Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Сега аз не разбрах само защо се качват 4 етажа пеша когато занирише на мъж в асаньора. Очевидно във фирмата има проблеми и такива ама той не се сработи с колектива са леко ефирни. От всичко изписано оставам с впечатлението , че трябва да съм метро мен да се впиша в колектиеа а пък той не държи и на градивна критика.

П.С
Нямах намерение да коментирам , но много едно от мнениеята.
Човека си и е написал името казал е и за какво е спорил и какво се е случило.
Разни анононимници да ми обясняват, че му миришат чорапите ами сори.
Да си бръснат дупето и да си траят.

Здравейте, настоящи, бивши, бъдещи колеги, хейтъри или любители на Електросфера.
Аз работя във фирмата от около година и до сега нямам оплаквания и НЕ споделям негативното мнение на останалите.
Принципа в работата е същия като живота, а именно:
Каквото повикало - това отговорило.

Колктива, в моят отдел е супер и се разбираме перфектно.
Заплащането, преференциите и работната среда отговарят на натовареноста. Като тя се увеличи се подобряват гореспоменатите фактори.
С мен никой не се е държал неуважително.

Минуси, разбира се има, в коя компания няма?

Не мислите ли, че ако някой се изразява крайно негативно, значи нещо не е наред и той има голяма доза вина за неблагополучния резултат от работата му в Електросфера.

Поздрави и успех.

Работя във фирмата над 3 години и осъждам острите думи на колегата за Ивайло Илчев. Тук не е място да се чуе за неговите хигиенни навици. Хигиената е проблем за много българи. Не виждам за какво са нужни такива детайли, че е спорил за GUI и колбекс, и че е нападал словесно големия Пешо. Това са лични детайли. Достатъчно би било да се каже тактично, че не е паснал добре с колектива заради конфликната си натура и фирмата е решила да го освободи по време на изпитателния срок. Какъв смисъл има да се пише за миризми в асансьора. Според мен никакъв. Но от друга страна това, което Ивайло е написал тук никак не му прави чест. Да говориш по такъв предубеден и неумерен начин за един голям работодател е изключително непрофесианално и може да му се отрази неблагоприятно, ако Молексис или някой друг бъдещ работодател попадне на тези постинги през гугъл. Той ефективно си е вкарал автогол. Моите извинения на Ивайло. Много се надявам да чуем и от други служители, за да се представи реалната обстановка в Антелоп. Естествено, най-добре кандидатите просто да ни посетят. Няма начин една толкова голяма и интересна фирма да може да се резюмира с две думи.

Хаха, горкият Ивайло, първо обилно си изпразва червата в форумa и след това взима да се оплаква от зловонна фекална миризма. Щом вони, хайде на специална диета: дълги зелени краставици и китайски чай.

Другарю Държавен Вестник, стига си лъгал.

Не съм казвал никога, че хората които напускат нашата фирма са "хейтъри, клеветници, злопаметни, параноидални..". Уважавам избора на всеки
човек да си смени работата, както и съм останал в приятелски отношения с повечето от тях. Те никога не са писали тука и никога няма и да пишат. Освен Ивайло, който не познавах много добре. Той замина още по време на изпитателния си срок, щото колективът явно не го хареса.

Прочети много внимателно моя пост по-надолу. Думите ми са черно на бяло, че хората като теб са "перфектен пример за това какви служители нито една фирма не желае да има: хейтъри, клеветници, злопаметни, параноидални, арогантни и натоварващи хора с възпалено его."

И това е самата истина. Това е факт. Кой
иска такива колеги? Не и аз.

И докато опитваш да изопачиш думите ми, съвсем си проличава колко на тебе може да ти се вярва. По никакъв начин не си типичен пример на нашите бивши служители, които заслужават само респект и благодарност.

Ако беше Държавен Вестник щеше да е черно на бяло но уви е само форум за обсъждане на работодатели освен това просто няма как всички, които не им е харесала компанията и са напуснали по собствено желание (изключвам уволнените) да са "хейтъри, клеветници, злопаметни, параноидални, арогантни и натоварващи хора с възпалено его" така, че имате много здраве. Разбирам желанието на HR-а да брани доброто име на фирмата но това не става с подобни писания из форумите.

Да,другарю, време е за народната мъдрост.

Едно си баба знае, едно си баба бае.
На лъжата краката са къси.
Всяко дърво си има червей да го яде.

Поздравления, г-н Ивайло и Анонимен.
Сега всеки може да види черно на бяло и да прецени защо не сте се задържали в Антелоп. Вие сте перфектен пример за това какви служители нито една фирма не желае да има: хейтъри, клеветници, злопаметни, параноидални, арогантни и натоварващи хора с възпалено его.

"Да,другарю, време е за народната мъдрост.

Едно си баба знае, едно си баба бае.
На лъжата краката са къси.
Всяко дърво си има червей да го яде."

Добре. Другар може да казваш на някой, който познаваш например баща ти. Опитите за остроумие няма да променят действителността да не говорим, че и трите в пълна сила важат за Антелоп. Няма някой който да е кадърен, да работи, да има собствено мнение и да се е задържал много време в тази компания поради неизбежните конфликти, до които се стига благодарение на неадекватен мениджмънт на най-високо ниво разбирай CEO. Айде със здраве.

Ха ха, да напишеш правдиво мнение тук е като хвърлиш камък в кенеф. :)