МОРАТО МЕБЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МОРАТО МЕБЕЛ ООД

Красимира, Красимира, кой да си напише истинското име, като това едва ли има значение, след като ти самата пишеш 'Хвалебствени" коментари със няколко ника. Мога да потвърдя със сигурност, че хвалебствата откравени от Красимира Касидова са написани от самата теб!
За останалите "добри" коментари, човек не е нужно да е гений, за да те разпознае по правописа и грешките, които съм сигурна, че и дъщеря ти не прави.
Поеми си дъх, слагай запетайки-тиренца-точици, не пиши като дете от 1-ви клас.
Както е казано- "По делата ще ги познаете", теб можем да те разпознаем по правописа.
Както и да е! Да си дойдем на думата . . .
Фирмата ви наистина може да се развие много повече от това, ако поне малко бъдете човеци и двамата, а не грубияни и използвачи, комплексари изливащи проблемите си в/у работника, който им вади хляба.
Нали знаеш, че каквото и да направиш, каквито и идей да имаш, ако в един момент останете само двамата в цеха, не знам, сигурно ще се изколите . . . то, докато бях там съм ставала свидетел на подобни сценки, затова един такъв сценарий може да се очаква.
Базата е добра, оборудването е на ниво, всичко останало обаче ви е под всякъква критика-уважение, толерантност, регламентирано работно време, както и заплащането, което не е кой знае колко в повече, ако приемеме, че заплата от 500-600лв. е добро заплащане според вас!Ако на някой сте благоволили да отпуснете още 100-200лв. отгоре, то със сигурност ще е било при 29 работни дни от 30.
За тези, които се двоумят, дали да започнат там работа, трябва само едно да запомнят- там не сте човеци а роби, там нямате регламентирано работно време(води се такова само в обявите в JOBS.BG) ;), примирявате се с това и понякакъв начин трябва да свикнете, че сте глупави, прости, селяни и т.н., все епитети и обръщения, използвани най-вече от г-жа Деркозлиева(Касидова) или както там иска да се нарича!!! Иначе Марин е свясно момче, ама под чехъл. :))

Никога до сега не съм писала по тези фороми, до днас . Реших да изкажа своето мнение. За мен Марин и Красимира Деркозлиеви са хора който изискват перфектна работа и можеби това е проблема на повечето ядосани бивши служители и работници. Те са и хора който разбират,съчустват и винаги са готови да помогнат на своите служители. Условията В които се работи са перфрктни . Морато е една европейска работеща фирма . Аз се чувствам удобно и комфортно там и засега е удоволствие да работя за тях.

Всички коментари написани по долу са направени от един и същ човек наречащ се Гери Олга и както иска там да се назове , защо ли не си напише истинското име  ясно е защото я е яд ,че сме я освободили от работа защото не отговаря на нашите критерии за перфектно свършена работа .
Нека направят коментари реални бивши служители в Морато Мебел .
Аз не виждам  едно такова име  .
По повод на всички лъжи написани по адрес на фирмата мога само да кажа на
Уважаемата Гери , що за човек си ти първо ни описва какви гадни работодатели сме , а после правим наистина хубави мебели .
Как ли стават хубавите мебели с добри кадри , които рабатят в момента в Морато Мебел  .

Като чета се чудя да се смея ли, да плача ли.. Само се чудя кой ще е този дето работи вече година там, като дългогодишните им служители напуснаха. А останалите, ако не те изгонят първите 2 седмици до 7-8 месеца - като им мине сезона, и си пътник. Уважението е нулево, както между колеги - всеки си мисли, че е голЕм началник, така и от шефове към служители и дори към клиенти. Всички са тъпи, прости, селяни, и какви ли още не ... Имам чувството, че положителните коментари тук ги е писала шефката, то не вярвам да има друг с такова добро мнение... Нямаш личен живот, трябва да си по 15 4аса на работа, събота, неделя, а ако не си - то винаги трябва да си на разположение, да си вдигаш телефона и т.н. За отпуска просто можеш да забравиш, а пък болничен... после "трябва да наваксаш" .
Иначе базата е хубаво, заплащането и то. И наистина правят хубави мебели.

искам само да изкажа моите благодарности на целият екип на Морато Мебел. Разполагат със страхотна производствена база и екип. Всички мои капризи бяха изпълнени професионално. Мебели, които те проектираха и произведоха са със страхотно качество.
Благодаря Ви за страхотно свършената работа.
Иван Георгиев

Работя в Морато Мебел от 1 година и мога само да кажа ,че условията
са страхотни невероятна база и страхотен избран работещ екип от
професионалисти .Работата е много динамична и интересна, защото
сме производство . Работодателите са много точни, каквото обещаят го
спазват Заплатите са добри има и бонусчета за сезоната лудница .
В Морато Мебел се работи с Удоволствие , не обръщайте внимание на
написаните по долу коментари , защото и аз ги прочетох преди да
започна , но реших да започна и се оказа , че всичко е клевета .
Бъдете спокойни фирма Морато е престижна и просперираща фирма .

Последният коментар е просто уникален.Скоро не бях виждала толкова правописни грешки в едно изримение :D

ШТЕ ДОБАВЯ САМО ЧЕ ВАВ ТАЗИ ФИРМА Е ПО ЛОШО ОТ ЗАТВОР

Не съм служител на "Морато", но съм имала работни отношения с тях . Изключително трудни като клиент - нулева коректност, комуникация на махленско ниво, никакво уважение - нито към собствените служители, нито към колегите. Често се случва да обвиняват други за свои грешки, да се помятат от нещо, вече уговорено и затова се налага всичко да си изискваш в писмен вид. Диалог е невъзможен, много агресивни и безпардонни в поведението - и двамата, но най-вече госпожата. Не се учудвам, че има такова текучество. Споделям моето лично мнение, като предупреждение към търсещите работа.

Последния коментар ме разплака!Моля за кърпички!Бургас не е толкова голям град!Вече всички знаят какви диви селяни сте!