МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

Попаднах случайно на тази страница,и прочитайки няколкото отвратителни коментари,реших да споделя и аз нещо.
     Толкова коректни и човечни хора като тези работодатели,рядко се срещат!Мой много близък човек/който си отиде твърде млад от този свят,за жалост/,работеше в тази фирма няколко години,до последния си ден.Никога не сме чули от него да се оплаква от нещо и от някой,даже напротив-беше в отлични отношения с всички,бяха отличен екип,имаха и общ социален живот и извън фирмата.
    Никога няма да забравим отношението и големите човешки жестове от страна на работодателите и колегите към семейството му,след тежката загуба.Благодарим на тези ХОРА,желаем им здраве,успешен бизнес,и да си останат такива,каквито са,абстрахирайки се от злословията срещу тях!
       Поздрави!

Затова ли си въртите обявите през няколко месеца? Да не работи в момента "Започване веднага" е коронния лаф. Смятайте за какви екстремни напускания става на въпрос.

Не ми е приятно  да чета анонимни неверни клевети по адрес на нашата фирма.Моля да бъдат отстранени , защото смятам че Роботодател е сайт в който човек да сподели ВЕРНИ мнения .

В момента във фирмата работят 28  висококвалифицирани служители , отговарящи на най важното условие за нас
ТРУДОЛЮБИВИ И ОТГОВОРНИ.
Всички освободени служители , определено не са били такива.

Много мислех дали и аз да споделя,защото мнението ми не е различно от предишните,но реших,че повече мнения ще са от полза. Постъпвайки във фирмата,не можех да повярвам ,че отношението там към служителите е реалност и то в наши дни. Неможех да повярвам,че собствениците са млади и съвременни хора ,а с толкова ниска култура. Неможех да повярвам,че имат претенциите на интелигентни хора ,а в същото време ругаеха по отвратителен начин служителите си. Там не се говори с нормален тон - там се вика и крещи. Та моя стаж в тази фирма бе само скромните две седмици.Две седмици през ,които разбрах защо е огромно текучеството на персонал . Да осъзная ,че здравето и спокойствието ми са по-важни.Че имам достойнство и самочуствие на образован човек и няма начин да търпя подобно поведение. Една колежка там ми каза: "Това е фирма за крайно нуждаещи се ......". Повече няма да пиша,сами си правете изводите !

Съгласен съм на 100% с колегата "бивш служител", и затова няма да го повтарям. Само ще се обърна към тези, които мислят да кандидатстват - ако търсите стабилна компания, искате да се развивате в професионална среда с някаква перспектива - не е това мястото! Лично за мен това беше загубено време, изпълнено със страшно много излишни нерви!

Постъпвайки в Морато Мебел ми стана ясно , че шефаката и шефа доста изискват големи работохолици са и искат всичките им служители да работят.Не правят компромис с хора ,който правят системни грешки и по време на работа са в сайтове за отбиване на време. Има доста голяма дисциплина и контрол това не се харесва на тези на , на който не им се работи. Ако обичате да работите , ще бъдете оценени и заплатени и ще останете във фирмата за дълго.
Успех на новите попълнения тази фирма определено е иновативна и се наложи с име и качество спрямо други в мебелния бранш.

За заплащането-единственото нещо, в което са коректни!!!Постъпвайки на работа там обаче, не успях да запомня имената на всички,които бяха уволнени или избягаха сами!!!Текучеството е огромно,наистина огромн!През месец-два има техни обяви за работа-сами си направете извода!!!Уважение-никакво.За уважаемата работодателка всички са селяни,вклучително и клиентите на фирмата!!!Не си заслужава загубата на време и нерви,а такива има!!!Локацията е лоша,но базата иначе е добра.И все пак ако не избягате на вторият ден сами,то след 3-4 месеца ще бъдете уволнени...