеки работник които иска да започне в сенсата.Да кажа аз работех там близо 2год
1.Трябват ти страшни нерви - зараи страшно тъпи колеги които са готови да те сринат.Идиот Нач.Смяна с конкурс да ги изберат толко тъпи няма да могат.
2. Трябва да се научиш да се мазниш на Тим Лидера и на Нач. Смяната иначе си прецакан ЯКО.
3. Ако си мислиш че ще израстваш в Сенсата.- Става не е невъзможно (имаш ли рода там или знаеш ли се с ония капути "меринжеите" горе които минават покраи теб и ти се смеят в очите.
4. Внимавай на кои се доверяваш. - Защото ще те съсипят.Интригите там са толкова големи колкото самочувствието на Томи Вер.
5. Не се надяваи на голяма заплата. СЪВЕТ :)
6. Не гледаи графика никога. Глупавите отчетнички не могат горките да не го объркат. Свидетел сам да го свалят 4ри пъти.
7. Никога не се връзваи на началник когато си в почивка да влезнеш по рано. Аз ги гонех из коридорите.
8. Забрави че ще излезнеш на глава с Нач. Смяна - Пробвано не става. - Хем незнае какво се работи и как но вика и прави се едно Сенсата е негова.

Нач. Смяна не го зачитах за нищто и го овиквах на ляво на дясно. Ма тая серия ми трябва - и на мен 1милион ама няма. Някои ще си кажат как не са те изгонили. имат полза от теб. аз се прецаках и показах че мога и обикалях навсякъде. другите смени ме искаха моита не ме даваше.

Бях си изпросил с толкоз работа само няколко неща.
1. Не ме закачаха дори при Одит. Дали ми е закопчана пристилката.
2. Слушах си музика нон-стоп и не ми дремеше и те не ме закачаха.
3. Баджа никога не беше на врата ми а в джоба.
4. Приказвах си с колежките и те ми се караха минава поглежда ме и ме подминава. Добре Дошли в СЕНСАТА

Давам ви истинската оценка за Сенсата.Работех в тази фирма повече от достатъчно над 1.год и половина. Бях 4месеца в Преасембли след това ме преместиха в Асембли. (Кримпене-Сглобяване) да бъдем по точни. Направих 1година там началниците викат за 1връщане (Идиот'Тъпак'Как не те е срам'и други изрази). Лошото става ако си като мен. Викаха ми веднъж и аз си казах така. Не ми пука бавя ли ти производството ти от мен връщане няма да видиш. Почнаха да ме карат да помагам на опаковка,5та машина,ВитонПреси,ВодниТестери,Тичаш по 2 линии.Сега това е ако си по млад. 19-25.Това нещто като отпуска го ползваш ако ти стане нещо с здравето. За почти 2 год не сам излизал отпуска нито веднъж. Прасках Болнични и не ме бъркаше. за 540лв Заплата. Накрая на работния ден ако си в Асембли (кримпене-Сглобяване) нямаш ръце а ако оцелиш месеца когато пускат изделие с 2м Кабел и 12 Опашки 6 различни вида нямаш и крака. Когато започнах бях 85кила нали 1м80 съм излезнах 70кила. НЕ СИ СЪСИПВАИТЕ ЗДРАВЕТО. Лек ден ви желая на всички.

Можете ли да дадете информация относно инженерните позиции в София:
- Условия
- Екип
- Заплащане

Започвай в клуба на посредствените.

Някой може ли да ми даде информация как седят нещата при процес инженерите?
Мислим да се изместим в София и кандидатствах в Сенсата, но не знам дали изобщо си заслужава да започна, след като прочетох толкова много отрицателни коментари...

Прехвалените Ви инженери не си пускат дори водата в тоалетната. Секретарки стават мениджъри, шуробаджанащината е на ниво. Грубо отношение от ръководния състав. Текучеството е над 15 %, а програмата прецакай приятел е в пълна сила. Успех на кандидатите

Назначават прекалено много работници, блъскат нови, нови, по 3-ма на машина. Идва момент, в който заявяват, че сме станали много хора и започват да заплашват, че ще има премествания в други цехове. Хората са принудени със седмици да треперят и да им излиза душата да се стараят на границата на силите си, с надеждата да не са те преместените. Това се прави всяка година. Старите вече не се връзват, но за новите си е психически тормоз. Подиграват се с хората.

Здравейте колеги,напишете струва ли си позицията техник поддръжка ,заплата раб. Време,че ми пратиха въпросник а не казват нищо за работата

Сенсата Пловдив е нагледен пример, как фирма създанена преди 100 години и работещя успешно в 4 държави..шепа некъдърници в Пловдив я съсипаха.Хора,който 4 години вземат заплати без да правят нищо.Администрация от куп безполезни тракащи с токчета тъпи блондинки, които незнаят дори какво произвежда фирмата и няколко неадекватни "инженери".От некадърното им управление пострадаха хората, които работеха с години добре и издържаха некъдърниците горе.

Дали да ставате рано в 5 часа всеки ден и в 7.00 да сте на Централна гара?

Дали да пътувате 2 часа до Ботевград?

И харчите пари за билети с Влак или автобус?

Пътните разходи са за Ваша сметка

Дали да си късате Нервите с тях

И не ви платят

Решавате Вие