Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

За тези,които се чудите дали да работите за г-н Марешки имаите си една наум.Роботих за тях 1година и съм напълно разочарована-взимат всеки наред от кандидатстващите.Работите като луди и давате лекарства на всеки пациент дори и да е без рецепта и ако случайно ви хванат при проверка глобата е за ваша сметка.Освен това в никакъв случай не можете да си вземете отпуска,това може да се случи в случай на смърт ва ваш близък и задължително трябва да докажете това.Ако нямате диплома за фармацевт и сте само помощник фармацевт,няма проблеми-всеки ден след края на смяната на магистъра вие заемате неговото място и започвате да работите чисто сам по здравната каса,което е абсолютно забранено.Всеки ден когато сте втора смяна оставате сам на работа на гишетата и започвате да обслужвате като луд побеснелите пенсионери.В събота или неделя оставате като дежурен на смяна през целият ден и той не ви се заплаща.Отново незаконно.
Карат ви непрекъснато да предлагате на пациентите някакви измислени лекарства(генералгин,алгозон) и в резултат получавате бонус за това-жълти стотинки.Заменяте непрекъснато терапията на пациента и боклуци.
При провеждане на ревизия ако случайно има останали непродадени лекарства с изтекъл срок трябва да ги заплащат служителите.Трябва сами да предвижвате продажбите,за да не плащате вие накрая-пълна простотия....

Много учтивата управителка в Марешки гр. Хисаря ми заяви: ДА НЕ СИ СТЪПНАЛ ПОВЕЧЕ В АПТЕКАТА МИ !!!

Редовен клиент съм на аптеката,искам да направя похвала към всички служители в аптеката,много съм доволен от облужването,отделеното внимание,професионалния опит.Всеки път излизам доволен от аптеката тъй като внимателно обясняват,каквото е нужно,нека работят все така динамично и професионално,много хубав екип от млади хора,браво и много професионални успехи Ви желая!

Много е лошо обслужването във аптеката Марешки която е на Хр.Ботев.По принцип избягвам да ги посещавам но днес минавайки от там влязох да взема контейнерче за иследвания.Контейнерчето струва 0.19 ст.при което аз и дава 0.20 и тя не ми връща ресто?Попитах я защо не ми връща ресто тя ми отговаря Ми нямам ама така нахално все едно че аз и дължа нещо.И я попитах ако дойда и нямам една стотинка ще ми дадете ли да си купя лекаството тя ми вика да.Супер нагла лелка.Повече кракът ми няма да стъпя във АПТЕКИ МАРЕШКИ.Не става на въпрос за едната стотика те са длъжни да връщат ресто ако клиента не иска няма да вземе рестото.Ипреди това като съм си взимала витамини пак нагледци.

-5 Това е оценката за Аптека  Марешки в гр.Горна Оряновица, обл.В.Търново.Аз писах и до управлението на аптеките, но и сега ще споделя болката си, че в горнооряховската аптека Марешки до пазара работят едни пенсионерки груби, злобни, готови едва ли не на бой, ако ги попиташ или недай боже да им противоречиш.Моят случай е следният:наложи се да отида да взема лекарства на мой близък, които били поръчани от 5 дни, но след едночасово чакане всеки път, ги няма, когато отидох накрая аз, бях разигравана по-вече от час, защото първо точно пред мен, касата затвори - която работи с рецептурни книжки, казаха ми да отида на другата каса, след 30 мин. чакане там, съоветната пенсионерка ми каза да чакам на другата каса/където бях/, докато служителката се върне/беше излязла изън аптеката/.През това време две по-млади служителки проничаха през един прозорец отвътре и най-нахално одумваха клиентите.След като се върна въпросната аптекарка естествено попитах за цената, защото предния път лекарствата бяха по-евтини и какво се случи - тя повика друга арогантна пенсионерка да ми обясни, че не съм права, която от своя страна ме нападна с думите, че имам психологически проблем.Това според Вас нормално отношение към клиенти ли е?За мен аз имам решение - няма да стъпя във аптеки Марешки и мисля, че мениджмънта на тези аптеки куца или всичко е оставено на инерцията, която имаха преди доста време.

Г-н Марешки, научете "служителките" си да поздравяват. Вече на два пъти, различни аптекарки, като им кажа "довиждане", не отговарят.

Отвратително е и отношението в аптека Марешки на Пазара до Елитис – гр. Варна. Там работят едни женички над 60 години, които си мислят че са продавачки, а не аптекарки. Като ги питам за някоя хранителна добавка или витамини, за разликата между един или друг вид, те ми дават да чета по опаковките, за какво и как се използва и се сърдят че ги питам. Все си мисля, че тяхната работа е да ми помогнат в избора адекватно, а не да вдигат рамене и да казват „НЕ ЗНАЯ, ето да прочетете“.

Работната атмосфера в аптеките не е добра. Няма организация, поведение и държание. Фармацевтите са на гишетата, а операторите вършат всичко останало. Няма ред, колегиалност и екипност в работата. Грешките са постоянни, това се заплаща от служителите. Напрежението е породено от многото работа и лошата организация.Смените на оператори са  постоянни, потокът от назначения и уволнения няма край и това допълнително изнервя обстановката. Няма угода и прокопсия.

Аз бях клиент на аптека Марешки,София,кв.левски В. Видях,че не съм единствената с лошо впечатление от тази аптека. Когато пойсках NEOFLEXIN лекарство за ставите за баба ми на село, 'милата' възрастна аптекарка ме поправи NEOFLEXAN , хвърли ми един поглед от сорта колко си тъпа и ми каза сметката от 12лв и нещо. Естествено имаше опашка и аз излязох, пуснах колета и се прибрах.След два дни баба ми се обади и каза, че съм купила лекарство за мозъка!!! Тъй като е баба ми е далеч и е трудно ходенето, няма как да ми го върне пак. Пък и да ми го върне съм сигурна на 100 %, че нама да ми върнат парите.
Аз съм майка на малко дете, която получава 340лв. (вече) и не мога да си позволя 12 лева да ги хвърля в кофата.
МОЛЯ ВИ ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ТЕЗИ НАДУТИ И АРОГАНТНИ ПРОСТИ ПРОДАВАЧКИ

най-некоректния работодател който познавам, бягайте далече от тази фирма там успяват само крадливи и лъжливи хора, и обслужването е потресаващо