Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

Чух че ръководството разбира кой пише тук, така че внимавайте. Някой хора вече не са на работа заради постове тук.

Как се казваше секретарката на Г. Попеску?

Пампоров наистина е болен човек и трябва да се лекува в психиятрията. Хвърля си шапката обижда на глупак, простак, заплашва с уволнение. Не може да се намаже на малкия пръст на Славов който оставаше след работа, контролираше и работниците имаха респект. Пампоров е шут и в 16:15 е вече на портала. Г-н Данев ако четете тука, това ли е човека който чакате да ви вади вагони? Знаете ли че никой не го бръсне за слива и хората масово напускат заради него? Докога ще го търпим и униженията му към работниците?

Като дългогодишен служител много неща съм чувал, много се клюкарства в завода но почти всички неща не са истини и както казва този преди мен хората си чешат езиците, разнообразяват се но това малко хора го разбират осъзнават, много хора са наивни и глупави. бих казал, че съм спал с много жена в завода даже и с споменатите но кои ще ми повярва? утре имам среща с вечеря :) познайте с кого. супер а нали

миглена била космонавт, пише го в нейното cv. Била племенница на кмета в което няма лошо, нали? Но изобщо някой вярва ли на нещата които се пишат тук? кой ебал кой срал спал ял лизал псувал и кои къв бил? Има ли такива хора? на кои пука? никой не плаща данък обществено мнение, хората може да говорят всичко както тук и в някой друг сайт така и на живо, така ли е? Онзи бил гей, ония джендър другия лизач, ми няма лошо, важно е човек как се чувства, да е здрав пък майната му на другите. влизам тук да си чеша езика, както много други хора
Само простите и елементарни хора вярват на такива неща, такива сайтове и т.н.

пс. щях да споменавам, че този валентин бил е роднина на шева на слънчев бряг АД холдинг

Има един Марио от цеха с Валентинчо са баджанаци щото я оправяше Мигленчето още като постъпи на работа. Правете си сметката за кво иде реч.

цяла страница мнения за една курвалана и някъв дето не може да си държи оная работа в гащите. нито са първите нито последните но са смешни. технологичния отдел са пълен смях

Видяхте едно момиче и давайте да го очерним, че да не обръщат внимание на вашите мръсотии или щото гроздето нависоко е кисело.Това и сценаристите на турски сериали не могат да го измислят, то бива бива измишльотини ама чак толкова. Вземете да работите повече, че ума ви да е зает с работа, а не с глупости, щото като имате много свободно време въображението ви се развихря.

тоя черния валентин голям го вади милия а не се вижда къв е...
шаврантията миглена валчанова, бившата мигледа салдатева се познава от далеко, беше бременна нещо се чу а кои е порещия тоз голем татров диференциал не се знае. казват по цял ден е у фейса и чати сякаш клиенти търси. хал хабер си нема това дет работи хубо че беше бившия и че иначе...
янко хубаво се отърва късно си отвори очите

голем екшън тук. инжинерчетата са уникоми. особеноя тоя черния долуспоменатия валентин той има ли путка дето не наеба в тоз завод пари ли им дава на тез женьоря че му дават то кранистките всичките ги чукна .то яна то силвия и детето и от него, на него го кръсти. мъжа и горкия .то зорица и кръстина. па сега и миглена ли. женьора не останаха сега мъжаги да подкара