Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Интересувам се от позицията:  Regional Travel Associate.
Някой може ли да ми каже повече за нея - какво общо има Инграм с туристическия бизнес??
Отговорности, има ли отделен отдел за travel deals.., за какви пари говорим?
И като цяло за фирмата - коректни ли са като работодатели и каква е атмосферата на работа?

Благодаря

Може ли да ми кажете каква заплата мога да очаквам за позицията  Vendor Debit Specialist with Spanish и въобще какво е нетното заплащане за 2 езика - примерно английски и испански, говорим към днешна дата ?
Благодаря предварително!
Поздрави и успех на всички,
Ники

Бях на интервю преди месец, за съжаление не ме удобриха заради искреността която проявих на срещата.Задаваха ми въпроси за предишната ми работа и защо имам период в автобиографията които не съм работила. Желая успех на всички бъдещи кандидати и се надявам да бъдат малко по снисходителни в изискванията си към кандидатите.Все пак добрият професионалист не се ражда той се създава .

Здравейте, някой може ли да ми даде номера на Инграм за офиса им на Цариградско шосе 115 - блок Д моля? Благодаря предварително!

Здравейте, накой знае ли, дали освен в София смятат да отворят офиси и в Пловдив или Варна?

странни обяви, на всичките пише : opportunity for a career start bla bla bla, a половината изискват опит, някои изискват и опит с ERP и т.н. Как така хем старт в кариерата, хем опит трябва да имаш, това значи ли че абсолютно всички позиции са entry level и почват на 1000 лв. ? Някой има ли там който е почнал на поне 1300-1400 и не е с 4 езика?

Мога да потвърдя, че хората без опит стартират на такива заплати, но тия с езиците са според мен на много по-различно запащане. Просто се вижда разликата. Като място, отношение и всичко останало наистина Инграм е без конкуренция. Напуснах, защото ми се налага да замина, но ако се върна някога в БГ-то - това е мятото!

Здравейте на всички,

аз работя във фирмата вече 9ми месец и мненията ми са смесени. истината е че това е добро място за първа работа, за съжаление работа има много а пари не чак толкова много, заплатата за начална позиция с английски само е около 920 +60 лева ваучери, а за с втори език около 1050 + 60 лв ваучери. увеличение на заплатата има на всеки януари и юни, но при положение че сте навършили 1 година и то с около 5 - 10 % което не е задоволотелно според мен, иначе офиса е хубав и нов, всичко е чисто и подредено, възможност за развитие разбира се че има но трябва да сте във фирмата поне 18 месеца за да има смисъл да се качите на следващото стъпало.

Мисля, че е като при всяка компания - заплатата е колкото си спазариш ти.

2 бона нетно за инграм не е ли множко? няма ли някой вътрешно инфо?