Antelope Audio / Електросфера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 7&markers=София,бул. Цариградско шосе 7

Antelope Audio / Електросфера ЕООД

Стайков, не се пише "раЗтеж"!!!

Привет :)

Принципно избягвам лични отговри, но няма как да се сдържа.

За жалост кариерно развитие в компанията не се е случило за теб или просто не е било възможно в дадения момент.

В момента правя статистика за последните две години и ще споделя част от нея.

Разтеж от 80 до 130 колеги ( период 01.01.2016 - 31.12.2017 )

- Промотирани до лидерска позиция: 4
- Преназначени според интересите им: 5
- Успешно завършили стажански програми (наети на постоянен трудов договор): 12
- Неуспешно завършили стажански програми: 3
- Стажанти към момента: 4
- Отворени стажански позиции: 2

Надявам се да си намерил/а кариерното развитие, което търсиш.

За кандидати, ако тъсите компания, в която искате да покажете какво можете, сте повече от добре дошли.

Поздрави,
Любен Стайков
HR Specialist
Email: [email protected]
Phone: 0886 46 93 73

1 точка

В тази фирма няма поле за развитие!

АНТИЛОПА - в съня предсказва нечестно спечелени пари. Ако сънуваш бягаща антилопа, постигането на желанията ще ти коства много усилия.
АНТИЛОПА - Ще ви се наложи да хвърлите много усилия и нерви, ако искате да осъществявате плановете си. Ако млада жена антилопа, предстои и нещастна любов.
Ако видите антилопа в съня си, означава че ще постигнете амбициите си, но ще пропилеете много енергия. Ще имате внезапно увеличение на финансите ви. Ако видите антилопа, която пада или се наранява, означава че вие сте виновни за края на някаква любовна връзка.
АНТИЛОПА - Ако сънувате антилопа - вашето желание няма да се сбъдне; ако я гоните - ще имате семейни неприятности.

Много ми се ака ама шефа не дава.

Искам да изкажа мнение за Antelope и по-точно за дейността на т.нар HR отдел в качеството си на кандидат за работа. Честно казано не съм виждал по-неадекватни служители, които нито знаят какво правят, нито защо го правят...

На първо интервю HR мениджърката ми задаваше безумни въпроси от сорта на "как ще накараш колегите си да работят, ако не искат? :) След интервюто ми обеща че ще върне обратна връзка най-късно до понеделник. Пиша им 3 дни след крайния срок и ги питам дали имат решение, те тогава решават да се размърдат...

Бях повикан на 2-ро интервю да презентирам бизнес кейс, който бях подготвил и изпратил по мейл. Отивам в офиса, 3 човека отворили един компютър и проектор, но нямат презентацията...?! Колегата им на когото съм им я изпратил бил в отпуск и те я нямали (no comment :) Казах няма проблем, препратих я от тел. си на друг техен мейл. Да, обаче HR мениджърката не може да се логне в служебния си профил и няма как да я отворим... изпратих я на друг техен колега, междувременно викнаха някакъв 4-ти техен колега, който започна да носи някакви кабели да включва, изключва и така около 30 мин. седим и чакаме да отворят презентацията?! На презентацията освен HR-ката имаше двама мъже, които така и не разбрах с какво се занимават във фирмата. Накрая тази дама ми вика: "Ние уж сме високотехнологична компания, а малко се изложихме с тази презентация" :) Мисля си "ако не беше смешно, щеще да е трагично".

Мина презентацията, говорихме, отговарях на въпроси и т.н. Казаха пак до понеделник най-най-късно ще имат финално решение. Два дни след крайния срок няколко пъти звъня по тел. (никой не вдига естествено), пиша имейл на техен колега от HR - нищо. (Btw с този колега си писахме и чувахме, но той не присъства на нито едно от интервютата, а пък HR мениджърката, която присъстваше на интервютата нито остави контакт за връзка, нито визитка, дори името не и запомних - професионална работа BG style). Въпросния колега ми звъни 4 дни след крайния срок да ми каже, че съм имал страхотен опит и съм се представил много добре, но решили да се спрат на вътрешен кандидат, понеже познавал по-добре индустрията :)) ОК, но това го решихте след като си загубихме времето 1 месец и двете страни... или просто работния процес при вас си e такъв?

Възможно е и целта да е била да се "усвои" марк. стратегията, която представих и описах подробно с таргети и campaign map понеже "вътрешния служител, който е по-запознат с индустрията" не може да подготви. Няма проблем, да сме жив и здрави!

Жалко, че собственика Игор Левин е умен човек, направил е някои революционни продукта, работи на световно ниво, но пълната некомпетентност на отдел Човешки ресурси ме отблъсна (е имаше и доста комични моменти :), но се радвам че така се развиха нещата.

А каква си антилопа, газела да ти пръсна дисплея и панела такава сочна, как да не опитам.

Съдеики по коментарите, и съдеики за обещанието за обратна връзка (закъсняло с две седмици), и съдеики че обявата за същата позиция да се появи отново, макар че ми казахте че съм се представил добре на интервюто бих казал че не искам да работя при такива... Ако нямам нужните знания си го кажете, може и да ме дообучите, ако не ставам си го кажете а не тия помярщини. Подкрепям повечето отрицателни мнения по фирмата и ако някои от техните служители ще ми ги хвали в момента, да ми каже що за хора нямат малкото уважение да са честни с един кандидат? Ще им виждате обявите всеки ден във jobs.bg защото няма и да наемат никои нормален тип.

Не може да се яде ШОКОЛАД на бюрото?!?!