Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

Здравейте, искам да се оплача от отношението на ваша служителка на име Бялколева към моята майка, която е на 67години. Майка ми е здравен работник от 47 години и все още продължава да работи, макар и болна и с дископатия в болницата в Попово. На връщане от работа на 10.05.2017 тя е минала през аптека Марешки в 19.40 часа, куцукайки заради дископатията, да си закупи лекарства с рецептурна книжка. С влизането фармацевт Бялколева я овиква с думите:"Идваш в последния момент. Днес целия град се изсипа. Каталясала съм". Майка ми си премълчала. Секунди след това влиза друг клиент. Той също бил овикан. В аптеката са били общо 3-ма души с майка ми. Бялколева е приключила тирадата си от викове с думите:" На всички ви казвам да не идвате в последния момент". Майка ми се е опитала да се извини, че отива в 19.40 ( при условие, че аптеката работи до 20ч.), защото цял ден е на работа и в края на работния ден я е заболял много кракът и едва е докуцукала до аптеката. Искам да отбележа, че майка ми е работила години наред в хирургично отделение, а в момента е в неврологично. Бялколева й се е развикала, че това не е оправдание. Управителката на аптеката също е била вътре, но при започналите крясъци от страна на Бялколева, се е скрила вътре, където приготвят лекарствата. В крайна сметка майка ми е била обслужена, но предупредена да не ходи повече по това време в аптеката. Майка ми излязла от аптеката и се разплакала от унижение. Каза ми, че повече никога няма да си купува лекарствата оттам. Когато се прибра у нас, кръвното й беше хвръкнало до небесата.
Моля Ви, Г-н Марешки, не зная кой ви подбира персонала, но подбирайте го по-внимателно. Изпращайте ваши хора, които да се представят за клиенти и да следят за отношението на служителите Ви към хората. Все пак това е аптека и в нея влизат болни хора. Не може служителите Ви да си позволяват такова отношение. Дори не искам да си представя какво щеше да стане, ако аз бях там.
С уважение: редовен (досега) ваш клиент
П.П. Ако не искате да си загубите клиентите, вземете мерки. Много хора се оплакват от служителите в аптеката в гр. Попово.

Уважаеми г-н Марешки,

Пише Ви един разочарован ваш клиент. Досега съм пазарувал от Вашите аптеки, вярвайки на вашето мото, че сте с най-ниски цени на лекарствата, но разбрах че съм се лъгал.
Не разбирам маркетинга Ви и ценовата Ви политика, но повод да се оплача е драстичното разминаване на цените на лекарствата във Варна и Провадия.
Нямаше да го разбера, ако вчера / 6 април / не бях срещнал мой приятел, ходил до поликлиниката Ви във Варна, и купил от там лекарства предписани му от лекаря гастроентеролог.
Срещайки го същия ден, часове след като се връща с влака в Провадия, обменяме информация и решавам и аз да си купя същите лекарства / хранителни добавки/, от същата аптека Марешки в гр.Провадия.
Изненадан остана той, като ме попита колко струва опаковката с фибри HUSK от 100 гр. Оказа се, че неговата е с цена 7,76 лв, а моята 11,72 лв./виж прикачените файлове/.
Проверка по другите аптеки показа, че Вашата цена е необосновано висока, дори и справката по Интернет го доказа.
Този случай развенча наложилото се обществено мнение, че предлагате сравнително приемливо най-ниски цени?

Днес на 30.03.2017г.посетих аптека Марешки в гр.Русе на ул.Янтра.Със влизането вбаптеката разговарях със съпруга си да оточня колко точно лекарства да купя,защото му копувам лекарства за по два месеца които са на стойност около 300лв.Той се намира в чужбина и съответно аз му ги изпращам.С влизането в аптеката явно аптекарката е чула че говоря за спирт и съответно ми се разкрещя да се махна от аптеката и да не и надувам главата.Възмутена съм от пиведението на тия женици...първо аз също работя с клиенти и подобно отношение и етика са недопустими,втора какво е значението за какво влизам при положение че в аптеката имаше само един клиент и трето явно господин Марешки се вълнува повечв от политика на последък а не си подбира кадрите които да работят за него.Аз като обиден клуент напуснах въпросната аптека и отидох в друга верига конкунтни аптеки където ме обслужиха и ми взеха 300лв.Но все още ме е яд за отношението което получих явно възрасната лелка зад гишето предпочиташе да се подпира седнала зад тезгяха както я заварих и не и се ставаше за "едно спиртче". За мен това влизане в тази верига аптеки беше последно...дори ако това значи че ще дам някой лев пивече за лекарства,но мога да оверя ръководството на тези аптеки че конкуренцията им е голяма и с това няма да загубя аз а бизнеса на госпидин Марешки.

Някой може ли да ми каже каква е заплатата на операторите в аптеките?

Работех като оператор в аптеки Марешки.
Ниско заплашане,арогантно отношение на ръководителя на аптеката,в която работех.Пиша ръководител защото така и не разбрах длъжноста на г-жа Г.Николова.
Заплатите на операторите са замръзени от години.
Никакви социални придобивки,всички глоби от Здравна каса,липси,лекарства с изтекъл срок на годност се заплащат от ПЕРСОНАЛА.
Персонала се дели на оператори и фармацефти.За едните има бонуси,13 заплата,плащане на празничен труд,а за другите не.
Общо взето само "хубави неща" мога да напиша за фирмата както и за Г-жа Г.Николова,ОСОБЕНО за нея само "мили думи".
Поздрави на Всички,които работят в Аптеката!

В аптеки Марешки всъщност е по-скъпо от останалите аптеки в града!!! Създали са си фалшив имидж на евтини, а продават скъпо! Не купувайте от тях! Пример: 1 кутия Фервеск при тях е 7,10 лв, а в друга аптека е 6 лв!
В аптеката винаги смърди, чака се на дълга опащка, а служителките са постоянно вкиснати и се държат нахално и грубо с клиентите. Помислете си добре това ли заслужавате срещу парите си?!

Как може да има такова разделение между служителите? В аптеки МАРЕШКИ обещаха 13-та заплата за всички , но защо работниците, които нямат 2 години във фирмата ще получат кошница с бисквити вместо обещаната от г-н Марешки в медиите 13-та заплата за всички? Кошница ще получат работниците в регион Стара Загора , а например в Пазарджик ще получат всички 13-та заплата независимо от стажа във фирмата ?
Г=н Марешки знаете ли какво се случва във вашите аптеки ?

На "компетентните" служители в аптеката на ул. "Софийски герой" им трябваха 55 мин. за да ме обслужат. И няма как да ги похваля на работодателя им - не намирам в сайта "контакти". Няма как да вземат пари повече от мен!

Има ли някой , който може да ми помогне с координата за работа в счетоводството на Аптеки Марешки . Казаха ми , че е добър работодател . Дайте мнение .

Благодаря предварително .

Тва ако наистина работиш в тази фирма си позор за тази фирма. Вместо да седнете да видите какви са проблемите на фирмата и обслужването а не да обиждате клиентите си на миризливци защото тези миризливци ти дават хляба! За да им викат хората "Продавачи" и те са продавачи в което няма нищо лошо в тази професия. Все пак Магистрите да не забравяме, че и те и помощниците им говоря за фармацевтите извършват редица нарушения за да гонят оборотите си и може би ако това престане хората ще се обръщат към тях със заслуженото.
Хората имат болежки имат проблеми в България проблемите се решават с пари и това всеки го знае. А фармацевтите си гледат печалбата и много ясно, че ще обсужат всеки за да му вземат парите. Срам и позор да определяте даден клиент като "миризливец " тва е човекът, който ви храни. И както са казали хората "Дал си гз.и под наем, ще търпиш" Хората не са ви виновни вършете си работата