Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

V kakvo se sastoi rabotata ? Kakva e zaplatata? Na kolko smqni se raboti i ima li redovna smqna?

Откакто дойдоха гладните врачани нивото на целия град западна. Цялата фирма е пълна с тях. Нагли, нахални и базкрайно прости те са готови да работят и за 500лв.,защото в целия северозапад е глад и остават и без тях или трябва да ходят по Гърция да гледат бабки. Но ако говорим за самочувствие тук нещата са други. Не им липсва, дори напротив. Даже и със стари работници се държат така, все едно те са измислили тези линий и все едно ако не са те тази фирма ще фалира...

Здравейте, аз като служител на Сенсата, който работи в "чистите
стаи" мога да споделя, че работата ми не е тежка. Човекът който ме посрещна е Яна Димитрова (доста младо момиче). Разведе ме из цеха показа ми всички машини и хора и ми каза при кой лидер ще работя. След като ме сложиха в смяна имах малък проблем защото се разминвахме по смените със съпругата ми и се наложи да говоря да ме изместят. Говорих с нея и след седмица бях преместена. Към мен не е имала лошо отношение, както и никой друг от лидерите.
Аз лично съм я виждала тази жена как помага на хората като работят.

Вярно ли е, че има съкращения? Пусна се слух в съседната фирма.

Така е, обаче продължават да назначават хора безспир. Редовни обяви, разнасяне на големи количества гланцирани листовки с приложени молби за попълване, из входовете във Враца. С дати за лични срещи с човешки ресурси. Висят на пусия с часове наред да чакат кандидати.

Много зле! Последните три месеца на годината спират всякакви харчове, освен за тоалетна хартия. Във вредното производство работеха без маски и ръкавици, защото нямало пари за предпазни средства.
Нямаше Коледно тържество, и от година на година намаляват дребните подаръчета, които даваха и вече няма нищо нито за Коледа, нито за Нова Година, 8ми март или Първи учебен ден.
Насъбрали са за големи шефове някакви дребни душици, дето за да угодят на големите шефове в Америка са готиви да докарат до просешка тояга всичките 2-3 000 работещи.
Тотална експлоатация, все едно сме китайки

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Врачани колкото им дадеш все им стига. В Мездра, Враца и селата на Северозапада няма и толкова и те все ще са доволни с наведени глави. Докато ги возят с автобусите. Поддържат ниските заплати в Ботевград.

Е колега не знам как 700лв са ти много. Явно живееш с родителите си и не плащаш наем/кредит. Не плащаш може би и сметки, храна. За джобни тези пари са наистина добра сума. За кафенца, дискотечки и цигари. Само че хора със семейства, наем/кредит за жилище - толкова е само вноската на месец. Отделно пари за издръжка на семейството, сметки, редица други разходи. Няма значение, че работата не е кой знае какво. Трябва да има стандарт, който е по - висок.
В Англия за подобна работа на поточна линия съм взимал около 2600лв чисто на месец, при сходни цени на храната в супермаркета. Така, че тези хора са си изградили общество, в което ако работиш, то поне ще имаш базови необходимости за физическо оцеляване: храна и подслон.
В България това все още е много много далеч.

Спрете се с тези негативни коментари по отношение на фирмата ,защото има хора,които искат да започнат там . В ДОГОВОРА ,на всеки един яснл пише трудовото възнаграждение! Не мога да ви разбера след като сте подписали на основно БРУТНО трудово възнаграждение и заедно с бонусите го превърнете в НЕТНО такова ,започвате да мрънката . Всеки иска пари ,а никой не работи ! Щом искате големите пари ,отидете някъде където по договор ще сте на 2000-2500 лева ,но там също ще се оплаквате!!Фирмата е идеална за млад човек ,който иска да се пробва в производствената сфера. Никъде ,няма да ви пишат на 700 основно по договор ,след като нямате и един ден стаж в тази сфера!! Отделно работата е елементарна ,седиш си и си работиш ,блага работа! По-голямата част дори и не работят и като дойде време за заплата започват да се оплакват . Как аз като оператор под 720 чисто не съм падал/нямам и ден стаж / ?+ваучерите ,които са отделни . Който колкото качествено работи ,такова си и получава! Мое мнение ,нищо лично :)