Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Бачкайте роби тази година по 6 дена на седмица догодина по 7 дена

За тези които питат какъв е процесът на кандидатстване?

1.пращаш CV и чакаш от 2 до 3 седмици за обратен отговор

Има 3 интевюта

1 во интервю по телефона с Човешки ресурси

2 ро интервю Опознавателно на място

3. то интервю с Технически ръководител

Тест
4 то с Мениджър

Предвид локацията че се намира на бул Искърско шосе кв Дружба на края на София

Как и с какво ще се предвижваш до там?

И как ще ставаш всяка сутрин рано в 6.00 да гониш автобус или Метрото?

Отделно имат производствена база в Ботевград

Ако се наложи да ви Командироват в друг град?

Като искаш иди да те правят всеки ден на Глупак

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Стажантските, както и други позиции, вече са с повишени заплати. Сенсата е наистина добро място за работа, а истории ще чувате всякакви, защото е фирма с над 4300 души в България- комбинира производство, администрация, инженеринг, лаборатория, има десетки мениджъри с различни подходи, едни по-адекватни, други тотално неадекватни, но толкова голяма компания не може да има абсолютно еднакъв модел на управление. Има значителни разлики между София, Пловдив и Ботевград, но и в трите места управленските глави са изключително кадърни и отдадени хора, особено новия лидер в Пловдив е българин с опит в Китай и Мексико на много високи позиции и е видял всичко.

По-долу има въпрос за процеса на подбор- отнема между 1 и 3 седмици, в зависимост от нивото на позицията. По-старшите позиции понякога включват две, дори три интервюта, но в редки случаи се забавя толкова. Служителите в отдела по подбор са много отдадени и съвестни, дават обратна връзка и съдействат със съвети дори когато процеса не е успешен за кандидатите.

Компанията като цяло има много възможности и е с високо ниво на професионализъм, препоръчвам!

Сенсата е много подходяща за млади тъкмо завършили специалисти, които имат нужда от бързо натрупване на опит и нямат претенции за големи заплати. Доколкото разбрах за краткото си пребиваване в лабораторията в София (чисто заплащане):
стажанти: 600 лв
техници: 1000 лв
тестови инженери 1200 - 1800 лв
Като заплащанията варират според опита и съответния отдел.

Добре де, защо да не кажеш коя е тази личност, нали трябва да има прозрачност в управлението. И ти се страхуваш от заплахите за уволнение и наглото, примитивно поведение на тази ниско интелектуална личност, която в качествата си на лидер си позволява да отправя безумни заплахи на неподмазващите и се. Да, точно за Боянчето става въпрос. Може би се чувства сигурна под опеката на Любенчето и си позволява да отправя заплахи от рода на-„щи пиша самоотлъчка” на човек, който присъства на работа, само заради това, че спори с нея. Има такъв случай, но потърпевшата си затрая. Може би поведението и се дължи на ромския и произход, който не остава скрит от безумното и поведение на сбирките на фирмата, не знам, но много кадърни работници се отказаха от фирмата, защото отказаха да са част от този цирк. Едни напуснаха, други бяха разпратени по други смени, тя се обгради с ареал от подмазвачи, на които им е позволено всичко, понеже я ласкаят пред началството, а останалите биват преследвани като плячка. Малкото свестни хора обаче, никога не биха прекрачили достойнството си, за да отидат да злословят по неин адрес. Аз лично по-отвратително управление не съм виждал. Абсолютно всеки друг е на по-високо интелектуално ниво от нея. В никоя от смените не я желаят, а тя се хвали, че е най добрата, срам за управлението, срам за Сенсата..

Искам да попитам какво заплащане предлагат на инженерните позиции? Става въпрос за тест инженер в гр.София.

Не разчитай че ще работиш дълго време тук!Така че колко бързо ще почнеш е без значение!Много кадърни работници ги назначиха и съкратиха за няма и 2 месеца.А стари полски гюбрета продължават да си мислят че работят!И ръководството ги държи.

Здравейте, бих искал да попитам като цяло recruitment процесът бърз ли е в Сенсата? Кандидатствам за работа там, поканен съм на интервю, както и на друго място, и просто се чудя колко ли време отнема... Благодаря.

Аз пък съм доволна от фирмата.Заплащането не е никак лошо,предвид работата.И да има си хора-подмазвачи,натегачи,интриганти,завистници и прочие.Тези хора са навсякъде и няма оттърване от тях.Затова аз съм на мнение че както искам да се отнасят с мен така и аз се отнасям към другите.А ако не получа съответно същото отношение това си е за сметка на другия.Ръководството на Сенсата няма грешка.Шефовете са съвестни,отговорни,справедливи.Винаги са готови да помогнат с каквото могат.Лайнлидерите също.Изключение прави само една личност която няма да споменавам.Благодаря за това че съм част от екипа на Сенсата.Аз работя там и ще работя до когато мога.