Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Дано само това 1,6 стартово да не остане за постоянно. На мен с 4 езика/ползвам ги със степен на средно владеене, писмено и говоримо до отлично ниво със сертификати, квалификация и стаж/ за подобна стартова ме отрязаха. Но пък не съжалявам защото започнах работа по проект на друго място с много по-добри условия и то в много по-малка по мащаб фирма. Цедката им е смешна, просто са пълен цирк. ;)

исках да споделя с Вас една голяма тайна!
Всеки човек е различен, няма как във фирма с над 1000 човека всички да се разбираме и да цари любов и хармония.
От скоро съм едва 6 месеца, а и стартово чисто 1,6 еххх разбира се с немски език (който за колкото се спазари).
Успех не е лошо малко да си в капитализма, а и доста по-добре от предишната ми бг. фирма, която изцеждаше до край!

Монетата винаги има две страни!

Не съм ХР (в тяхната стаичка е наистина страшно)!!!

HR-ките им трябва да са спечелили някакъв конкурс обаче не от тия които да си ги сложиш на стената

Обява за работа:

Заглавие
Chief GL Accountant with English

Някъде към края на напудреното две страници описание:

Excellent verbal and written communication skills in German and English.

Коментара е излишен - всеки здравомислещ човек ще посочи още в заглавието изискването за немски език.

И тази обява се публикува всеки месец от поне половин година без никой от целия Recruitment да забележи каква глупост са написали.

Пускат си обявите и през няколко агенции - дано някой да се подлъже - агенциите крият за кого е позицията докогато е възможно и накрая - изненада.

А факта че дори и днес има двадесетина техни обяви в джобса.

И до ден днешен не мога да разбера откъде това огромно самочувствие, че ставате за нещо.
Цяла София знае каква дупка сте и въпреки това балалайката не спря.

Не проумяхте, че не сте наели маймуни да ви работят, че да им хвърляте прах в очите.

Затъването ви ще е точно толкова грозно, колкото сте и вие самите.

Ако това да висят едни и същи обяви с месеци и даже години е американския начин на живот, айде мерси и нема нужда. То не стига тъпотии вътре в компанията, като започнеш с интервютата, мишеш през шефовете и стигнеш до заплатите.... Аман от криворазбран капитализъм.....

бягайте със светлинна скорост от Инграм, показаха ми всякаква липса на отношение, уважение към личността, протокол за провеждане на интервю и безумния им автоматично генериран отговор. Ало, човекоподобните ресурси, отделете 5 минути от скъпоценното си време и покажете лично отношение с телефонен разговор, дори и да сте отхвърлили кандидат/ка за работа. Останах и с лошото впечатление, че се търсят изключително евтини работници, как да ви кажа колко бих поискал като не казвате колко обем работа ще възложите. Вие безумни ли сте в вашите 500 евро заплати? Носете си ги вкъщи тези студентски възнаграждения, и ако не друго, поне си останете със здраве.
Бягайте хора от такива компании, не си заслужават инвестициите от време и нерви.

Здравейте, може ли някой да сподели впечатления за отдел Learning & Development. Нива на заплати, текучество на хора и тн. Благодаря!

Изобщо не ходи в никой отдел! Jobsa е пълен с оферти, едва ли си го окъсал толкова, че да ти се почва в Инграм точно.

Заплатите все така си гравитират около 1200 +/- малко. Годишните увеличения са все така от по 50 лева, ТЛите все така вземат малко повече от служителите си, а ги сцепват от бачкане, мениджърите са все по-арогантни и нагли. Изобщо една и съща месец след месец...

Нивото на колегите пада драстично, като се огледаш и виждаш физиономии, които откровено са излезнали от някой психо-трилър...

Недей да ходиш точно в този отдел

Имам насрочено интервю за позицията "Finance Analyst - European Profitability and FP&A".Бихте ли споделили повече информация за работната среда, възможности за развитие, заплащане.

Благодаря предварително