Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

Заплащането е под всякаква критика. Попълваш книжки на изнервени възрастни хора, които изливат върху теб цялата си агресия породена от факта, че са чакали 2ч. пред кабинета на личния си лекар. Работата на операторите "въвеждане на данни" е тип "общ работник", ако счетоводителят го няма - вършиш част от неговите задължения. Вдигане на кашони, редене на лекарства, постоянно клякане и ставане. Физическата работа е много, психическото натоварване също. За кариера в аптеки "Марешки" не може да се говори. Най-много да станеш някой отговорник на регион, но за целта трябва да бъдеш човек на човека. Не си заслужава, бягайте от мизерията на Марешки.

Здравейте, никъде не намерих контакти на управлението на веригата аптеки Феникс и Марешки. Много съм разочарована от поведението на ваша служителка в аптека Феникс в гр. Мездра, майка ми дава всеки месец по 140 лв за лекарства за моята баба и моят баща, а тя си позволява да я унижава и подвиква пред всички в аптеката, че имала много неща да пазарува. Вие какви служители назначавате и що за отвратително отношение имат те към обикновените хора... Направо съм разочарована... Аз също работя с хора, но подобно отношение никой не заслужава... Едва ли някой ще обърне внимание на моята жалба...

Здравейте,от известно време служителката която обработва здравната книжка и дава лекарствата на фармацевта на гишето,си позволява да вика по клиентите на аптеката и да ги иронизира,а също така да обижда докторите изписали рецептата.Нейното поведение плаши хората,които не са там за удоволствие,все пак е аптека и излизат безкрайно огорчени от тази жена.Случилото се не е еднократно лошо настроение на вашата служителка,а хронично от месеци.Име не мога да ви кажа.На 01.08.2017г.между 14.00-15.00ч.в аптеката в гр.Банкя е поредния случай да присъствам на грубостите и спрямо клиентите.

Искам да изразя възмущението си от отношението на работещ фармацевт в аптека Марешки - Велинград, ул."Хан Аспарух"2. Не мога да посоча име, тъй като не ми беше казано, въпросната госпожа нямаше и бадж, но тя е най-възрастната "фармацевтка" в тази аптека. След като не ми беше дадено точното количество от желаното лекарство, беше ми отказано да се върне, беше ми казано, че струва 6 лв. и това не било голяма сума. Когато поисках телефон за връзка, номерът, който доскоро беше окачен на гишетата, а вече го няма, ми бе отказан. Известно време двете колежки се правеха, че не ме чуват, но след като не си тръгнах и продължих да искам номер за връзка, ми бе казано да се оплаквам на когото си искам. Факт е, че повече не бих пазарувала в тази аптека, тъй като в другите в града ни, макар и с малко по-високи цени, уважението и коректността към клиентите са безспорни. Не искам и да се върнат въпросните 6 лв., за мен е достатъчно да повярвам, че някой ще потърси сметка на въпросната госпожа за отношението й. Но вероятно у служителите на г-н Марешки е изградено усещането, че са безнаказани и могат да си позволяват всичко, виждайки огромния брой оплаквания под моето. И все пак оставам с надеждата, че нещо ще се промени...

Преди по-малко от 20 минути звъннах на една от аптеките на Марешки, представих се и казах, че ако г-н Марешки иска да се свърже с мен, може да го направи на един точно определен телефонен номер, но бях отрязан с нещо от сорта на:"Не може да звъните по аптеките и да искате да говорите с г-н Марешки."

Здравейте, искам да се оплача от отношението на ваша служителка на име Бялколева към моята майка, която е на 67години. Майка ми е здравен работник от 47 години и все още продължава да работи, макар и болна и с дископатия в болницата в Попово. На връщане от работа на 10.05.2017 тя е минала през аптека Марешки в 19.40 часа, куцукайки заради дископатията, да си закупи лекарства с рецептурна книжка. С влизането фармацевт Бялколева я овиква с думите:"Идваш в последния момент. Днес целия град се изсипа. Каталясала съм". Майка ми си премълчала. Секунди след това влиза друг клиент. Той също бил овикан. В аптеката са били общо 3-ма души с майка ми. Бялколева е приключила тирадата си от викове с думите:" На всички ви казвам да не идвате в последния момент". Майка ми се е опитала да се извини, че отива в 19.40 ( при условие, че аптеката работи до 20ч.), защото цял ден е на работа и в края на работния ден я е заболял много кракът и едва е докуцукала до аптеката. Искам да отбележа, че майка ми е работила години наред в хирургично отделение, а в момента е в неврологично. Бялколева й се е развикала, че това не е оправдание. Управителката на аптеката също е била вътре, но при започналите крясъци от страна на Бялколева, се е скрила вътре, където приготвят лекарствата. В крайна сметка майка ми е била обслужена, но предупредена да не ходи повече по това време в аптеката. Майка ми излязла от аптеката и се разплакала от унижение. Каза ми, че повече никога няма да си купува лекарствата оттам. Когато се прибра у нас, кръвното й беше хвръкнало до небесата.
Моля Ви, Г-н Марешки, не зная кой ви подбира персонала, но подбирайте го по-внимателно. Изпращайте ваши хора, които да се представят за клиенти и да следят за отношението на служителите Ви към хората. Все пак това е аптека и в нея влизат болни хора. Не може служителите Ви да си позволяват такова отношение. Дори не искам да си представя какво щеше да стане, ако аз бях там.
С уважение: редовен (досега) ваш клиент
П.П. Ако не искате да си загубите клиентите, вземете мерки. Много хора се оплакват от служителите в аптеката в гр. Попово.

Уважаеми г-н Марешки,

Пише Ви един разочарован ваш клиент. Досега съм пазарувал от Вашите аптеки, вярвайки на вашето мото, че сте с най-ниски цени на лекарствата, но разбрах че съм се лъгал.
Не разбирам маркетинга Ви и ценовата Ви политика, но повод да се оплача е драстичното разминаване на цените на лекарствата във Варна и Провадия.
Нямаше да го разбера, ако вчера / 6 април / не бях срещнал мой приятел, ходил до поликлиниката Ви във Варна, и купил от там лекарства предписани му от лекаря гастроентеролог.
Срещайки го същия ден, часове след като се връща с влака в Провадия, обменяме информация и решавам и аз да си купя същите лекарства / хранителни добавки/, от същата аптека Марешки в гр.Провадия.
Изненадан остана той, като ме попита колко струва опаковката с фибри HUSK от 100 гр. Оказа се, че неговата е с цена 7,76 лв, а моята 11,72 лв./виж прикачените файлове/.
Проверка по другите аптеки показа, че Вашата цена е необосновано висока, дори и справката по Интернет го доказа.
Този случай развенча наложилото се обществено мнение, че предлагате сравнително приемливо най-ниски цени?

Днес на 30.03.2017г.посетих аптека Марешки в гр.Русе на ул.Янтра.Със влизането вбаптеката разговарях със съпруга си да оточня колко точно лекарства да купя,защото му копувам лекарства за по два месеца които са на стойност около 300лв.Той се намира в чужбина и съответно аз му ги изпращам.С влизането в аптеката явно аптекарката е чула че говоря за спирт и съответно ми се разкрещя да се махна от аптеката и да не и надувам главата.Възмутена съм от пиведението на тия женици...първо аз също работя с клиенти и подобно отношение и етика са недопустими,втора какво е значението за какво влизам при положение че в аптеката имаше само един клиент и трето явно господин Марешки се вълнува повечв от политика на последък а не си подбира кадрите които да работят за него.Аз като обиден клуент напуснах въпросната аптека и отидох в друга верига конкунтни аптеки където ме обслужиха и ми взеха 300лв.Но все още ме е яд за отношението което получих явно възрасната лелка зад гишето предпочиташе да се подпира седнала зад тезгяха както я заварих и не и се ставаше за "едно спиртче". За мен това влизане в тази верига аптеки беше последно...дори ако това значи че ще дам някой лев пивече за лекарства,но мога да оверя ръководството на тези аптеки че конкуренцията им е голяма и с това няма да загубя аз а бизнеса на госпидин Марешки.

Някой може ли да ми каже каква е заплатата на операторите в аптеките?

Работех като оператор в аптеки Марешки.
Ниско заплашане,арогантно отношение на ръководителя на аптеката,в която работех.Пиша ръководител защото така и не разбрах длъжноста на г-жа Г.Николова.
Заплатите на операторите са замръзени от години.
Никакви социални придобивки,всички глоби от Здравна каса,липси,лекарства с изтекъл срок на годност се заплащат от ПЕРСОНАЛА.
Персонала се дели на оператори и фармацефти.За едните има бонуси,13 заплата,плащане на празничен труд,а за другите не.
Общо взето само "хубави неща" мога да напиша за фирмата както и за Г-жа Г.Николова,ОСОБЕНО за нея само "мили думи".
Поздрави на Всички,които работят в Аптеката!