Интеруут България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1&markers=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1

Интеруут България

Все по-точни анализи се пишат.Сетих се за една песен на Ъпсурт - Звездата - "Всички ме гледат тъй като аз съм с белезници арестант, гледат начервени и прочие.. след това разбрах ,че това са подбрани прости*утки. За тия ли момчета става въпрос ? Познавам ги , тоя единия е много прост...."

Бях кандитат за една от отворените позиции в тази компания. За жалост моите предположения, породени от начина на провеждането на интервюто и полученият отговор, който гласеше нещо от сорта, че позицията е временно запълнена и евентуално биха могли да ме пратят в трета глуха, като резерва на Пенчо слепеца ме разгневиха и накърниха. Не можах да разбера, защо биват игнорираи хора с богат професионален инженерен опит, без да им бъде дадено право да се докажат. На какви критерии HR-а оценява тези хора? От прочетените коментари съм склонен да си направя заключението, че може би наистина рибата се е вмерисала от към главата. И понеже имам вътрешна информация знам, че там работят знаещи и кадърни хора, но явно те са малцинство на фона на капсулиращия се сбирщайн от кол и въже. На фона на всичко искам да подчертая, че местоположението съвсем не е на добро място, както и така наречените фирмени привилегии. Колкото до заплащането, със сигурност е в пъти по-ниско от предлаганото навън и малко по-ниско от предлаганото в София. Жалко е, че с подобни политики и управление се умоловажават хората. После казват "нямало хора и не можем да си намерим кадри" , еми няма да можете. Направете си сами изводите чии интереси защитавате и струва ли си. На нас ние ясно "ТЕ" защо са тук. А вие още колко време ще сте там? Мноого ли ще спечелите през това време? Струва ли си? Намерете поне малко достойнство в себе си! Подкрепяйте се Българи, че на тия следващата дестинация е я Анадола, я Мала Азия, Индия или Африка!

Много правилен анализ :) Обаче явно и HR-четата не са много доволни щом не влизат да кажат по една добра дума за компанията като противовес на коментарите ,които сме писали:D

Работих там преди време.Като цяло очаквах повече от работата там и не съм избщо доволен. Там нама нищо ново,което да се научи.

За мен това е един кол-център! Там ще сте оператори или по-скоро секретарки.Мениджърите ви ще са технически неграмотни лица завършили фиология и комуникации или нещо от сорта...

Развитие няма! Там за KPI не са и чували. Служители се поощряват по усмотрение на мениджърите, следователно се досещате, че ако не сте от тези които целуват дупета, ще си седите незабелязани и няма да мръднете метър.

Заплата не е кой знае какво. Ако работите на 24/7 график(на смени 4х4) ще е по висока, но пък тогава ще правите 20 часа повече на месец и нама да ви се плащат нощния труд и празниците, което е по зле. Реално ако ви се плащат тези работи трабва да вземате над 2000,но те не се плащат :D, дават ви просто 400лв. към базовата заплата + някоя друга дребна привилегия с която да ви замажат очите, като парко място или нищо от сорта.

Смазваш се от работа. Самата работа е супер напрягаща!

Единственото хубаво нещо е че компанията е британска и не
изискват да знаеш Френски, Виетнамски, Клингонски и други шибани езици.

Като цяло това е. Които му се работи там прав му път...
Аз се радвам че си набих шута :)

Започнах работа. Поработих малко и си намерих нещо по-добро за повече пари. Като цяло не съм доволен от работата в Интерут. Успех на всички

Помните ли оная проговорка "Който се смее последен, се смее най-добре"? :D

Помня как едни малки клесчета с пяна на уста защитаваха компанията. Вече не работят в нея. Защо така бе муцки? Дошла някаква измислена компания и наема българи за жълти стотинки, а те миличките ходят с по една диня под всяка мишница. Пуснете малко въздуха бе смотаняци

Ааа както се казва той бизнеса не спира , все ще се оправят някак си.Пък и да не се оправят ,то това не съм сигурен ,че е наш проблем да мислим за борда на директорите и инвеститорите :))) Който има по-добра възможност да се възползва ,че ако чакаш някой да те оправи.... ще те оправи :Д :Д

Кажете сега, ще сменяме ли работата или не?
За негативите е ясно, но май скоро фирмата няма да я има?

Много хора се излъгаха и започнаха работа в Интеруут. След време, включително и аз, разбрахме за какво става въпрос.