Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Фирмата която не уважава служителите си!!!!Немските екипи са супер зле, Анелия ги унищожи.Ако не и се подмазваш нещата не се получават.Не си губете времето там.Не ценят хората с умения и качества, само подмазвачите.

Здравейте! Бих искала някой да каже дали интервюто се провежда на съответния език, на който е позицията, тъй като самата обява е на български и се иска ниво на езика - В1

Здравейте, хора! Не пропускайте предоставената ви възможност! Не оставяйте късметът си! Нека не съжалявате след време за подминаването на този текст. Казвам се Димитър, на 39 г. от Карлово. Моят нюхт за сигурна печалба не ми изневери, когато ми се отдаде този невероятен шанс и сега боготворя този ден. След време, много от вас ще ме споменават с добро. Подробно описание за всичко, ще намерите в този сайт:
WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Здравейте, аз съм настоящ служител в компанията и бих искал да споделя личното си мнение, относно самата компания, и работата в нея.
Първо, искам да кажа, че това не е поредното негативно мнение, защото компаниата не ми е харесала или пък имам твърде висока самооценка. Това е чистата истина!
Ако уважавате себе си, имате достойнство и не искате да бъдете сравнен със земята, то НЕ кандидатствайте в Инграм!
Служителите в компанията, по-специално мениджърите и HR екипа, се държат неуважително към други служители от други екипи, които се опитват да напреднат до по-високо ниво или доразвият себе си в компанията. Държат се арогантно и унизително към всеки един, които предлага иновативни идеи за по-голям напредък и развитие на екипа, с който работят. Голямата мотивация и амбиция да развиете уменията си на работното място, биват потъпкани, а вие по-скоро ще ще бъдете уволнени, отколкото приветствани и поздравени за вашата добра работа!
Мениджърите в екипът не гарантират развитие на заеманата от вас позиция, а още по-лошото е, че не осигуряват подкрепа и разбиране на хората в екипа. Ако искате да бъдете чути и да изградите минимални, свои принципи на работа, няма да ви бъде позволено. Постоянно бивате критикувани, особено ако сте в Sales (Германия и Великобритания) или Finance (счетоводството по-конкретно). Заедно с целият стрес, кайто ще поемете, накрая на месеца, бихте получили една задоволителна заплата, с която е невъзможно да покриете месечни разходи, да не говорим ако живеете в София под наем. Заплатите са ниски и усилията не си струват.
Ако имате иновативно мислене, множество добри качества за работа, които да приложите на работното място и виждате себе си, като ценен кадър в корпоративния свят, то тогава НЕ кандидатствайте за каквато и да е позиция в Инграм!!!
Ако искате да си изгубите времето в празни усилия да се докажете, да бъдете унижавани и критикувани постоянно, колкото и добре да вършите своята работа.. Е, кандидатствайте за нископлатена позиция в Инграм Микро ГБС.

ПС: До седмица напускам с огромно удоволствие, този АД по небето и гнездо на усойници!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Венелина е аматьорка.

Какво е положението с шведски език и отношението към служителите? Какво е заплащането?

Здравейте, някой бивш или настоящ служител на фирмата може ли да каже как протича интервюто за позиция Специалист счетоводна отчетност в отдел "Финанси" и дали интервюто протича на английски, след като в обявата пише, че се изисква на работно ниво? Също така ориентировъчно заплащане?

Разбрах, че в момента търсят на тази позиция,но също така разбрах, че TeamLead е въпросната Венелина :D

Та някакви насоки освен да съм далеч от нея?

Какви са заплатите в AP и vendor debit.

Венелина е с много комплекси. Толкова я е страх,че някой ще я измести или засенчи.А то не е никак трудно.Къде къде по-кадърни и умни има.Пък то и нови идват.Истината боли,но все пак си е истина.Тя самата си я знае и затова залага на злоба.