Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

Чета мнението на клиентите, което е страшно немеродавно. Не смятате ли, че подхождате доста егоистично, въобразявайки си, че фармацевтът за всичко ви е длъжен и трябва да е усмихнат задължително. А кое да усмихнат- че всеки може да влезе в аптеката- наркомани, нагли пенсионери, крадливи цигани, изключително прости хора, които си говорят както си искат и сричат грешно лекарствата си! Ама на нас ни е омръзнало вече! Не ни е приятно и това всеки фармацевт в аптека ще го потвърди! Простотията и стиснатостта и егоизма на “ клиентите” е безкрайна и нетърпима! С нищо не сме длъжни на всеки боклук, който влезе в аптеката. Ние сме хора, грижещи се за прехраната си, а не слуги!! Така че научете се като влизате в аптека да си прикриете малко простотията като си знаете лекарствата и спрете с неумесните комнетари относно цени и не знам си какво! Стига сте мрънкали! Нагли сте!

Здравей те! Възмотена съм от тази верига аптеки. Бяха ме извика ли на интервю за оператор като не ми спомена въпросната г-жа ,че ще съм по заместване. 2 седмици стоях без договор. А при въпрос за договор от моя страна отговорът от тяхна страна беше да видим как се справяш... А отношението към клиентите под всякаква критика чакане на дълги опашки в студа,надникване ... Агитация от страна на фармацевта болния да си закупи по скъпия медикамент. Потресена съм!

Голямо БЛАГОДАРЯ на БУРЧИН от аптека ' Марешки', кв. 'Възрожденци', гр. Кърджали!!! Бъди здрава момиче и все така отзивчива!!!

Служетел сън на аптеки марешки това са възможно най пропадналите аптеки в България и най вече в северозапада. Лошо относение от стана на работещите в на каса служители към клиентите а да не ви говоря за заплащането на касиер и оператори само се подписват договори за вдигане на заплата но всъщност заплатата си е все една и съща(ниска) първите три дена болничен не се плаща от работодателя празници не се плащат абе много е зле бонуси никакви няма Коледа няма Великден надявам се това да се види и от шефове началници и да направят нещо по въпроса. Благодаря за вниманието

Възмутена съм от отношението към клиентите / конкретно майка ми/ на вашата служителка, работеща в аптеката в Провадия! Днес към 14 часа е заключила трима клиенти в аптеката, отишла е да обядва /вътре в аптеката/ и след едночасово отсъствие първо е преброила парите в касата и тогава ги е обслужила.
Това ли според Вас трябва да бъде отношението към възрастните?!
Тази госпожа дава ли си преценка, че след като са дошли в аптеката тези възрастни хора не са в добро здравословно състояние? Или според нея щом те са дошли в аптеката, няма кой да се грижи за тях?
Надявам се, че ще направят необходимите проверки, още повече, че според майка ми въпросната служителка е управител на обекта!

Като оператор въвеждане на данни имаш да правиш едновременно приемане на стока,следене на правилното завеждане на стока, изпълняване на рецептурни книжки и въвеждането на данните от и в компютъра,независимо от липсата на квалификация... и каквото още ти наредят като общак(изхвърляне на боклука,чистене ежедневно и тн.)....Отпуски ....и дума да не става..само лятото по 5 дена и те ти спират 40 часа от графика (5 дена по 8 часа) но ти почиваш 30 часа (5 дена по 6 часа) останалите извънреден труд.
По празниците вместо да почиваш правиш дежурства по 9 и 12 часа без това да се плаща допълнително
почива се по 1 ден от уикенда седмично ,а другия дежурство от 12 часа.Почивки не се полагат. Всякакви липси,глоби и бракувана стока се поема от заплатите на работещите в обекта. За капак всякакви недоволни клиенти си изливат гнева върху теб. Всичко това накрая за заплата от 500-550лв чисто ако не ти спрат от заплатата...разбира се винаги има извънредни часове,понеже няма кой да те пусне да почиваш и ги заплащат щедро с по 3 и нещо на час.Заплащането е изключително ниско при положение ,че извършваш задълженията на магистър фармацевт...

Имам проблем с един от служителите в тази аптека, тя се намира на този адрес в гр. Стара Загора:

Аптека Марешки 4, Стара Загора
бул. „Цар Симеон Велики“ 139Б, 6001 Стара Загора Център, Стара Загора

Имал съм не един път проблем с този служител на аптеката от Марешки. Мъжът дето работи там е голям грубиян, невазпитан индивид.
Питам го този недорасал индивид: Може ли един аналгин?.
Този мъж ми отговаря че марешки не продавали аналгин и какво съм бил търсил в марешки аптека аналгин.

(В прочем купувал съм и преди аналгин от тази аптека от негови колежки)

Това не един път се е случвало с този служител!
И преди съм искал лекарство за което не ти трябва лекарска бележка и той пак се е държал ужасно грубо към клиентите си.

Моля да споделите каква е заплатата (нето) и работното време за длъжност: Оператор база данни ( за София), както и при вас до какъв размер на удръжки се е стигало, за да преценя има ли смисъл да кандидатствам

Местната аптека на Марешки в Кнежа не спазва раб. време, затваря по- рано, независима ча може да се касае за спешен случай.Последно това беше на 18.08.18 -поне 15 мин. преди края на раб. време

Като бивш служител съм разочарована от почти всичко там и определено ако някой има намерение да започва работа да помисли поне 3 пъти преди това!