Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Като плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,01 BTC на месец което е около 340$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

След проведени две интервюта, така и не получих обратна връзка, за която изрично помолих... За мен това говори много за един работодател.
Значи кандидатът трябва да се подготви, да отдели време, да намери с какво да се придвижи до интервюто и накрая да гадае одобрен ли е или не.
Имах голямото желание да започна там, но се радвам, че не се получи.

Онея исполини от ръководството ще ти вземат хляба, за да могат да си вземат бонусите. Режат от бонуси за извънредно време, професионални увреждания, """събират""" бонусите за 6/2 работно време докато не забравиш, че си ги получавал, всеки втори ден те пускат в отпуск, защото некадърниците не могат да си планират коректно производствто.... Онея инженери и техници сигурно вече хванаха хемороиди от стоене на тея столове. Да ви се пръснат скоро... Работиш на 3 смени, 6 дена подред и накрая 600 лева...

ВСИЧКИ БОЛЕСТИ!!

Далече от тая фирма и некомпетентните и началници!
Киро от dtc кога и да го утрепеш все е късно! Никакви мерки за Ковид! Сложиха турникети навсякъде. Единственото хубаво нещо е, че кадито се ползва и събота и неделя за лични работи, ама не можем да им седим у фирмата само заради това.
Възможност за растеж - нула! Чоко си мисли, че знае кво става, ама долу е пълен леш и никой не го боли у*я!
Аз лично ше изкарам докато си взема бонуса и черта!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Здрасти, аз писах малко по-надолу относно позицията Process Engineer.

Обръщам се към последния писал човек - разбирам, че фрустрацията Ви е била голяма, но можете ли да препоръчате някоя добра фирма в България за инженери, които тепърва ще завършат? Благодаря.

От няколко години работя в компанията, и съжалявам за 99% от времето прекарано в нея. Всичко което беше договорено при започването се оказа умишлена лъжа.

Накратко: HTS (Ботевград) е огледало на българската действителност - пълен хаос, шуробаджанащина, лошо отношение, празни обещания (лъжи), никакво развитие, неадекватна заплата.

Цялата идея е от водата да се прави вино. Но както знаем, май само един е успял досега, и то не е доказано...

Неадекватни кадри на всички нива, в резултат тотална демотивация, компетентност с отрицателен знак (резултат от подбор на кадри), осъзнато непостижими планове в пъти, непрекъснати промени, единствено краткосрочни цели и борби, безскрупулно ръководство, подигравателно отношение, преднамерено лъжливи обещания, потъпкване на човешки права, лоши работни условия, пътуване до безкрай и тнт."Лешоядите във фирмата няма да ви оставят да работите и да се доказвате защото това ги застрашава.
Ако разбитате от политическа игра и можете да лъжете обаче това място е точно за вас."

Пести се от всичко. От нереален производствен капацитет, през резервни части, до тоалетна хартия. Всичко е cost saving.

Резултатите - количестввени и качествени нямат значение. Важно е какво се report-ва, action да има. Като се тегли чертата години по-късно, се оказва че десетки хора в стотици срещи не са могли да решат проблем, който правилния човек може за половин час. И за още 2-3 часа да опише и докаже решението. А, и да го презентира. В Sensata това е много важно. Да презентираш е най-важното. Какво - няма значение. Action и презентация да има, и така оцеляват некадърниците с години.

Няма за цел да се произвежда качествена продукция. Над 60% от готовата продукция е категоричен брак по няколко показателя, и така се изпраща на клиента. Компанията е известна с това че е произвежда най-евтиното. В нея всичко е евтино. Освен визията на офисите - за заблуда на младите и неопитните.

Продукта е много прост - куха желязна пръчка с резистор или термодвойка, кабел, и платка от външен доставчик(сложна е за тук). Трябва да издъража години на вибрации, високи температури и резки разлики, но уви - не става. Защото това което се произвежда не отговаря на заданието. И няма шанс да се случи.

Мога да напиша още много, но няма смисъл. Та ако сте посредствен инженер, преписвал през цялото следване, и комптентността ви е страшно ниска - това е мястото за вас! Имате шанс, кадри се търсят непрекъснато, и винаги ще се търсят! Няма да пожелавам успех, защото няма нужда - ще ви вземат!

изобщо не съм от ЧР-а, работата ми е в друга област и дори не съм в момента техен служител, но от опита ми по такива прозвидствени фирми и с хора скоро завършили без стаж дори не изкарали един стаж лятото и не знаят кво се случва мога да кажа, че няма как да им се дава по 2К чисто. А ако си стажант 1/2 курс и си на общежитие може да прежалиш едно лято та да видиш кво е в дадена фирма и да пишеш нещо в св-то, от опит го казвам. Парите, който даваш за образование (и качеството на абразуванието) както и цените в София са друга тема с проблеми.

Нямаше да го пиша тва щото у тая фирма всичко се следи и разбира ама вече не ме интересува! От над 10 години съм във фирмата, но ще се махам. Не само аз - други колеги с дълъг стаж също! Такова нещо никога не е било! Напълниха завода с циганета, ама мързеливи. Направиха началници едни дето само викат и се карат, а иначе абсолютни мишки и нищо не разбират! Има един дебел мазник с очила - СИВ само ходи из завода и крещи във истерия- кара се навиква. Даже при Дора навремето не беше така. Гледа все едно си му изял манджата. Не поздравява... Не нас- даже началниците! Ама и те са за нищо - тичат и чистят, викат бързо стоян ще ни гемби (той така викал като слиза на проверка). Вместо да му кажат ей, човек, изкривихме ги тия хора. Дръж се нормално! Страх ги е!
Ако не се паднете при него ще ви вземат в дитиси (господ да не дава) - много овикване ама поне машините не работят и нема много зор. Седиш да мине времето и ти дават заплата. Верно, малка ама ако ви е спешно да взимате заплата става.

Та така.. С две думи, ако не умирате от глад - там не!

Ами, виж сега. Представи си, че не си от София.Следователно нямаш апартамент, и трябва да плащаш наем. Но Сенсата дават 980 лева бруто. Колко са наемите в София? И това им е стажантската програма, и то за 6 месеца. Да бяха 3, щях да разбера.

А колкото ЛИЧНИТЕ ми очаквания - очаквам образованието ми да не струва ДЕСЕТКИ хиляди и някакви си паляци (без извинение) да ми казват какво мога и какво не, подхвърляйки ми пари, с които дори не мога да жиевя.

Не те знам от HR отдела ли си, ама вземи се огледай наоколо, виж цените на стоките, хлябът струва 1.20. Едно пилешко е 10лв./кг.

И нека не се залъгваме. Доколкото ми разказаха и доколкото успях да събера информация, Process Инженера в Sensata не прави абсолютно нищо повече от да поправя скапаните (в смисъл, че са стари) машини, по които върви производството. Демек, абсолютно нищо, което някой сръчен бай Мангал няма да може да свърши, след малко обяснения.

Само като видя 50-те обяви на Sensata и ми е ясно, че фирмата е лайняна и всеки себеуважаващ се ги избягва. Съжалявам.