Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

За лабораторията в София.
Абсолютно никакъв шанс за развитие. Кадърните хора идват, виждат какво е и си отиват. Заплащането е под всякаква критика, 1200 техник, 1500 инженер.
На каквато заплата започнеш, на такава ще си тръгнеш, увеличения на заплатите няма. Това, че фирмата е американска, не означава, че има бонуси, НЯМА, даже и за коледа. Разчитат, че дори да си тръгне един, друг ще дойде. Единственият плюс е ниското работно натоварване.
Като обобщение:
Ако искате да мине време и да не умрете от глад, а няма къде другаде да отидете, елате в Сенсата!

Моля за коментари как е положението във финансово-счетоводния отдел? как е заплащането, натоварването, отношенията там?

Това е фирмата, на шуробаджанащината. Ако не си роднина на някой, нямаш шанс да се развиваш. Най мързеливите и некадърни ги назначават на позиции, които не заслужават.Има една Цветана Костова ужасно тъпа, ама нали е братовчедка на Райна която е лидер на смяна е назначи ха за обучител.Има много по кадър и хора, но не са връзкари. Масово напускат стари и кадърни работници,заради тях.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Здравейте интересуваме как стоят нещата в завода в Пловдив.Отношение на шефовете спрямо работницте,заплащане за позиция оператор производство запояване. Заслужава ли си да се започне работа там.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Прочетох доста полярни мнения, разбирам защо са много противоречиви, но реших че не е чесно към хората които търсят информация за фирмата.

Делата на фирмата не вървят добре и висшия мениджъмт мисли че това ще стане с раздуване на управленския състав, който е един от най-добре заплатените за този бизнес в БГ и е в пъти повече като численост от необходимото.
Липсата на комуникация и кординация на високите нива е пословична и дори и да назначът някой кадърен другите го провалят за няколко месесеца.
Ще дам пример с една белгийка, шефка на Дартс която след година в Ботевград и похвали в годишния журнал на фирмата за постигнатите резултати, беше преместена в Пловдив и уволнена за некомпетентност. Лешоядите във фирмата няма да ви оставят да работите и да се доказвате защото това ги застрашава.
Ако разбитате от политическа игра и можете да лъжете обаче това място е точно за вас.
Мисля че няма нужда да пиша за другите позиций, защото там нещата са още по-зле.

Те Стажантите ги нямат за хора изобщо?

Стажа е за 2 месеца само ?

На половин работен ден 4 часа получават Минимална 500 лв

Вие ще търпите ли Униженията всеки ден за толкова малко пари?

След много изгубено време и неоправдани очаквания оценката ми е с отрицателен знак. Преценете добре за себе си преди да вложите време и енергия за кандидатстване там!

За Лаба в София бива като място и карто колеги, и като среда. Има скъпи кафета наоколо за обяд, ама в Лаба има кухнички, с кафе машини, микровълнови, хладилник. По принцип е готина среда. Единственото що годе прилично работно място в Сенсата.
Централата не става - гадни шефове, няма екип, една-две секретарки движат нещата. Голямо текучество във финанси. Те друга администрация май нямат...
Яйчарите са откровени гадове. Имаше един Яйчар директор - висок, гаден и кльощав, ама май го преместиха в Мексико. Кауфланда черпиха като го взеха в Сенсата. Всичките яйчари са мекерета с дух на гестаповци - не трябва много да се говори с тях, ще те издадат. Охраната им е едни с манталитет на квартални катаджии. По цял ден гледат и слушат записите от камери. Ако не си съобразил и си говорил с колега под някоя камера - кофти. Служебните мобилни телефони се подслушват...
По принцип добрите хора не се задърат много там :) Издигаш се само ако си бил секретарка на Томи, без значение от интелекта