Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

това е предприятие в което се шири шуробаджинащина.трябва да си човек на началник или директор за да може да оцелееш, да може да лежиш по цял ден и да не работиш. когато си човек на някой не те закачат цял ден седиш и си играеш на телефона или решаваш кръстословици, имаш възможност да отказваш да работиш.

Както всичко друго в тази държава, така и в тази фирма се назначават свои хора, въпреки, че си подал документи и се вижда, че си способен, даже е възможно и по-способен от този, който са назначили вместо теб!
Но нищо не можеш да направиш.... отделен въпрос е че заплатите са както навсякъде и няма причина за която да съжаляваш с подобни заплати!!!

До сега обява за работа не съм виждал публикувана. Свободни позиции не се обявяват - разчита се на вътрешна мрежа кандидати - роднини, познати и т.н.
Заплащането е адекватно на натоварването, има добри социални придобивки.
Големия минус е средата и отношението - ако си "случаен" човек, което е рядкост, понасяш всички негативи на мениджмънта - и среден и висш, и накрая си заминаваш без предупреждение и причина.