МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

Доколкото разбирам някои от коментарите са на недоволни бивши служители на въпросната фирма. Бих искал да се обърна към тях и да им кажа нещо, което можеби никой не им е обяснявал. Когато се напуска фирма независимо по каква причина, а още повече от недоволство- общо прието неписано правило по целия свят е да не се плюе и говори срещу вече бившия работодател или работник. Работил съм в САЩ, Швеция и Швейцария. В една от фирмите подписах договор, че при евентуални проблеми с работодателя- няма да споделя с никой. И въпреки че ми бе много трудно- удържах на думата си. За някои неща в живота трябва да имаш топки и да ги приемаш, а не да се хленчи като някоя ученичка. Като се държат лошо и унизително- взимаш си адвокат, като не си доволен от отношението или заплатата- сменяш работата. Ако не успееш- отваряш си собствена фирма и тогава започваш да научаваш много неща и да гледаш по друг начин на нещата.

Открих Морато мебел случайно в интернет,попълних формата за запитване и сега имам нова модерна кухня обзаведена със стил.Прекрасно изпълнение и дизайн.

Хора, стига сте си хвалили фирмата какви мебели правите, в какъв срок, къде и ала бала! Тук се коментира самата работна обстановка, колеги, заплащане, отношение! Мен какво ще ме интересува, че клиента ви е бил доволен, ако се държите с мене като с роб?! Ми нищо! Ами затова има разни други сайтчета, където си правете рекламките, колкото си щете, ама стига спамихте тук! Щото вече почвате да дразните! И както се вижда от всички коментари на бившите ви служители - работата си е есктра, но екипа ви е кьопав! За управлението - само ще кажа: жалко за желанието ви за развитие и хората, които тормозите!

Морато мебел ми бяха препоръчани от мой приятел,който беше останал доволен от тях.Аз също останах доволен.Ремонта на апартамента ми завърши успешно и сега имам страхотна нова кухня и спалня.

Като клиент ще кажа че съм доволна от услугите на фирмата. Не мога да изкажа мнение за работната им среда, общувала съм с няколко човека от фирмата и са се държали коректно и възпитано.

Излишен спам не е нужен. Сайтът е за условията на труд във фирмите. Кой къде е поръчал и доволен или недоволен е без значение. Рекламирайте си мебелите някъде другаде и се замислете за отношението си към служителите си, върху което наистина трябва да поработите. Никой няма право да уронва достойнството на когото и да било, още повече и на колегите, с които прекарва повечето време. Уважението е двустранно, ако работодателят се държи неуважително, няма причина да очаква уважение. Наистина е срамно за вас, че толкова бивши служители напускат с отрицателно мнение. Надявам се, че през новата година ще приемете критиката и поне ще се постараете да осигурите по-спокойна работна атмосфера.

Работих с Морато мебел преди около половин година и мога да кажа, че съм изключително доволна от професионализмът им. Всичко беше изпълнено в срок, така както го исках. Нямам никаква забележка.Доволна съм и винаги когато мога , ги препоръчавам. Успех.

аз лично използвах услугите на фирмата може би преди месец проключихме обзавеждането на моят апартамент в София. Всичко от началото до самото обзавеждане премина нормално. Подходиха към мен и моят имот с внимание към детайла. Получи се минимално забавяне с монтирането на мебелите, но като цяло съм доволен от качеството на мебелите.

До Анонимния от 15.12 - Много си прав, човече, МНОГО! То докато бях там такива обидни думи съм чувал не само от шефката, но и от шефа! Лошото е, че обиждаха пред колеги и пред външни лица - доставчици, клиенти, изобщо не ги интересуваше! А достойнството на служителя се сриваше все повече и повече! И как човека да има самочувствие?! А пък най-лошото е, че никога не защитаваха служителите си - винаги те бяха виновни, независимо от всичките капризи на клиентите им, а да не говорим и колко пъти самите шефове са били виновни за нещо и са си го изкарвали на служителите! И като си нарочат някой - и все той виновен, докато не напусне или не го изгонят!
Пълна подигравка е да работиш в такива условия! На никой не го пожелавам и се радвам, че се отървах!

Клиент съм на фирмата, обзаведаха ми апартамента на ниво, което не съм очаквал. Вътрешните отношения не съм успял да ги забележа и най-важното не ги усетих. За мен беше важно обзавеждането да покрие очакванията ми. Радвам се, че ги открих.
Благодаря.