Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

Как 1800 ве? Има прости чобани земат 2000 2100 кинта на месец ве що не им видиш фишовете?

ЗАПЛАТИТЕ СА МНОГО РАЗЛИ4НИ В ПОМОЩНИТЕ ЦЕХОВЕ ЗЕМАТ МАЛКО, КОНСТРУКТОРИ И ТЕХНОЛОЗИТЕ СЪЩО. В ГОЛЕМИЯ ЦЕХ ЗАПЛАТИТЕ СА 2 ПЪТИ ПОВЕЧЕ, ОТ ДЕ НА КЪДЕ БРЯ? НИМА ТЕХНОЛОГА И КОНСТРУКТОРА Е ПО ПРОСТ И БЕЗ ОБРАЗОВАНИЕ ОТКОЛКОТО ШЛОСЕРА И ЗАВАР4ИКА В ЦЕХ 1/ГОЛЕМИЯ ЦЕХ? КАК МОЖЕ ТАКЪВ ДА ЗЕМА 1700 1800 ЧИСТО А ДРУГИТЕ ПО 1000ЛВ?
ЗАТОВА ХОРАТА БЯГАТ ПО 2 3-МА И ПОВЕЧЕ ЧОВЕКА. ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ПОНЕ МАЛКО...

има мн свесни и интелигетни хора, съобразителни, но има и много кухи, нагли и прости хорица както и шефове

на вс има интриги и вс зависи от хората и техния коеф на интелигентност.
Заплащането е ниско а работа има много.Кат гледам 2 наи мн 3 пишат тук и праят разли4ни грешки зада не ги познаят,умни са. не си губите времето и не си продавайте здравето за без пари

Преди да започна работа във завода си мислех че там са най добрите заварчици във града оказа се че съм грешал адски много,не ми удължиха договора защото не се мазнех на никой върших си работата добре,явно съм бил противен на някой работник искам да кажа че там минава думата на старите работници,директора не знае нищо за работниците кой как работи и тн,всичко зависи от бригадира ако сте нов работник трябва той да ви одобри и така по веригата на горе за да се задържите там дълго време.Да кажа нещо за заплащането 1100,1200лв чисти,там някъде е заплатата зависи вече от стажа колко време сте работили,в момента работят плюс 2 часа понеже имат много работа и заплатата идва около 1500лв нето,хвалбите който чувате на вънка за завода са силно преувеличени,купоните за храна са 3,60 и винаги доплащаш по 2,3лв за да се нахраниш добре.Това е моето мнение за Трансвагон пак да добавя моят съвет за вас е ако сте нов работник там станете мазняри и змии понеже там са такива.Леговище на гадини (Цех Вагони)

Представете си идват при мен в производството детайли с наименование "Вал" които нямат нищо общо в Вал, а си е чист винт, защото има резба S50x7, a кажете ми какво да ги прави човек тези конструктори в този завод, които не правят разлика между вал, винт и ос? Името на Стефан е в таблицата на съставил.... УЖАС!!!

Калпави КОНСТРУКТОРИ, калпави шефове!

Поздравление, г-н Денев!

Пампоров не е управител, той е шеф производство!

Фирмата не е лоша, но нивото на ПЪРВИТЕ хора от веригата е много ниско.

Първите хора по веригата, както се казва са КОНСТРУКТОРИТЕ.

Тези хора, ако видите какви чертежи идват при нас в производството ще паднете от смях.... МНОГО ЗЛЕ... има такива, които нищо не им се разбира и трябва да имаш ГАДАТЕЛСКИ способности за да можеш да разбереш нещо.... Примерно: всички линии са с еднаква дебелина... в това число размерни, контурни, текст и т.н. Голяма трагедия, защото тези хора почти нищо не конструират, те са като роботи...

Документацията им е на готово (Вероятно клиента им е дава или я купуват от тях) и те просто слагат „чертежите“ в рамка с тяхното си име и това е.
Не обръщат внимание изобщо какво има на този чертеж... има ли всичко необходимо и дали е коректно направено, също не мислят дали съответното изделие може да бъде произведено при съответните налични възможности/мощности в завода. Не знаят елементарни неща дали могат да се произведът, представяте ли си? Тези чертежи се подписват след това!

Тези хора са назначени от шефовете, знаят ги и ги държат, плащат им заплати, купува им се скъпа техника, че УЖ на нея проектират, но и със слаб компютър може да стане това, а не с такъв с който може да се проектират САМОЛЕТИ!

Съгласете се с мен, че когато едно нещо се конструира/чертае то трябва да се помисли много добре как ще се произведе, дали ще може да се произведе и как производството да стане така, че да е максимално бързо, качествено за да отговаря на нормите, било то БДС, ISO и т.н.

Тази работа е НА КОНСТРУКТОРА, т.е. той трябва да знае примерно какви машини има в завода и от тук на татък е работа на Технолога, който да предпише точно, какво да се прави стъпка по стъпка.

Бих казал, че Технолога върши много повече неща, както и много разнообразни неща, проектира екипировка за различни детайли за разлика от конструкторите, а ГОЛЕМИТЕ ШЕФОВЕ си мислят, че КОНСТРУКТОРИТЕ са най-натоварени.... но изобщо не е така.... като на конструкторите им се дава повече време УЖ за конструиране (НА КУПЕНАТА ДОКУНМЕТАЦИЯ), като им се удължава работното време и се плаща повече, а за ДРУГИТЕ на шефовите ИЗОБЩО не им пука на.....

Който е работил подобна работа може да ме РАЗБЕРЕ.

Тъпото при ТЕЯ шефове е че за тях САМО конструкторите имат работа, а при другите работата е МАЛКО!

Тъпотия до шия!

Работил съм в най-натоварения отдел в тази фирма... но едва ли ШЕФОВЕТЕ са на ясно с тази подробност. Имам предвид Технологичен! Всички мислят, че само конструкторите вършат работа, но изобщо не е така, те копират чертежи от клиенти от Германия примерно т.е. ги пречертават и слагат своето име на чертежа и това е.. няма никаква МИСЪЛ.... а другия отдел работят на макс и затова са повече хора.... за технологичния имам предвид.... някой си няма на идея, че и едно детайлче примерно от Ф10мм да се пусне за проба за проверка дали ще се получи както трябва се минава през редица глупости/неща в този отдел чрез които се пуска този детайл в цеховете, било то приспособления, кондуктори, нареждания, било то технологии и т.н. Като примерно кондуктори и приспособления се констроират от хората в технологичен, а не от хората в Конструктивен, което е тъпо... и ще ви кажа защо? Защото ония умник в конструктивния е „изакал“ даден детайл, който реално не може да се изработи, въз основа на базата с която разполага завода.... Разбирате ли!?! И после познай – технолозите са виновни!!! Кой друг ще е виновен??? Тъпанари с комплекси! Е, как да работиш в такава фирма???

Изобщо никой в завода си няма на представа за каква работа става въпрос.... а заплатите? Познай те? Ниски са... един инженер в отдела взима колкото един работик в цеховете и то представете си - работник, който не умее даже да разчете елементарен чертеж, а какво остава за сериозните неща??? Заплатите са еднакви и за образованите с Бакалавър, както и с Магистратура и логично и за такива с Докторска.

Тъпнята е пълна!!!

Шефовете си ПАПКАТ, а тези които им изкарват парите за да живеят нормално, както и в лукс вземат, колкото един ОБИКНОВЕН работник.... Простотия на N-та степен!!!
За стола им да не говорим... пълна скръб... правят се буламачи... от хора, които си нямат на идея от ГОТВЕНЕ.... и това не се отчита, защото за тея путювци е важна печалбата, друго не ги ГРЕЕ... а цените? Цените са както в НОРМАЛНО заведение в Бургас, Варна, Пловдив... даже в Пловдив цените са по нормални.

Най-тъпото е че - ти след като имаш акъл, работиш по специалността си, сътворяваш неща благодарение на това, че имаш мислене, което отговаря на специалността ти и за благодарност на това, заплата от която издържаш семейство си е колкото на един ПРОСТ работник без образование, който не умее да си напише правилно името, каму ли да състави едно елементрано изречение с елементарен словоред и пунктуация!!!

Също така отношението на такива индвиди в цеховете е отвратително и без уважение!

И разбира се затова се махнах... няма смисъл да си губя времето и да си тровя нервите и да си ПРОДАВАМ ЗДРАВЕТО ЗА БЕЗ ПАРИ....

Има само един плюс - Колектива в отдела е готин.

Надявам се да съм ПОМОГНАЛ НА ХОРАТА, които работят и които мислят да работят в ТРАНСВАГОН АД!

Завода в който хора без образование/зидари,мазачи.8клас и др./стават заварчици за 20 дни.Труда се окачествява от бивш хлебар.Отглеждането на ябълки е преоритет.Знаещите са опасни,защото могат.Вместо заварки се слага силикон.Принципа-Боята скрива всичко-работи в пълна сила.Където на директора на завода се ноднася неверна информация и бавно но сигурно завода върви към фалит.Но пък има хубави халета с жп. линии към пристанището.Чудесни за складове.