Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Много глупости са се изписали, но има и капки истина. Работих там 2 години, фирмата е една от най-добрите, спор няма! Заплащането е нормално, нито високо, нито ниско. Привилегии има, като повечето по-големи фирми. НО, винаги има едно НО... Колегите са зле от гледна точка на това, че са супер разделени на групички и както покажеш повече характер и се опитват да те смачкат. Който иска знания и опит - там е мястото! Поработете 1-2 години и изчезвайте! HR-рите още от години са номер едно, страхотен PR правят, но това е от първия поглед, от вътре нещата не са така... И обяви в jobs има постоянно по минимум 10 обяви, забележете и това не е само от растеж на фирмата, а от непоносимата обстановка там. Препоръчвам само за непокисти или асоциални хора!

Привет на всички,

Благодаря за обратната връзка, наистина ценим всяко едно мнение.

Нека все пак не забравяме каква е целта на този сайт – да дава адекватна и релевантна информация за дадена компания на потенциални кандидати за работа в нея.

За целта ето моите контакти:

Е-mail: [email protected]
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lyubenstaykov/

Не се колебайте да се свържете с мен.

Искам да споделя и няколко факта:

1. Няма добра или лоша компания, има само най-подходяща за вас в дадения момент.
2. В Antelope Audio имам 110 прекрасни колеги, които две години по-рано са били 55. Никой не е съвършен, но този ръст не би бил възможен с лош мениджмънт.
3. Това са хора, които имат истинска страст за това, което правят.
4. Компанията позволява да реализирате своите идеи, но се подгответе да работите здраво за това.
5. В Antelope Audio можете да видите ясно резултатите от добрата работа.
6. Компанията се променя всеки ден и можете да сте част от това.
7. Ние се учим, опитваме се и успяваме да надскачаме „възможното“ всеки ден.

С уважение,
Любен Стайков

Благодаря на всички, че сте загрижени за моето здраве. Добре съм, но ще се оправя.
Казах на внука да ти върне парите и да спре да цака минуси тука. Пуста му е главата на Аврам, нито университет завърши, нито работа може да намери, кво да го правя?
Само седи вкъщи, играе видеоигри и цака минуси, па като го питам що го прави ми вика от скука.
Видях, че се подвизава като анонимен, а понякога и като Ивайло, но това не го скрива от мен. Дано му дойде акъла и му се опече главата, па да си намери жена (или мъж) и да уседне малко на дупето си.
Успех и здраве на всички!

Шалом Аврам. Как е жена ти Сара?

П.С. Кога ще ми се издължиш за сватбената рокля на дъщеря ти Сара?

Шалом, Авраме! Как я караш? Много поздрави на майка ти Сара.

Шалом, Аврам! Радвам се да те чуя, как е баба ти Сара?

Хайде хибриди време е да се изкажете. Бранете името на фирмата нали това ви е работата?

И като са толкова безмислени и без значение постовете тук защо тогава се хабите да четете и пишете изобщо се питам. Можеше да си ги запазиш за себе си тези дълбокомислени изводи но явно нещо те човърка отвътре и няма как да се сдържиш да не разсяваш "мъдрост".

Интересен факт: един месец след като Ивайло Илчев започва работа в Мелексис, на страницата на неговия нов работодател в този сайт се появява следното мнение:

"Трагична фирма и невероятни боклуци и лицемери работещи в нея. Всичко е гола вода както парите така и останалите неща колеги, условия, ръководители, развитие, ....... Относно трифонов и силван колон като нищо да са си станали приятелки все пак историята показва, че малко или много всички овластени мъже прибягват до мъжки ласки. Аз лично съм виждал много педалски задявки на други от служителите в мелексис пък кои каквото иска да пише и да казва за фирмата, като отидеш в мелексис и поседиш годинка и вече не ти се вярва къде си попаднал !!!!!"

линк: https://bgrabotodatel.com/company/124

Стигаме до няколко извода:

А) Поста е написан от самия Ивайло, предвид сходния стил и тематика. Интересно е да се отбележе че мнението и рейтингите за Мелексис в сайта са много по лоши(2 звезди и -1 средна оценка по всички показатели)

Б) Ивайло започва да изпълнява желанията на новите си шефове, щом вече от една година "успешно" работи в колектива. Успял е съществено да подобри аналната си хигиена като е разбрал функцията на бидето. И сега ежечасно се навежда над него.

В) Постовете в този сайт за всяка една фирма са ужасно безсмислени, едностранно изкривени (в отрицателна посока) и не носят никаква полезна информация за нови кандидати. (Освен малко да се позабавлявате)

В отговор на:
"Сега аз не разбрах само защо се качват 4 етажа пеша когато занирише на мъж в асаньора. Очевидно във фирмата има проблеми и такива ама той не се сработи с колектива са леко ефирни. От всичко изписано оставам с впечатлението , че трябва да съм метро мен да се впиша в колектиеа а пък той не държи и на градивна критика."

Държа да отбележа следното:

Злобни намеци за сексуалната ориентация на някои колеги не се нарича "градивна критика".

Дори и да станеш "метро мен" няма как да се сработиш с колектива, защото не споделяш фирмените ценности: да се третират всички колеги със същия респект независимо от раса, пол, религия или сексуална ориентация. Не знам какво имаш предвид под "леко ефирни" -- това опит за шега ли се води?

Не знам защо твърдиш че Ивайло "мирише като мъж". Мъжете не смърдят на умрели животни.