Интеруут България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1&markers=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1

Интеруут България

"Тъпите" мнения не са само от хора. които не са работили там. Има и доста обективни мнения и то негативни. И аз имам съмнение, че HR-отдела сам си публикува позитивни коментари. Относно вдигането на заплатата 2 пъти годишно с 3-5% - не е така.Заплатата се вдига веднъж годишно с 3%. Някои може да получават и 5%, но само ако са "човек" на някой от мениджърите.

хиахаиха 99% от HR-ите са супер зле а тези точно в интеруут се сменят като носни кърпички. Аз до като работех там се смениха 3 от екипа им.Но все пак е доста добре ,че са ти имали CV-то и даже са знаели за какво си кандидатствала. А относно работата ... не е техническа, пишеш мейли по цял ден, занимаваш се със сумати недоразумения и така. Общо взето учстваш в процеса по доставянето на услугата до клиента като също така си сътрудничиш и с другите отдели въвлечени в процеса.Работата е много но за сметка на това заплатата няма да е кой знае какво.Е за някой 1000-1300 лева са добре , но за съжаление не са достатъчни за нормален живот в София.Но пък ако ти е първа работа става.

Аз искам само да кажа, че бях на интервю за service delivery coordinator и доста неща ми направиха впечатление. Hr-ката Мирела явно беше объркала и им беше дала мое старо CV на "мениджърките" с които имах интервю (една пълничка и една с руса коса, доста злобна хаха). Казах им да не взимат attachment, а CV-то което си е от jobs.bg и те ме гледаха сякаш не са влизали там никога.
След което последва презентация с детайли какво ще правя като service delivery coordinator, и те изискваха от мен ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, да бях назубрила обявата от джобса. Доста забавни наистина. Ще вземат човек, който го е назубрил това и той или тя ще си иде, като разбере колко е трудно.
Аз не съм чувала някой да си зубри обявата преди интервю. Четеш си я за твое инфо и си преценяваш, ама някои хора са достатъчно зле.
И не се съмнявам, че те си пишат позитивни мнения тук.
Иначе ми казаха, че тая позиция нямало общо с customer support, пък на обявата пишеше обратното.
Пожелавам им успех, до колкото имат възможност хахаха

Заплатата я вдигат 2 пъти само ,че с 3-5% максимум.

Аз съм настоящ служител в Интеруут.
Съвета който бих ви дал е да не четете тъпите мнения на хора, който дори не са работили там.

Както в всака друга компания Интерут си има предимства и недостатъци.

Няма да говоря за това, кой бил интригант и лицемер.Да има и такива, но такива хора има навсякъде.Също така има както добри мениджъри, който са отдадени изцяло на работата си и спят по 4 часа през ноща, така и дебили, който си клатят краката, не разбират от нищо а ти мрънкат по цял ден и се правят на голяма работа.

Но да изтъкна важните неща:

-Заплатите са прилични,зависи от позицията, но не падат под 1300.
- Има най-различни привилегии
-заплатите на всички се вдигат на 6 месеца(Не знам дали в всеки отдел е така,но при нас ги вдигнаха 2 пъти за период от 6 месеца)
-Работата е трудна,системите който използваме са стари и бъгави а клиентите разглезени
- Вършиш, каквото трябва и каквото не трябва.
-всичко се следи, но ако сгафиш някъде правят компромиси
- ако закъшнееш 10 минути за работа ти мрънкат.
-Не уволняват, стига да си вършиш съвестно работата.

Е надявам се да съм бил полезен, пък вие си решавате дали да отидете там или не.

Заплатата е както си я договориш :) Едва ли ще дадат кой знае какво но до 1500 предполагам ,че няма даима проблем :)

Постоянно има обява за CAD/GIS Technician. Някое знае ли каква е заплатата?

Това е нова позиция и обявата стои от доста време.Иначе нищо не ти пречи да се пробваш.Предполагам ,че след толкова търсене вече са склонни да дадат пари и може и да се договориш нещо между 3000-4000 чисто.

Здравейте, тъй като усилено си търся работа, попаднах на тази позиция обявена от Интеруут, а именно Linux and Network Support Engineer. Прочетох почти всички мнения тук и искам да питам в този отдел и въобще от тази позиция какво мога да очаквам там? Като човек с 12+ години опит в системната и мрежова администрация, заслужава ли си въобще да говоря с тях?
Благодаря предварително

Прав е Жоро, и за това там не бива да се задържа човек повече от 1-2 години на една и съща длъжност(даже е добре направо да смени фирмата).За парите винаги се правят на луди а кадрите които набират са според парите които дават :)) Има развитие във фирмата, може да ти дадат отговорности и за тийм лидер или мениджър, само заплатата няма да се промени кой знае колко....