Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Шалом, Аврам! Радвам се да те чуя, как е баба ти Сара?

Хайде хибриди време е да се изкажете. Бранете името на фирмата нали това ви е работата?

И като са толкова безмислени и без значение постовете тук защо тогава се хабите да четете и пишете изобщо се питам. Можеше да си ги запазиш за себе си тези дълбокомислени изводи но явно нещо те човърка отвътре и няма как да се сдържиш да не разсяваш "мъдрост".

Интересен факт: един месец след като Ивайло Илчев започва работа в Мелексис, на страницата на неговия нов работодател в този сайт се появява следното мнение:

"Трагична фирма и невероятни боклуци и лицемери работещи в нея. Всичко е гола вода както парите така и останалите неща колеги, условия, ръководители, развитие, ....... Относно трифонов и силван колон като нищо да са си станали приятелки все пак историята показва, че малко или много всички овластени мъже прибягват до мъжки ласки. Аз лично съм виждал много педалски задявки на други от служителите в мелексис пък кои каквото иска да пише и да казва за фирмата, като отидеш в мелексис и поседиш годинка и вече не ти се вярва къде си попаднал !!!!!"

линк: https://bgrabotodatel.com/company/124

Стигаме до няколко извода:

А) Поста е написан от самия Ивайло, предвид сходния стил и тематика. Интересно е да се отбележе че мнението и рейтингите за Мелексис в сайта са много по лоши(2 звезди и -1 средна оценка по всички показатели)

Б) Ивайло започва да изпълнява желанията на новите си шефове, щом вече от една година "успешно" работи в колектива. Успял е съществено да подобри аналната си хигиена като е разбрал функцията на бидето. И сега ежечасно се навежда над него.

В) Постовете в този сайт за всяка една фирма са ужасно безсмислени, едностранно изкривени (в отрицателна посока) и не носят никаква полезна информация за нови кандидати. (Освен малко да се позабавлявате)

В отговор на:
"Сега аз не разбрах само защо се качват 4 етажа пеша когато занирише на мъж в асаньора. Очевидно във фирмата има проблеми и такива ама той не се сработи с колектива са леко ефирни. От всичко изписано оставам с впечатлението , че трябва да съм метро мен да се впиша в колектиеа а пък той не държи и на градивна критика."

Държа да отбележа следното:

Злобни намеци за сексуалната ориентация на някои колеги не се нарича "градивна критика".

Дори и да станеш "метро мен" няма как да се сработиш с колектива, защото не споделяш фирмените ценности: да се третират всички колеги със същия респект независимо от раса, пол, религия или сексуална ориентация. Не знам какво имаш предвид под "леко ефирни" -- това опит за шега ли се води?

Не знам защо твърдиш че Ивайло "мирише като мъж". Мъжете не смърдят на умрели животни.

Сори няма да мога да кандидатствам за новата позиция зает съм но ти ще се справиш сигурно така, че успех!

Ах какъв творчески колектив се развихрил тук. Явно е много страшно да си излезеш с името и да кажеш честно какво мислиш. Мога да ви информирам че какво пишешете тук за мен или за други хора няма никакво значение за мен или за другите хора. Цялата помия която се излива тук, си остава тук и си остава за сметка на компанийката. Между другото това е единствената фирма с бидета в офиса. Явно някои хора може и да не се къпят, но поне активно се подмиват и навеждат.

Ще попитаме HR да отворят нова специална позиция за теб: Баш Майстор Свиркаджия. За да кандидатстваш, изпрати CVто си с панорамна снимка на устната си кухина. И да не забравиш да подкрепиш кандидатурата си с препоръка от Ивайло, който както вече разбрахме въобще не се къпе.

Време е да правите корпоративни свирки :) На повикване :) Но за вашето ниво е повече от задоволително.

Аз съм настоящ служител в Електросфера. Не съм "Анонимен" ,не се крия.

Тук има много неща с които не съм съгласен и няма да бъда ,но има огромен потенциал това да се промени и промяната се вижда. Промяна има - идва бавно ,но пък е към по-добро. Явно е нужно търпение.

Като казах "търпение" ,трябва да вметна ,че е проявявано доста такова към мен. Колегите и мениджмънта ме уважават ,дори и понякога да допускам грешки. Тук хората определено не са толкова бездушни и тесногръди ,колкото на други места, обръщат внимание на служителите и проблемите.

Не съм привърженик на изпадането в крайности. Антелоп не е утопия, но реално нито една компания не е. В сравнение с други работодатели бих дал висока оценка. ( За това все още съм тук ;) )