Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

Като оператор въвеждане на данни имаш да правиш едновременно приемане на стока,следене на правилното завеждане на стока, изпълняване на рецептурни книжки и въвеждането на данните от и в компютъра,независимо от липсата на квалификация... и каквото още ти наредят като общак(изхвърляне на боклука,чистене ежедневно и тн.)....Отпуски ....и дума да не става..само лятото по 5 дена и те ти спират 40 часа от графика (5 дена по 8 часа) но ти почиваш 30 часа (5 дена по 6 часа) останалите извънреден труд.
По празниците вместо да почиваш правиш дежурства по 9 и 12 часа без това да се плаща допълнително
почива се по 1 ден от уикенда седмично ,а другия дежурство от 12 часа.Почивки не се полагат. Всякакви липси,глоби и бракувана стока се поема от заплатите на работещите в обекта. За капак всякакви недоволни клиенти си изливат гнева върху теб. Всичко това накрая за заплата от 500-550лв чисто ако не ти спрат от заплатата...разбира се винаги има извънредни часове,понеже няма кой да те пусне да почиваш и ги заплащат щедро с по 3 и нещо на час.Заплащането е изключително ниско при положение ,че извършваш задълженията на магистър фармацевт...

Имам проблем с един от служителите в тази аптека, тя се намира на този адрес в гр. Стара Загора:

Аптека Марешки 4, Стара Загора
бул. „Цар Симеон Велики“ 139Б, 6001 Стара Загора Център, Стара Загора

Имал съм не един път проблем с този служител на аптеката от Марешки. Мъжът дето работи там е голям грубиян, невазпитан индивид.
Питам го този недорасал индивид: Може ли един аналгин?.
Този мъж ми отговаря че марешки не продавали аналгин и какво съм бил търсил в марешки аптека аналгин.

(В прочем купувал съм и преди аналгин от тази аптека от негови колежки)

Това не един път се е случвало с този служител!
И преди съм искал лекарство за което не ти трябва лекарска бележка и той пак се е държал ужасно грубо към клиентите си.

Моля да споделите каква е заплатата (нето) и работното време за длъжност: Оператор база данни ( за София), както и при вас до какъв размер на удръжки се е стигало, за да преценя има ли смисъл да кандидатствам

Местната аптека на Марешки в Кнежа не спазва раб. време, затваря по- рано, независима ча може да се касае за спешен случай.Последно това беше на 18.08.18 -поне 15 мин. преди края на раб. време

Като бивш служител съм разочарована от почти всичко там и определено ако някой има намерение да започва работа да помисли поне 3 пъти преди това!

В Аптека Марешки ме разочарова много. Миналата година, опитах да купя лекарството за 6,20 и аз давам за 50 лева банкнота. Аптекарката ми каза тази банкнота е има малък белег от цигара и тряба да отида в банката. Аз казах тази банкота не виждам белег и си отказах да купувам лекарството, заради един белег от 50лв банктона.
Това не е първият случай от Марешки, преди два месеца пак в Марешки да купя лекарството на майка ми. Аптекартака ми каза, тук не се приема зелен лист за рецепта, а аз казах искам да купя лекарството на майка ми. Крещи като луда "КАЗАХ ТИ, ЧЕ ТУК НЕ СЕ ПРИЕМА С ЗЕЛЕН ЛИСТ!!!"
Сега и днес, купя пак лекарство за майка ми и тя ми каза "Дай ми рецепта да приемам лекарство" Аз казах "Моля?! Това лекарство е без рецепта и не е нужно от лекар". Лекарството е Анти-Деспресант и нямам никакъв проблем без рецепта в частна аптека, докаго на Марешки ми каза и крещи "БЕЗ РЕЦЕПТА, МАХАЙСЕ ОТ ТУК!" Вече повече няма да посетя на Марешки, никога. Те трябва да затворя завинаги и да не се съществува повече.

Здравейте, искам да искажа възмущението и обидата си от обслужване във Вашата аптека до "Кауфланд"-гр.Габрово. Днес отидох да купя лекарства по НЗОК в горепосочената аптека. Книжката ми беше взета и ми казаха да изчакам малко. След около половин час клиент попита за своите лекарства, които не са били приготвени за около час. Аз се обърнах към аптекаря с въпрос, колко трябва още да чакам (в този момент в аптеката имаше 3-4 човека). Отговорът беше, че той не може да пресметне точно, но ако нямам търпение ще ми върне клижката, тъй като не уважавам тяхната институция и това, че те работят болни и с намален персонал... Аз отговорих "Добре", но бих желала в писмена форма да ми даде отказа си, че не желае да ме обслужи. Той отказа и ми каза да се оплача на "арменския поп". Така, че напълно наясно, че Вие не сте там където Вашият фармацевт ме изпрати, се обръщам към Вас с надежда че няма да толерирате подобно поведение. И ако за Вас е важно-в следващата аптека ме обслужиха точно за 2 минути.

Вашата аптека в кв."Изгрев"-Пловдив и днес беше затворена в 19:45, при работно време С КЛИЕНТИ до 20:00. А аз, нещастникът имам силна подагрова криза. Поздрави на нафукания ви работодател.

без никакво уважение: Хр. Стоянов

Повишават тон безпричинно.

При Магарешки само откачалки работят и нищо друго.