Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

Верно ли за Мигленчето? То се вижда, че е е**ива, ама чак толкова ли? Кога се е разделила и кога се е пое**вала с някой и кой е той? Шото гледам се върти с колегата й Валентин? С него? Ако не е с него с скоро ще е минала и през неговата "главица". Младите само се... и нищо не праят др. Кат е гледам много е разсеяна милата ку**изанка...

Здравейте, що за курварник е тази фирма? Тази Миглена излезе най-голямата курва! Разделя се с мъжа си и хайде хуква да разваля семейство. Как не я е срам, думи нямам освен, че е курва и лицемерка. Та да си знаете, който му се иска Миглена от технологичен пуска!

Като бивш служител заемал много важна позиция в трансвагон ад град Бургас, ще изразя моето лично мнение което е че:
Като обучен и смея да твърдя много кадърен образован работник се справях перфектно с работата но за съжаление Едуарт Александров "началник" ("мадур" го наричат неговите подчинени само за справка) на някои от отделите разбра за това и от определената ми длъжност в един момент се оказа че съм поел длъжностите и работата както на него така и на още няколко човека които по цял ден както и той играят на телефона и пият кафе ... занимават се с ДОНОСИ КРАЖБИ и други подобни дейностти както и Пампоров пампи :) отнисах викане каране и доноси за това че си върша работата. Ако започвате работа там да знаете че ако работите и разбирате от работата си ще ви съсипят с глупости и в крайна сметка не си заслужава тровенето :)
Друго:
Г-н Данев не обръща внимание на хората които са си дали и дават здравето и живота там. Предпочита да слуша неговите некадърни началници като Едуарт който не знае ЩО е ТОВА ЛАГЕР :) Сами си правете равносметка (това е началник на автотранспорт) всеки работещ там без лицемерите ще потвърдят това.
Друго:
Монтьора им се слави сам с себе си като "най-добрия" в град Бургас като работи нелегално в Меден Рудник зад Улица Ален мак (но не може да направи един електокар защото не разбирал от тоци). Работи на час мак нелегално и така си живурка като провъзгласил се за "най-добрия" въпреки че никой извън трансвагон не го е чувал но няма значение!
Както и останалите работници те там са "боговете" в Бургас!
Друго:
Фирмата се занимава с разследване на работниците и дори преследване ако се наложи! Както и много други неща но не и свързани с работата. Документи и факти показват и доказват много от нещата които изброих. Има и много други глупости с които се занимават там шефовете на фирмата. Нищо лично нямам и се извинявам ако съм засегнал някой живейте си живота :))) и целувки !! Личното мнение!

Новият сезон на индийският сериал дето се е заформил тука кога ще започне?

Бат Синдиката дали ще го спаси...Или ще го продаде както направи с невинни хора преди 2 години.
Началник-щом един път са те продали,пак ще го направят...

Казвате голям смотаняк е емил хистов и отдела му бял ден да не види, а знаете за какво става въпрос при конструкторите? Знаете ли че повечето от тях не знаят изобщо за какво става въпрос и реално всичко тръгва от тях? Правят неща, които изобщо не са съобразени дали може да се произвеждат с наличните машини в завода? повечето от тях не стават за нищо, но са там щото са хора на някой зацепвате ли?

И още нещо: Не кълнете че всичко се връща...

здравеите аз съм Васил Димов ,който написа по долу коментара за производствения директор г-н Пампоров.Искренно се извинявам за написаното по долу,което не отговаря на истината .Г-н Пампоров е човек ,който дърпа производството напред и си познава до детайл работата.съжелявам още веднъж че си позволих да опетня името му без да има причина.

по голям смотаняк от емил хростов няма. това началник ли е бе. колко от проблемите с Х талигата сега тръгнаха от него. докато тоя е там и отдела му завода няма бял ден да види. на тая олга от неговите и кажете да се изкъпи бе че и устата и мирише. като дойде в цеха и засмърдява. г-н данев докато началниците ви са такива ще бъдете в заблуда както става в завода.

Ще бъда кратък.От 23 години съм в завода,по некъдърни началници и управление,не съм виждал.Румен Денев беше един от малкото и последни началник цехове които знаеха какво правят.Сега има мода,ОТК да става сменен майстор.Явно на Господин Пампоров така му отърва.Този човек трябва да се лекува.Той наистина не е добре.Лъже директор Данев за производството на готови вагони.Крие вагони от него,уж че са готови.Върви из цеха като бей,вика,крещи,псува,рита като чобанин.Затова началник цехове и сменни майстори напускат.На спирката ги побърква,блъска по масата,крещи.Извенете но това не е поведение на Изпълнителен Директор.Докато този човек не изчезне,работата няма да върви.Неможе ти да се тупаш в гърдите и да казваш (Аз заместник директор ли съм или лукова глава),след това да крещиш из цеха като чобанин или като надзирател в затвор,и после да искаш тези хора да работят нормално и да вадят норма.Дано Пампоров да го прочете.Между другото,ще си намери майстора най скоро.

Страшни хора има и мн забавни…. Тоя шефа на технолозите е уникален ве как може да мирише толкова като СКУНКС, що за инженер е тоз? Що за миризливец т този Е. Христов? С образование ли е изобщо? Да не говорим че понякога дава тъпи идеи……………………. Не му ли праят забалешки за тая СМРАД, няма ли кой да му каже че намирисва, бах му… как го търпят колегите му срамота е… да намери някоя жена да го пере. За туй ли е сам? Че много се занемарил, сакаш няма пари да си изпере работното облекло? Да го дава на пералнята кат не мое…………………………….. ту биа биа ама голяма излагация, кат дойде в цеха застане до някой и кат се размирише на лайна не опрано, циганите са по чисти ве. Да се вземе в ръце че глупостта не ходи по гората, а оди по хората

Как 1800 ве? Има прости чобани земат 2000 2100 кинта на месец ве що не им видиш фишовете?