Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Съдеики по коментарите, и съдеики за обещанието за обратна връзка (закъсняло с две седмици), и съдеики че обявата за същата позиция да се появи отново, макар че ми казахте че съм се представил добре на интервюто бих казал че не искам да работя при такива... Ако нямам нужните знания си го кажете, може и да ме дообучите, ако не ставам си го кажете а не тия помярщини. Подкрепям повечето отрицателни мнения по фирмата и ако някои от техните служители ще ми ги хвали в момента, да ми каже що за хора нямат малкото уважение да са честни с един кандидат? Ще им виждате обявите всеки ден във jobs.bg защото няма и да наемат никои нормален тип.

Не може да се яде ШОКОЛАД на бюрото?!?!

Тук наистина има таланти. Браво момчета и момичета. Само така Антелоп е най-яката компания кандидатствайте за работа тук и няма да съжалявате !!!

Чета и не вярвам на очите си...
То не беше плюене, то не бяха обиди, квалификации и груби намеци. Някои хора поради излишно свободно време и липса на личен живот, очевидно търсят забавление и публика за скапаните си моноспектакли...
Защо ли имам чувството, че "Анонимният бивш" е всъщност настоящ! Но поради страх да не стане "бивш" се спотайва на удобното си местенце и плюе отрова тук. Ами ако щом толкова не ти харесва, бий си камшика и остави младите, амбициозни, талантливи и градивни хора да си вършат работата. Защото нали знаеш - на крива ракета, космосът и пречи! И повярвай - нямам в предвид, че ти си космосът. Не съди ако обичаш по твоя нищожен принос за приноса на другите към фирмения имидж и промоции. Резултатите показват кой какво е свършил, защото цифрите говорят най-добре.
И пак, как може да определяш и квалифицираш усилията и работата на екип от хора, чиято работа не познаваш - ако си "бивш". Как да ти вярват хората на купишата глупости, като лъжеш за това...
Комплексарщината и чувството за малоценност никога не са били и няма да бъдат движеща сила към нищо градивно. Но ти драги няма как да го знаеш. Жал ми е за теб, честно...

Колко ниско трябва да падне един човек да отделя
часове за писане на изрядно форматирани, номерирани и "аргументирани" цинизми за бившите си колеги и техните "овлажнени ануси"?

Продукт на един болен мозък.

Любомир Недялков...
Да ти кажа лично няколко приказки и да имаш предвид друг път да си даваш мнението за proofread, че си прозрачен.

1. Толкова си нов и зелен си личи. Имаш там месец-два някъде и говориш какво "сте съградили". Нормално е да си надъхан, но някак нямаш нито опит, нито история, нито постижения, че да се биеш в гърдите или да говориш какво ти е дала фирмата. Та тя още не ти го е подала дори... ;) Видял си само "ведро посрещане". Лесно е да приложиш "упорство, труд" и не-знам-там-каква-си борба, когато става въпрос за дни.

2. Толкова ти е кеф, че шефЪТ те е помолил да напишеш нещо позитивно. Усещаш специално отношение, та чак ти се овлажнява задното отверстие. Със сигурност си и под 30, защото някак в думите ти липсва поне малка доза мъдрост, а присъства само петльовото скачане на тийнейджър фанатик, защото са го запалили по покемон хънт. А питаш ли се защо някой с опит не би се съгласил да ласкае и ближе тук и сещаш ли се колко лесна женичка си?

3. Относно правилата - никой не слага подпис, че не може да сложи нещо на бюрото си, а че не може да се храни на него, да фляка трохи и маже отгоре. За нещо затворено и купено за вкъщи и при чудесно организирано бюро... А Игор ходи и млячи точно шоколади насам-натам, зад теб некой люпи семки... Дали така подкрепя собствените си правила? Не ми спори и ти ще се почувстваш обиден, ако те нападнат, докато си спазваш подписаното и толерираш другите.

4. За колегите (от сейлс) 11 от 10. И те още са зелени - с почти по годинка опит - и искат да се борят, ама това - само за колегите. Кога ще видиш Жорж да ти отговори на мейл, ако искаш да си проправиш път към нещо фундаментално, а не говориш за брошурка от 10 с'тинки?

5. За нашето отсъствие може да се радваш сърдечно, но като те нашибат с нереалистични таргети и нелогични стратегии няколко пъти, изкараш 1-2 години там, ще се зарадваш и на своето и ще се молиш да не те насилват да седиш онези 2 месеца предизвестие. За тея ти няколко седмици къде видя пазарен дял в индустрията? Велик е... Надали и на маркетинга са им позволили да гледат такива цифри. Да не се уплашат нещо, не за друго.

6. Ако наистина си толкова надъхан и "инТЕЛЕгентен", ще натрупаш време и ще те заболи, че може да правиш и допринасяш, а те спират. Там си отишъл на място, което е с мега потенциал и Игор е лудият гений, и всичко може да е супер печелившо, ама е тотален шит, защото няма кой да говори и убеждава въпросния Игор в разум, говорейки на неговия език.

Амаааа само не се прави на представителна извадка, че има хора с доста годинки там. Сети се и да видиш кой ти изкарва мизерната заплата - не си ти определено. Даже устройствата биха се продавали по-добре, ако ги няма хората с промоциите тип кисело мляко, че леко занижават имиджа вместо да го градят. Почакай да видиш и пиши след година-две.

Иначе те чакам утре в 11 сутрин да постнеш нещо, сред нас, които пишем вечер, защото си нямаме какво да правим в работно време. Поръчкаджия. Колко си там? 20 интервюта и 19.5 работни дни?

На "колегата" с предложението за Докторската степен само ще кажа, че Игор има защитена 2 пъти степен по Ел. инженерство и компютърни науки в Мичиганския Университет, тъй че запазете за себе си смехотворните предложения МОЛЯ...!

За мое огромно щастие, пиша вторият си коментар и с удоволствие ще споделя опита си до сега.
Целта ми е единствено насочена към фунционалността на този сайт и с идея, бъдещите кандидати да получават релевантна и актуална информация за фирмата.

Пиша във връзка, с нелепо написаният роман от АНОНИМЕН бивш служител на Електросфера.
Част съм от SALES отдела и не крия възхищението си от това, което колегите ми са създали с упорство, труд и непрекъсната борба. Да се каже една дума против такъв печеливш модел е чиста злоба и глупост.

Относно правилата, лампите, шоколадите и други подобни глупости:
Подписали сте трудов договор.
Съгласили сте се на описаните в него условия.
Изненадвате се, че те се налагат и спазват ?!?!
Къде искате да работите в зоологическа градина ?!

За колегите и колектива бих дал оценка 11/10.

Топло отношение. Ведро посрещане. Търпение и помощ, свързна с всяка ситуация, в която можете да изпаднете.
Вярно е обаче, че ситуациите са доста.
Естеството на работа е такова, когато общувате на такова ниво, с такива хора.
Като по чудо обаче напрежението в SALES отдела ни отсъства ?!
Аз го оправдавам с невероятната организация и подход, на така глупаво оплютият от вас мениджмънт.

Няма добра и лоша фирма. Има подходяща и неподходяща.
За мен Електросфера до този момент е дала само възможности и дори един ден да не съм част от колектива й, ще се радвам за отношенията, изградени с колегите ми.

За Вашето отсътвие се радвам сърдечно.
Късмет.

Доколкото знам шефът се справя добре и без докторски степени. Говедата са вече вън от фирмата и пишат тука поради липса на работа и други занимания.