Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Фирмата в много отношения напомня за българска или държавна такава - никой не знае защо е там и какво прави. Развива се с бързи темпове и имат много поръчки, но хаоса е огромен. Натоварването при инженерите е нечовешко и текучеството също. Относно заплащането, Сенсата е на доста ниско ниво. Не очаквайте някакви увеличения на възнагражданието след започване на работа. Има някакво годишно увеличение, което е жалко и нищожно, както и годишният бонус също. На Коледа ни възнаградиха с впечатляващите 30 лв ваучери за храна допълнително и съответно получихме възторжен имейл, от който да се гордеем. Допълнителна мотивация са и колежките, които са на мениджърски позиции и спъват работата, защото спят с висшия мениджмънт, а са бивши секретарки. Като цяло останалите колеги са страхотни, млади хора, но както казах текучеството е доста голямо и не се задържат дълго. За първа работа фирмата става, ще научите много и е добър трамплин за последващата ви кариера.

Фирмата има голям потенциал. Но 30% от управленския състав са хора които не работят, и не искат нищо да свършат! Искат само да гърбят другите за жълти стотинки! С две думи модерен феодализъм - шуробаджанащина! Мизерия, краде се от хората и инвеститора по всеки възможен начин! Те тава е българския модел - златен век за едни, черен живот за други.

За шефове - зависи на кой в смяната се паднеш. С пренебрежимо малко изключения интелектуалното им ниво е ужасяващо ниско, не трябва да демонстрираш ум, ще ги комплексираш и няма да те възприемат. Трябва да се научиш да имитираш дейност, заетост и мислещ поглед. И най-важното е да се абстрахираш от повсеместната простоватост, самото място е такова, няма да срещнеш хора за Менса.

Здравейте може ли мнение за шефове заплащане и т.н. за позиция техник.Благодаря ви.:)

сега като вдигнаха заплатите е добре. имаше и нов шеф, колтурен, ама май се махна и почнаха някой хора пак да си прават тяхните работи, което не е добре за фирмата - много си угаждат на тяхните хора а за останалите работници само стрес!

Незнам защо плюете тази фирма но аз къто бивш служител съм доволен напуснах заради семейни проблеми но да изхвърлиха някои от отрепките но Иванова добре си върши работата доволен съм от колектива и фирмата като цяло

Страхотна новина е това със заплатите.

За Сенсата Ботевград нямам добро мнение нито за колеги, нито за началници. Зазаплати също. Всички прости селяци от Враца Мездра все едно са ги насъбрали на куп и се толерират само приятели и роднини другите си остават роби

Затова трябваше да направят фабриката във Враца или в друг град в Северозападна България за тези пари щяха да им работят нямаше да мрънкат тук, а пък ние от Ботевград щяхме да се отървем от тях. Чудно ми е защо всичко се концентрира в Пловдив и даже в София няма толкова фабрики, а в Северозапада нито една.Сенсата направи голяма грешка. Пишеше, че ще правят трета фабрика в България, но къде?

Не започвайте работа в Сенсата Пловдив . Ужасен режим на по 2дни . Заплатата е възможто най ниската около 800лв за 4-5 почивни дни в месеца. Началството е ужасно. Подиграват се с хората и се държът ужасно с тях. Някакви пикли и нещо като инжинери ходили в Китай и си мислят,че сенсата е тяхна вече. Белев и Михова ги изритаха сега устава шефа да изгони лидерките Яна,Катя,Десислава,Валя,Маджев,Монев като цяло китайцити и фирмата може да потръгне. Едва ли шефа на фирмата си има на представа какви мързеливи хора работят за нега, а как се държат се едно са им слуги операторите, постоянно им се крещи . Не може и една минута да си починат освен тези който се подмазват на лидерчетата. Колкото и да ви се работи не започвайте там нито ще сте оценени нито задоволени материално.

Това е последната фирма която става за работа. Несе лъжите , а бягайте докато можете.