Аптеки Марешки

Има ли някой , който може да ми помогне с координата за работа в счетоводството на Аптеки Марешки . Казаха ми , че е добър работодател . Дайте мнение .

Благодаря предварително .

Тва ако наистина работиш в тази фирма си позор за тази фирма. Вместо да седнете да видите какви са проблемите на фирмата и обслужването а не да обиждате клиентите си на миризливци защото тези миризливци ти дават хляба! За да им викат хората "Продавачи" и те са продавачи в което няма нищо лошо в тази професия. Все пак Магистрите да не забравяме, че и те и помощниците им говоря за фармацевтите извършват редица нарушения за да гонят оборотите си и може би ако това престане хората ще се обръщат към тях със заслуженото.
Хората имат болежки имат проблеми в България проблемите се решават с пари и това всеки го знае. А фармацевтите си гледат печалбата и много ясно, че ще обсужат всеки за да му вземат парите. Срам и позор да определяте даден клиент като "миризливец " тва е човекът, който ви храни. И както са казали хората "Дал си гз.и под наем, ще търпиш" Хората не са ви виновни вършете си работата

Ето в тези моменти ме е срам да се нарека българка!
Четейки коментарите на куп недоволни, много компетентни ,образовани, търпеливи и мили хора!
Всички вие които така оплювате обслужването и персонала на аптеките в градовете- замисляли ли сте се вие как изглеждате на работното си място?! Замисляли ли сте се ,ако един миризливец срещу вас ви кара да му подадете от "ония розовите хапчета дето са за ...за кво беше а за кръвно бе! " "Господине има много видове лекарства за кръвно, от кои да ви дам" "абеееее онияяяя розовитееее покажете ми аз ще ви кажа!!" Е помислете си какъв отговор би следвал от "ПРОДАВАЧКАТА" - не тази която сте вие в супер маркета долу ,а тази която е учила 5 години медицина ,за да може компетентния цивилизован българин да бъде обслужен подобаващо!
В този ред на мисли ... в банките когато търпеливичко си чакате заплатите,пенсиите ,кредитите сте много мили и учтиви. Да! Никой не желае да дава пари за лекарства,да никой не желае да е болен, но ви моля само едно ! Бъдете търпеливи и СИ ПИЙТЕ ЛЕКАРСТВАТА КОИТО ВИ СЕ ДАВАТ ДОРИ И БЕЗ РЕЦЕПТИ САМО ЗА ДА СТЕ ДОВОЛНИ!!

Аптеки Марешки са единствения избор за мен. Първо заради политиката за продажните им цени. И второ заради това че екипът им във Владиславово е перфектен. Внимателни, толерантни, коректни, квалифицирани и т.н. Даже им се чудя как издържат натоварването и срещу какво заплащане го правят. В другите аптеки нямат пукнат клиент часове, а в Марешки винаги са с опашки. Но във Владиславово професионализма не страда от супер натовареността.
Но в други градове и аз съм бил потърпевш на отвратително обслужване ~ некомпетентност, липса на евтини аналози, бавно обслужване, киселост, наглост.
Затова предлагам на г~н Марешки да направи рейтинг на филиалите и служителите си и веднага да се освобождава от тези които уронват имиджа му.
Поздравявам го лично за всичко което прави и му желая успех.

Благодарност към персонала на аптеката в блок АФРОДИТА в Русе.Забравих си портмонето с 50лв.и ми го дадоха,когато отидох на другия ден да го тарся.Желая ви здраве и успехи в живота и професията!

Бивш служител съм и само мога да кажа,че ако Катина я няма нещата ще вървят много по добре.Дано и Марешки най - накрая да разбере ,че тая усойница му съсипва веригата.

Като бивш оператор в аптека Марешки, искам да споделя следното.За м.юли трябваше да ми се изплатят 4 дни от неползван платен отпуск. Разписах се на ведомостта за 118 лв. , но касиерката ми изплати 61 лв.Обяснението й беше, че така е наредил регионалния ръководител Владимир Александров. Иначе фирмата е изключително коректна при заплащането. Винаги без закъснения се привеждат заплатите и националните празници се заплащат двойно(всички работят на тези празници, тук няма Великден, няма Коледа).На следващия ден касиерката си прибира разликата от националните плащания.Всеки месец се удържат пари за лекарства с изтекъл срок, за глоби от НЗОК, за липси.Текучеството на персонал е голямо. Напрежението - огромно.

Моля като клиент да направите заплатите на служителите си Казанлък поне 2000лв,защото ми омръзна да са вечно озъбени, сърдити и кисели с клиентите, които им изкарват заплатите. Това, че продавате със стотинки по евтино не означава, че те трява да обслужват като индианци. Ако пък вие(шефовете) ги лъжете, че им плащате, а те ви лъжат, че работят-проблема си е ваш. Аз от днес не влизам вече там-просто не желая да ме обслижват киселяци.

Работих като оператор в аптеката.Изключително много работа за нищожна заплата 400 лв. Работиш на празници,без заплащане.Ако има глоби от здравната каса се удържат от персонала.Броят на операторите е малък ако някой почива не се издържа на напрежението.Цял ден си на компютъра от което си развалих очите.

Възмущение буди отношението на г-жа Теменужка към клиентите.Например на непознати клиенти ,,О,много болести имаш",виждайки рецепт.книжка ......