Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ако мислите да кандидатствате за работа във фирмата по-добре се откажете. Дават задание, след което обявяват позицията за неактуална. 1 работен ден безвъзвратно загубено време от живота ми.

Спестете си времето и нервите.

Не си губете безценно време, за да кандидастрвате в тази фирмичка и особено за лични срещи с "мениджмънта"! "Интервюто", от което си тръгнах по средата по собствена инициатива, беше просто един глуповат, безцелен раговор с едно въздебело "нещо"-мениджър. Въпросното "нещо" е явно изпълено с такива грандиозни комплекси за собствената си нищожна стойност, че обърна интервюто в плупашки опити заяждане на тема докторатът ми от чужбина и рабтният ми опит от няколко страни. По-тъпанарско проведено интервю няма! Оделно, в офиса щъкат зле облечени служители и лелки на по 55+, които те измерват със злобен поглед. Фирмичката определено не изглежда като място, за което си задлужава дори да се пробваш!

Не си губете ценно време за лични интервюта с т.н. мениджмънт! Ще ви се наложи да губите ценнo време в глуповат и безцелен разговор с едно въз дебело нещо от мъжки пол с огромни комплекси за лична малоценност, избивани под формата на заяждане с Вас. Из офиса щъкат зле облечени служители и лелки на по 50+, които ще Ви оглеждат със злобен поглед. Определено не е място, на което си заслужава да започваш работа!

Не си губете времето с тази фирма. Отношението към новите служители е повече от пренебрежително. Процесът по подбор е подигравка с времето и усилията ви.

Чета тук и ми прави впечатление следното - след всеки негативен коментар задължинелно се включва с изявление някой от "мениджмънта"-предполагам един и същи човек.За съжаление човешката природа е устроена така че докаго не се опари не вярва много много на писаниците , Но ....аз бях в "Козата (антилопата)" вътре в казана и ви казвам чорбата е страшна.
Иначе ако не си цените времето,ако нямата амбиции да се развивате,ако обичате да си поспивате сутрин - това е вашата фирма.Шефа няма нищо против да плаща известно време заплати на незаинтересовани от работата хора,които да си пафкат спокойно цигарки на двора.Но не за дълго...

От скоро съм служител в компанията и бих искала да напиша своето мнение.
Като всяка компания и тази има своите позитиви и негативи. На едни хора им харесват условията, а на други не. Бих посъветвала всеки да отиде да види за какво става въпрос и сам да си прецени дали компанията е за него или не. На мен лично ми допада всичко. Компанията има много добра локация,заплатата ме удовлетворява напълно, колегите са приятелски настроени и много човечни. Като негатив, бих посочила хаоса, относно работният процес.

Фирмата е с много изисквания и никакви възможности за развитие.Основните кадри са безскруполни,лицемерни и безкрайно некадърни.Да се поправя - основният кадър е един - едрогабаритен меринджей.Позициите са силно проветриви.В резултат на слабия мениджмънт фирмата се мята и се дави,въпрос на време да погине.

Има доста отзиви за това как минава интервюто към Antelope Audio, сега е време явно да споделя и своя опит. Видях, че има отворена позиция за developer и естествено като човек, който се занимава с това от много години насам, реших да кандидатствам за позицията. Кандидатствах със CV и за всеки случай изпратих едно мотивационно писмо. Вписах в него, че разполагам и с препоръка от стария ми работодател, тъй като там бяха доста доволни от моята работа, но наистина ми беше омръзнала. Реших да се поровя в пространството да се запозная с фирмата, защото не бях чувал за тях и така се озовах тук. Изчетох подробно всички положителни и негативни мнения, и си казах - какво пък, ще взема да рискувам. Така че просто натиснах "изпрати" и изпратих автобиографията си, заедно с всичко останало, с което разполагах. След около седмица от HR ми се обадиха и ме повикаха на интервю. Честно казано работата, която ми беше обяснена, че ще върша, не ми се стори нещо ново или чак толкова различно от досегашната. Както споменах имам дългогодишен опит в IT компании, диплома и т.н., но честно казано реших да си пробвам късмета и на други места. Обещаната заплата, иначе беше 5000 лева, което ми се стори доста конкуретно на пазара. Изискванията наистина не са кой знае какво. Фирмата има добри условия. Видях екипът, между другото, действително изглеждат млади (даже по-млади от мен). Имаха ведър вид. Не мога да кажа, че видях нещо толкова негативно, колкото е описано тук. Нямам представа какво се е случвало преди, но моите впечатления са, че фирмата не е лоша. Определено ме накараха да се замисля за позицията. Та, не знам, дали се харесахме взаимно. Т.е. чакам обаждане все още. Не са ми казали дали съм одобрен, нито дали съм отхвърлен. Бяха доста изненадани от пълната автобиография (може би приятно). Естествено имаше и малко неудобни въпроси за това защо съм напуснал и т.н. Обаче мисля, че ловко се оттървах от тях. Като цяло ще дам положителна оценка, а пък вие ще ми стискате палци да бъда назначен. Ако ли пък не - има доста риба в морето, т.е. сигурен съм, че дори да не е моето място, ще намеря друго. Уверен съм във възможностите си.

Ха-ха. Цена нямам и те уверявам в това. Но твоята, анонимни бивши служител, е ясна. И уви, дори не си се продал особено скъпо, съдейки по правописните ти грешки.
Жалко... много жалко.

Качеството, което предлагаш като служител, дори като пишещ негативните си коментари след мен, е много ниско. Мислех, че можеш да предложиш нещо по-добро, но е видимо, че определено не е така. Напротив.

Мислех си, също така, че с времето ще се постараеш да научиш някаква елементарна граматика, но уви... Сякаш наистина не ти пука, че в условията на сайта пише да се изразява чисто и свободно мнение, при това грамотно. Нещо, което ти нито си спазил, нито имаш желание да надградиш.

Послушай приятелския ми съвет - работи над себе си. Ще ти бъде от изключителна полза. Никой работодател не желае да назначава неграмотни служители, дървени философи и откровено луди хора. Ти имаш много работа над себе си. Изненадвам се, че след цялата маса от анонимни писма с цел уронване на престижа, които си изпратил, не си повишил качеството си на работа, напротив. В началото, макар и да си се опитвал да изявиш мнението си грамотно, се наблюдава едно стремително падане надолу към една бездна, която няма да доведе до нищо добро в твоя случай.

Препоръчвам ти да започнеш с повече четене. Млад човек си, хубаво е да работиш върху себе си и да се развиваш. Повече познания в някои области, също биха били в твой интерес. Изобщо... стреми се към по-високи позиции, но и давай нещо в замяна. Отдавна вече на пазара не се котират добре служители, които са с пропуски дори в начина на изразяване на лично мнение. Не се гледа с добро око на тях, напротив.

Покрай Covid19, определено гладът за работни места е много голям, тъй като много фирми, принудени покрай извънредната ситуация, в която се намираше страната ни, бяха принудени да освободят много голяма част от кадърните си работници. Броят на кадрите в момента на пазара надвишава в пъти свободните работни места. А дори някои бизнеси фалираха.

Това е може би втората голяма криза на световен мащаб, след тази, която протече през 2008-2009-та година. Няма как да не се отрази и даде отражение навсякъде.

И въпреки всички тези неща, Електросфера е успяла да запази своите служители. Успяла е и да увеличи екипа си. Успяла е да пребори извънредната ситуация и продължава да се развива добре.

Това всъщност тотално противоречи на мнението ти, че не разполага с добро мениджърско управление. Говори за точно обратното, че дори в условия на пандемия, фирмата е била абсолютно финансово стабилна, макар да е претърпяла известни финансови загуби на пазара.

Чудесно е да изразяваш мнението си всеки път след моето, колкото и да е платено, тролско, поръчково и заядливо, но пък така аз успявам да опровергая всяка една твоя дума с факти.

Така че няма проблем. Както казах - твоята дума срещу нашата. :)

П.П. Наистина си помисли върху думите ми и приятелските ми препоръки. Дали не е по-добре да помислиш за някакво лично и кариерно развитие, вместо да воюваш с хора, които най-малко не са ти направили нищо.

Прекрасен ден ти желая, макар и малко да е мрачен и дъждовен днес. :)