Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Ще помоля опитните да дадат информация за офис София, Дизайн отдел. Интересува ме в частност условията, които се предлагат, как протича работният процес, компенсационен пакет.
Благодаря ви предварително!

Некадърника Маджев,там ли е още?

Бърз и лесен начин за допълнителни доходи, само отворете линка и се регистрирайте и после следвайте стъпките

Манталитетът на началниците е под всякаква критика, виждал съм началник да накара работник да прави неща които ще съсипят продукта, работникът му обясни но му беше заповядано да го направи, съсипа се серията и началника отрече всичко. За такива мизерий трябва да сте готови. Отделно в принтинга са ме карали да фалшифицирам данните за дебелината на слоевете на платинената паста много пъти. Ако работите тук, нямате друг избор освен да си съсипвате здравето за "американските робовладелци"™. Смените са ужасни, особено ако пътувате. От последна смяна се прибирате в 7 сутринта и след около 40 часа ставате в 3 сутринта за първа. Тези смени е доказано че съсипват биологичния часовник на организма ви, но няма страшно защото сте заменими. Постоянно ще ви го повтарят. Ако нямате бъдеще, самочувствие, отчаяни сте от живота и търсите място където да гниете остатъка от живота си Сенсата Технолоджис™®© е за вас. В пушалнята не може да се разминеш с хората, прекалено е тясно когато пуснат затворниците в почивка. Откажете цигарите през зимата ако сте пушач, ще получите хипотермия в килията. Едно време хората са водели войни за да спасяват еврейте от концлагери а сега се бутат доброволно в Аушвиц. Нека господ се смили над душите ви и пречисти завода с огън и жупел от содомитите (те си знаят кои са). Нека папа франк се върне от отвъдното да им отнеме хромозомите че са им в повече. Остават ми още 4684 сивмола и трябва да измисля още критики. Тоалетните са ужасни, в мъжката е надраскано с маркери от хора псуващи работата си, псуващи се взаимно, там се разбират да се бият зад газостанцията, даже е мазано с фекална материя по стената над плочките, гърнетата са от онези които ви опръскват задницата когато си евакуирате червото и смениха тоалетната хартия с такава която се къса в най-лошите моменти. Филтрите на машините за вода не се сменят. Шофьорите на рейсовете пускат парното през лятото, пускат да духа студено зимата и карат като каскадьори от "Бързи и яростни" (не всички шофьори но 30% от тях) няколко пъти сме зякъсвали на връщане от работа, веднъж един от шофьорите стана докато си караше, отиде до едно шкафче от дясно на рейса, пиина си малко от едно шише, върна се на шофьорското място и продължи да си кара докато бабките на първите седалки щяха да получат удар (ти си пич баце, ти си вечен). Преместиха съблекалните в метални контейнери свързани към завода с коридорче с найлонови стени все едно завода има от онези чанти за колоностомия. Охраната знаят хватки и посягат на хората. Онези от човешки ресурси са ги докарали с машина на времето от палеолитната ера. Сините престилки не знаят как да си оправят ексел таблиците но знаят как да пуснат ютуб когато редовната смяна я няма. Обучаващите обаче са пичове. Навсякъде има пропаганда. Застраховката не съм ползвал но на двама колеги не благоволиха да им платят. Уж имат 100% визуален контрол но всъщност качеството ви на работа зависи от това колко се имате с колегите от ОТК. На спирките цари хаос и хората се бутат в рейса все едно е 86-та година и ги евакуират от Припят. Хората работят "задружно" в екип докато в същото време се дебнат за да се изпортят взаимно за най-малкото нещо, по-хитрите връзкари обикалят да оберат лесните серий в началото на смяната. Видял съм само 2 тийм лидера които си разбират от работата, другите не знаеха какво правят но това е само в моята линия, за другите не знам. Казаха ни че няма да качват заплатите и ни утешиха с факта че в Мексико също не ги вдигали все едно трябва да се гордеем че няма да вземем пари. Израстването и развиването в сенсата е лесно, работите добре, задоволявате правилния човек с един хепи ендинг и се развивате. Работата е елементарна, свършвате я за 6 часа, понякога 4 и после се правите че работите като минат шефовете но зависи от операцията и машината. Поддръжката (гремлините отговарящи за поправката на машините) не могат да оправят машините с часове и веднъж ми се случи целия работен ден да не я оправи докато в същото време началника който стоеше до мен и виждаше че машината е в ремонт да ми мрънка защо съм бил назад в работата. Ако връзкар реши да се заяде с вас ще ви изкарат че сте антихриста и сте на мисия да възродите третия райх. Имам малко място затова ще изредя и хубавите неща. Хигиенистите чистят редовно, сестрата е печена и може да мери кръвното (доверете ми се като ви кажа че ще ви го вдигнат). Редовно дават работни облекла когато другите дрехи се износят. Има предпазни ръкавици и една предпазна маска за цялата смяна но никой не я ползва. Плащат "заплатата" редовно. 10-15% от жените стават, другото са фосили. Раздават купони за храна, не ми ги приеха в лавката но може да купувате алкохол и цигари от кауфланд с тях. Кафетата от машините са безплатни. В офисите има добри телевизори,не че някога ще ги видите ако сте оператор, но да си знаете ако решите да си присвоите офис консумативи. Ако живеете в едно село с началника получавате привилегий. Секса е добър. Може да се възползвате от програмата препоръчай приятел, тя е с парично възнаграждение но само ако сте обучаващ или началник смяна и нагоре. Ако препоръчате някого, няма да го вземат за да не ви дават пари но ще го приберат когато се върне сам за интервю. Поне така ми казваха работниците които са препоръчвали приятели, аз нямам такива но ако имах и са ми истински приятели никога не бих им причинил такава злина че да ги викна в тази фирма. Не вярвам някой да прочете до тук, но ако ти стигна, поздравления, ти си герой, потупай се по гърба. Не заслужаваш да работиш там, никой не го заслужава. Да си съсипвате здравето и психиката за тази фирма е

За Сенсата Пловдив.

Минуси.
-Много трагичен мениджмънт...
-Събрани хора от целия Пазарджишки регион, буквално от улицата. Ужасно прости и тъпи жени...
-Никаква идея за безопастност, никакъв ред, пълна анархия.

Плюсове - за хора с повече стаж - признава се целия, дори и времето на борсата.
Добре организиран транспорт, добро работно време - смените са по 8 часа, като в тях влизат и почивките.
Графикът 6/2 е много лек и приятен, за разлика от другия вариант, по цяла седмица една и съща смяна.
Има и добро допълнително здравно осигуряване.
Нощния и извънредния труд се заплащат много добре.
Работата не е тежка, условията са добри. И е жалко, че поради лошия мениджмънт заводът не отива на добре...

Не си губете времето да кандидатствате в тази фирма. Обявите се публикуват проформа, не търсят хора - това са кухи обяви. Ситуацията е обяснена по-долу. Дори и да търсят да назначат някого, бъдете сигурни, че ще е някой "наш човек". Покани за интервюта - само с връзки.

Много добра фирма! Имат финансови проблеми и ги решиха много лесно - замразиха увеличенията на заплатата.4500 човека в БГ с 2% увеличение на заплати по 1000 лева...Има полза да спестиш по 20 лева на калпак на месец.
Спряха и поръчките за канцеларски материали, взима се само хартия и евтини химикали.
Замразиха назначенията, ако някой напусне - работата се дава на останалите в отдела. Иначе обяви пускат, но от САЩ не позволяват да се назначава.
Хубаво е, че много хора напускат - където и да погледнеш за нова работа и все имя някой стар приятел, дето вече е там, да помогне.
Директора на ТРЗ отделя е мноооо добър също. Учил е в немско, я в Бухенвалд, я в Аушвиц, ... и прилага добри практики. Имаше една шефка в отдел УЧР - Венета, но не му пуснА, и тя сега пее в някаква рок група. А старите кучета с носталгия си спомнят за юдобрите времена - как е имало тим билдинг за всички и повишения за всички. А сега тим билдинга е през година, Коледното парти е през януари, а ако повишават заплатите е само на някои.

Искам да подготвя психически всеки работник които иска да започне в сенсата.Да кажа аз работех там близо 2год
1.Трябват ти страшни нерви - зараи страшно тъпи колеги които са готови да те сринат.Идиот Нач.Смяна с конкурс да ги изберат толко тъпи няма да могат.
2. Трябва да се научиш да се мазниш на Тим Лидера и на Нач. Смяната иначе си прецакан ЯКО.
3. Ако си мислиш че ще израстваш в Сенсата.- Става не е невъзможно (имаш ли рода там или знаеш ли се с ония капути "меринжеите" горе които минават покраи теб и ти се смеят в очите.
4. Внимавай на кои се доверяваш. - Защото ще те съсипят.Интригите там са толкова големи колкото самочувствието на Томи Вер.
5. Не се надяваи на голяма заплата. СЪВЕТ :)
6. Не гледаи графика никога. Глупавите отчетнички не могат горките да не го объркат. Свидетел сам да го свалят 4ри пъти.
7. Никога не се връзваи на началник когато си в почивка да влезнеш по рано. Аз ги гонех из коридорите.
8. Забрави че ще излезнеш на глава с Нач. Смяна - Пробвано не става. - Хем незнае какво се работи и как но вика и прави се едно Сенсата е негова.

Нач. Смяна не го зачитах за нищто и го овиквах на ляво на дясно. Ма тая серия ми трябва - и на мен 1милион ама няма. Някои ще си кажат как не са те изгонили. имат полза от теб. аз се прецаках и показах че мога и обикалях навсякъде. другите смени ме искаха моита не ме даваше.

Бях си изпросил с толкоз работа само няколко неща.
1. Не ме закачаха дори при Одит. Дали ми е закопчана пристилката.
2. Слушах си музика нон-стоп и не ми дремеше и те не ме закачаха.
3. Баджа никога не беше на врата ми а в джоба.
4. Приказвах си с колежките и те ми се караха минава поглежда ме и ме подминава. Добре Дошли в СЕНСАТА

Давам ви истинската оценка за Сенсата.Работех в тази фирма повече от достатъчно над 1.год и половина. Бях 4месеца в Преасембли след това ме преместиха в Асембли. (Кримпене-Сглобяване) да бъдем по точни. Направих 1година там началниците викат за 1връщане (Идиот'Тъпак'Как не те е срам'и други изрази). Лошото става ако си като мен. Викаха ми веднъж и аз си казах така. Не ми пука бавя ли ти производството ти от мен връщане няма да видиш. Почнаха да ме карат да помагам на опаковка,5та машина,ВитонПреси,ВодниТестери,Тичаш по 2 линии.Сега това е ако си по млад. 19-25.Това нещто като отпуска го ползваш ако ти стане нещо с здравето. За почти 2 год не сам излизал отпуска нито веднъж. Прасках Болнични и не ме бъркаше. за 540лв Заплата. Накрая на работния ден ако си в Асембли (кримпене-Сглобяване) нямаш ръце а ако оцелиш месеца когато пускат изделие с 2м Кабел и 12 Опашки 6 различни вида нямаш и крака. Когато започнах бях 85кила нали 1м80 съм излезнах 70кила. НЕ СИ СЪСИПВАИТЕ ЗДРАВЕТО. Лек ден ви желая на всички.

Можете ли да дадете информация относно инженерните позиции в София:
- Условия
- Екип