МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТИ В ТАЗИ ПСИХО ФИРМА! :)

Аз съм работил в Морато Мебел или за Марин и Красимира и всеки който наистина ги познава знае, че те са страхотни шефове . Няма служител на когото не са помогнали . Аз напуснах фирмата и заминах за чужбина. Красимира държи много на добрите си кадри и се отнася към тях с уважение . Тя е строг, но справедлив човек много хора имат страхопочитание към нея .
Ако искате да роботите в една просперираща фирма това е мястото бъдете сигурни , че ще бъдете оценени и добре заплатени . Аз поддържам контакт с колегите които все още работят в Морато Мебел Екипът в Бургас не е сменян от 5 години , а за София от 1 година -
това мисля , че говори само по себеси .

Реших да изразя мнението си,защото монетата има две страни и не искам мнение само на един човек, който е написал всички лоши коментари за фирмата да е миродавно .

Морато Мебел е успешна Мебелна Фирма - и това го знаят много колеги Мебелни Фирми в Бургас ,които само им Завиждат и са се опитвали винаги да ги копират .
Но Морато винаги и било и ще бъде Различно .
Ако се върна в България пак бих работил в Морато Мебел и по точно за Красимира .

Нищо не се е променило и няма да се промени в тази фирма.Просто шефката има нужда от психиатър,ако работите там повече от два месеца ,значи имате здрава нервна система.В противен случай рискувате вие да влезете в психиатрия.И какъв е изводът от всички мнения на служителите,с изключение на мненията на Маргарита......Истината за фирмата е написана,не е измислена и това трябваше да види толкова време Красимира.Но уви ......когато човек не може да види собствените си грешки няма как да е добър работодател.За съжаление тя не е .Какво е тогава МОРАТО МЕБЕЛ?????

Към един г-н Радев:
Не знам дали някой от писалите коментари е напуснал от "недоволство", по-скоро поради некоректно отношение или казано по друг начин - държание на шефове към служители като към роби. Никой себе уважаващ се човек не би търпял всички неща, които са описани - и това го пишат все различни хора! Надали всички са се съюзили срещу фирмата. Просто хората искат да разкажат какво се случва наистина там, за да не лъжат тези, които искат да работят. Аз напуснах поради същото - некоректно отношение на шефовете, постоянно чуване на крясъци, обиди, стрес, да не говорим как пък някои от колегите си измиваха ръчичките като топяха други за грешките им, или пък ходеха и клюкареха на шефовете.
Както е видно от коментарите, може много отдавна да не работя там, но нещата не са се променили никак.
А ги гледам, че се мъчат и в София да пробиват, ще им е доста трудничко предвид голямата конкуренция!

Имам чувството, че имат назначен човек, който да следи само за коментарите тук! Публикува ли се някакво отрицателно мнение и хоп! спамче с това "колко сме доволни от фирмата"! Спрете се вече, наистина това е сайт за условията и средата на работа, а не дали са ви доволни клиентите ( а съм сигурен, че не всички са тоооооолкова доволни)!
От БГРаботодател е крайно време да поизтрият малко рекламни коментари ;)

Фирма Морато Мебел са изключително добри в това което правят. Благодарим им за невероятният професионализъм който проявиха относно нашият апартамент. Не сме си и помисляли че би изглеждало толкова добре, колкото същност стана. Изпипано до най-малкият детайл. Успех Ви пожелаваме!

Абе незнам как е сега, ама едно време беше доста гадно. Няма определено работно време, бачкаш докато свършиш всичко, докато има клиенти, докато се върнат монтажниците ( щото все пак бяхме със 2 служебни коли ), или ако шефката реши, че й и е криво и пусне една заповед за удължено работно време.... Работеше се почти всяка събота, ама някой път си беше чиста подигравка - нямало много работа, значи трябва да работим и съботите за да си докараме заплатите, нямало чистачки - ние ще ходим да чистим всичко... Най-смешни ми бяха заповедите дето се пускаха! А пък заповедта, заради веднъж някой беше закъснял, и хоп от утре всички най-късно 8:10 трябва да са там, независимо, че почвахме работа в 8:30 .... Решили, че им е скучно и ще ходят в цеха, ама що да не накарат още 2-3 души да поработят!
Абе пълна пародия е начина им на управление и отношение към хората! Как не вземат някой кадърен, който да им е Управител.. нямам представа!

Клиент съм на Морато мебел, няколко пъти сме си поръчвали мебели от тях и всеки път качеството е отлично! Добре свършена работа в срок.

Здравейте, искам да изкажа доброто си мнение за Морато Мебел ! Преди известно време си поръчахме кухня от тях и останахме много доволни! Имали сме взимане даване с други фирми от които не останахме очаровани, но Морато оправдаха очакванията ни. Всичко е така както го бяхме замислили, до най-малкия детайл. Красива, функционална и уютна кухня!

Много сме доволни! Изключително компетентни!Точни и коректни! Дизайн и удобство! Невероятна кухня,направена с вкус и стил!