Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Да Ви Еба Майката
Нещастници колко пъти трябва да Ви псувам за да престанете да си правите Платени реклами бе?
Как може от 400 човека които гледат една обява и кандидатстват 100 за едно място да не можете да изберете кандидат бе?
Нека позная защо не можете да си изберете кандидати
Половината cv та са фалшиви
И още след първото телефонно обаждане
Кандидатите се изпокриват не си вдигат телефоните и напълват Памперса от Страх
На интервюта никой няма да си губи времето да дойде .
Защото опитни кандидати няма
Да имат опит с фирми регистрирани по ДДС
Да са попълвали Данъчна декларация
Съставят месечни отчети
Годишно приключване

P/S
Знаете ли кво
Ако искате продължавайте да си въртите всеки ден едни и същи обяви
Търсете Мацки , тъпи кифли които нямат нищо в главата а само между краката и освен да си клатят краката, мятат ЦИЦИТЕ , въртят Дупето и правят Свирки за друго не стават.
В Агенцията по заетостта има програми там само за Младежка заетост за лица до 29 години за 6 месеца
Ако искате си вземете някоя баба на 65 която я гони Склероза, Деменция и Пикае през 15 минути до тоалетната
Давидим ще става ли сутрин рано в 7.00 да ходи на работа
Разходи за Ток, Вода и Парно още 200 лева
Пътни разходи 100 лева
Разходи за Облекло 300 -400 лева за костюм
То за Храна не остана?
Пийте си редовно Лекарствата и идете да ви Освидетелстват има една Клиника на 7 ми километър
Повечето работодатели сте на възраст над 45 години с придружаващи заболявания
Имате СПИН дето Чукате всяка Курва която дойде на Интервю за 200 лева
Дробовете са ви увредени от Цигарите и Алкохола
Пиете по 3-4 кафета на ден
Имате Тумори в мозъците
Е няма да рискувам да попадна при такъв работодател за 600 лева

Може ли някой да сподели мнение за отдел "Вътрешен одит" в компанията?

Благодаря!

Работата в GL e реално най-високото ниво от целия Finance Tower, смея да твърдя, че си заслужава по отношение на всички въпроси, които си попитал по-долу. Голяма част от хората са internally promoted - на въпроса ти за израстване.

Здравейте!
Някой има ли наблюдение как е положението в Accounting отдела, в какво се състои работата, какво е заплащането, има ли развитие и израстване? Интересувам се от позициите Accountant и Senior Accountant с английски език, имам опит и ми е интересно дали и в този отдел работата е затъпяваща и еднообразна, както споменахте за други позиции? Всяко мнение би ми било от полза!!! Благодаря предварително!

Кандидатствах за работа преди около месец. Изключително лошо впечатление ми направи, че обещаха да изпратят обратна връзка по мейл без значение, дали си одобрен или не. Съответно не го направиха! Ако нямат намерение да изпращат обратна връзка по мейл, тогава изобщо да не го споменават и обещават по време на прословутото им интервю!

Бих била много благодарна ако някой може да ми помогне с информация относно заплатата в Customer Care екипа с английски език или поне да ме ориентира как вървят заплатите в компанията на позиции за англоговорящи :)

Работих близо 2години, за което време видях много парадокси. Хората се ценят само по това колко слабохарактерни са. Ако нямаш мнение и желание за отстояване на такова имаш реални шансове за повишение - все пак си им удобен. Ако пък си вършиш работата добре и съвестно, никога няма да те “пожертват" за по-висока длъжност, защото хората с компетенции и възможности остават все по-малко там. Потенциала за учене на нови неща е не повече от 6 месеца и то ако не си давате зор. След това се започва едно тъпчене на едно място, затъпяване. Нивото на езика се свежда до употребата на едни 200-300думи, които се въртят всеки ден и всеки час. Уж са много отворени към обмяна на кадри от различните екипи, НО това е възможно само ако не си им цене кадър. Ако си - шанс не ти се дава, опитите ти биват попарени с обидни и демотивиращи доводи. Та да - ако искате развитие това не е вашето място, но ако искате спокойствие и заплата, граничеща с тази на кадрите от производството в международните корпорации опериращи на български пазар на труда - Инграм е точното място!

Изчетох всички коментари и се зачудих за всичките противоречия...

Как така работата е административна и е копиране само, а в същото време е "изключително натоварваща"?

Как така едно "макро" може да замести работата на еди-колко-си служителя, но никой не го е измислил? Ако наистина сте толкова качествени кадри, колкото твърдите - защо не се обърнете към екипа, който се занимава с това с идеята за създаването му? Или пък още по-добре - напишете го вие.

Защо за генериране на идеи за подобрения на процесите имаше 20 включили се служители?

Всички недооценени кадри, които по грешка на HR/мениджмънт/тим лидер и т.н. са допуснати да си тръгнат от компанията сега вече са свръх доказали се мениджъри в други компании ли? Според мен - не.

Това да взимаш по-добри пари за по-ниска позиция в друга фирма за мен не е никакво развитие. Е, може би ако съм на 50 - да, но както многократно е споменато става дума за главно млади хора.

Колкото до мненията относно "интригите" - това не е свързабо с Инграм, а с манталитета ни. Шапка ще ви сваля ако успеете да съберте на едно място 1000 човека и всичко е цветя и рози.

В заключение, аз ще дам позитивно мнение за фирмата, харесва ми цялостната атмосфера

На кратко подлъгаха ме че е фирма с развитие и вазможности но напротив, отказах предложение в IBM и от там насетне буквално ти се подиграват и подценяват. ХОРА не приемаите каквото и да е предложение в тази фирма от 1000 маймуни и със това се възгордяват а бе просто пълен смях.

Здравейте съратници. Ще се опитам да ви дам една обективна оцена на човек , който е работил 2 години в тази фирма.

Локацията е добра до The Mall. Обстановката е модерен офис като една част е в мола , а другата в хотел Новотел.

Естеството на работа е според позицията. Аз мога да споделя за Sales Administrator. Цялата работа се свежда до там да се пишат емайли и да се въвеждат едни данни в тяхна система за поръчки.

Нивото на служителите което се изисква за тази фирма е средно образование със елементарни познания по език (въпреки че на интервютата плашат хората с английски) и хора по възможност от провинцията , защото повечето "началници" са от там и лесно се сработват с лизачо-гъзолизците си , а за по кратко подчинените си.

Заплатите са такива , че ще ви стигат само да си платите квартирата , да си купувате евтина храна и да си платите сметките. От там насетне се започва едно изнервяне , едни интриги по цял ден изпростяване и след 2 години като вече сте извън тази корпорация ще сте тотално деквалифицирани и трудно ще се впишете на пазара на труда. Защо ли ?
Защото в тази работа не научаване нищо , а тъпчете на едно и също место.

Място за кариерно развитие по-скоро няма освен , ако нямате капка достойнство. Предимно се издигат напористи селяни , които са готови да продадат и майка си за пост от сорта на тийм лидер или супервайзър недай си боже !

Фирмата е идеална за хора , които искат да дадат един старт на кариерата си след университета , защото тук не се изисква предишен опит. НО МОЯ СЪВЕТ към вас драги мой е да се ориентирате към някой кол център , ако имате претенции да знаете език , защото тук ще забравите и малкото научено в училище или унивеситета си.

Коректни спрямо заплащането - цепат датата , но все пак е нормално наели са маймуни да им работат за 500 евро на месец и не трябва да ги изпускат да избягат от цирка. Последно ХОРА ориентирайте се към нещо което ще ви даде ценен опит занапред било то като знания за свой собствен бизнес или кариерно развитие. В тези фирми от сорта на Инграм като остарееш ти бият шута и идва ученика и ви измества , а вие сте тотално деквалифициран и затъпял!

Както един колега беше казал : оставил съм си трохите от сандвича върху клавиетурката , моля следващия баламурник да заповяда на стола на богатството пред 2 монитора по цял ден едно и също до безкрайност действие , прегърбен на стола , без въздух и мръсна вода от канала минаваща за минерална .

АЙДЕ ИНГРАМ СОС ЗДРАВЕ И ИЗВИНЕТЕ АКО НЯКОЙ ШЕФО ПРОВИНЦИАЛИСТ СЕ РАЗПОЗНАЕ!