Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Много има да учат тези хора! Най-вече по отношение на интервютата.
С трички маймуни - не!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ако мислите да кандидатствате за работа във фирмата по-добре се откажете. Дават задание, след което обявяват позицията за неактуална. 1 работен ден безвъзвратно загубено време от живота ми.

Спестете си времето и нервите.

Не си губете безценно време, за да кандидастрвате в тази фирмичка и особено за лични срещи с "мениджмънта"! "Интервюто", от което си тръгнах по средата по собствена инициатива, беше просто един глуповат, безцелен раговор с едно въздебело "нещо"-мениджър. Въпросното "нещо" е явно изпълено с такива грандиозни комплекси за собствената си нищожна стойност, че обърна интервюто в плупашки опити заяждане на тема докторатът ми от чужбина и рабтният ми опит от няколко страни. По-тъпанарско проведено интервю няма! Оделно, в офиса щъкат зле облечени служители и лелки на по 55+, които те измерват със злобен поглед. Фирмичката определено не изглежда като място, за което си задлужава дори да се пробваш!

Не си губете ценно време за лични интервюта с т.н. мениджмънт! Ще ви се наложи да губите ценнo време в глуповат и безцелен разговор с едно въз дебело нещо от мъжки пол с огромни комплекси за лична малоценност, избивани под формата на заяждане с Вас. Из офиса щъкат зле облечени служители и лелки на по 50+, които ще Ви оглеждат със злобен поглед. Определено не е място, на което си заслужава да започваш работа!

Не си губете времето с тази фирма. Отношението към новите служители е повече от пренебрежително. Процесът по подбор е подигравка с времето и усилията ви.

Чета тук и ми прави впечатление следното - след всеки негативен коментар задължинелно се включва с изявление някой от "мениджмънта"-предполагам един и същи човек.За съжаление човешката природа е устроена така че докаго не се опари не вярва много много на писаниците , Но ....аз бях в "Козата (антилопата)" вътре в казана и ви казвам чорбата е страшна.
Иначе ако не си цените времето,ако нямата амбиции да се развивате,ако обичате да си поспивате сутрин - това е вашата фирма.Шефа няма нищо против да плаща известно време заплати на незаинтересовани от работата хора,които да си пафкат спокойно цигарки на двора.Но не за дълго...

От скоро съм служител в компанията и бих искала да напиша своето мнение.
Като всяка компания и тази има своите позитиви и негативи. На едни хора им харесват условията, а на други не. Бих посъветвала всеки да отиде да види за какво става въпрос и сам да си прецени дали компанията е за него или не. На мен лично ми допада всичко. Компанията има много добра локация,заплатата ме удовлетворява напълно, колегите са приятелски настроени и много човечни. Като негатив, бих посочила хаоса, относно работният процес.

Фирмата е с много изисквания и никакви възможности за развитие.Основните кадри са безскруполни,лицемерни и безкрайно некадърни.Да се поправя - основният кадър е един - едрогабаритен меринджей.Позициите са силно проветриви.В резултат на слабия мениджмънт фирмата се мята и се дави,въпрос на време да погине.

Има доста отзиви за това как минава интервюто към Antelope Audio, сега е време явно да споделя и своя опит. Видях, че има отворена позиция за developer и естествено като човек, който се занимава с това от много години насам, реших да кандидатствам за позицията. Кандидатствах със CV и за всеки случай изпратих едно мотивационно писмо. Вписах в него, че разполагам и с препоръка от стария ми работодател, тъй като там бяха доста доволни от моята работа, но наистина ми беше омръзнала. Реших да се поровя в пространството да се запозная с фирмата, защото не бях чувал за тях и така се озовах тук. Изчетох подробно всички положителни и негативни мнения, и си казах - какво пък, ще взема да рискувам. Така че просто натиснах "изпрати" и изпратих автобиографията си, заедно с всичко останало, с което разполагах. След около седмица от HR ми се обадиха и ме повикаха на интервю. Честно казано работата, която ми беше обяснена, че ще върша, не ми се стори нещо ново или чак толкова различно от досегашната. Както споменах имам дългогодишен опит в IT компании, диплома и т.н., но честно казано реших да си пробвам късмета и на други места. Обещаната заплата, иначе беше 5000 лева, което ми се стори доста конкуретно на пазара. Изискванията наистина не са кой знае какво. Фирмата има добри условия. Видях екипът, между другото, действително изглеждат млади (даже по-млади от мен). Имаха ведър вид. Не мога да кажа, че видях нещо толкова негативно, колкото е описано тук. Нямам представа какво се е случвало преди, но моите впечатления са, че фирмата не е лоша. Определено ме накараха да се замисля за позицията. Та, не знам, дали се харесахме взаимно. Т.е. чакам обаждане все още. Не са ми казали дали съм одобрен, нито дали съм отхвърлен. Бяха доста изненадани от пълната автобиография (може би приятно). Естествено имаше и малко неудобни въпроси за това защо съм напуснал и т.н. Обаче мисля, че ловко се оттървах от тях. Като цяло ще дам положителна оценка, а пък вие ще ми стискате палци да бъда назначен. Ако ли пък не - има доста риба в морето, т.е. сигурен съм, че дори да не е моето място, ще намеря друго. Уверен съм във възможностите си.