Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

За Кати Аспарухова най-доброто решение е касиерка в компанията Лидл,ще получава малко повече от сегашната й заплата на мениджьр без да й се налага да лиже френски задници

Мега скучна компания. Пращам на жената поздрав с "Кати - Нестандартни сме" и тя не може да го отвори, защото.... работи.....
Ужас!

Коментара е obviously ебавка, може да го триете

Приятели ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт: https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan

Плащат в биткойн, Аз лично съм много доволен и от три години на сам го развивам като си докарвам до 0.01 BTC на месец, което сметнато по текущта цена в лева е между 600/700 лв. Зависи от волативността.

Според мен заради ниските заплати са отговорни българските мениджъри (да пази Бог от тях),мислейки че могат да получават до безкрай бонуси затова че експлоатират и трмозят служителте си.

''След събранието всичко се изясни няма въобще на много от служителите заплатите да се вдигнат. ще си останат 1200-1400.........." - добре че се махнах още миналата година...бензин 3лв,олио 6лв,баничка - 2 лв ,Инграм - голямата анериканска фирма с претенции - не им пука......

!!!На вниманието на така наречената мениджърка КАТЕРИНА АСПАРУХОВА !!!
Lidl квартал Редута търсят спешно продавачки!!!
Заплата - колкото твоята като мениджър на отдел лицензи за Франция.
Побързай,това е твоят шанс!!!

След събранието всичко се изясни няма въобще на много от служителите заплатите да се вдигнат. ще си останат 1200-1400 което е супер смешно спрямо конкурентите които дават от 1900 до 2200... смешното е че пак няма бюджет и пак господин Цайс* Тони Макмъри пак се правеше на луд... господин Цайс от Англия може да си ходите там с мизерната заплата и да си купите каквото си искате,но с 1200 лв колкото един касиер в Lidl вече е смешно...а мениджмънта само топи да плува нагоре

1. Колко време отнема на HR да звъннат за 1 во интервю след кандидатсване за работа?
2. Каква е заплатата за 4 часов работен ден във финансов отдел с Английски?
3. Толкова ли е зле, колкото описвате :0

Не започвайте никога в тази компания, ако търсите възможности, добро заплащане и коректна атмосфера. Тиймлидерите прекарват времето си да четят какви имейли пишето вместо как върви обучението ви и да ви държат информирани за промени в компанията. За 6те ми месеца дръжностните ми задължения се смениха 5 пъти. Не си помисляйте да се оплачете или дадете някакво мнение за нещо в компания, ще ви уволнят. Препоръчвам да се спрете на друга компания с по-добър мениджмънт и заплащане, защото сегашното в Инграм е отчайващо. Всички служители напускат преди да е изтекла първата им година или биват уволнявани, защото теймлидерите им си измиват ръцете с тях.

PanEuro екипите затъват.. супервайзерите топят служителите..правят нерегламентирани неща или карат служителите да правят..после се измъкват..Госпожа Т. Димова постоянно топи и е топила, за да се издига нагоре и да се спасява..после следи коментарите за нея и с Данчо от другия екип нагаждат нещата да изплуват..нали са дружки и така от 1 година..така не става ..не започвайте Vendor Debit при тях