Интеруут България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1&markers=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1

Интеруут България

От дълго време не бях виждал толкова негативни коментари. Явно кочината Интеруут си проличава с течение на времето. Честито на шаранчетата, които са клъвнали да започнат работа в помийната яма и да бъдат роби за без пари.

За това който ще почва там да не иска по малко от 1800 лева стартова заплата.Не че са много ама поне да имаш за горе-долу нормален живот.Това ,че не си работил със системите и "процесите" на Интеруут не означава ,че трябва да им вършиш работа за без пари.

Като чета долните коментари се чудя, ще остане ли някой да работи в Интерут.
Специално за позицията - Customer support agent/service desk agent.

Вече целия платинум екип напусна а това са сигурно пет души.
И поне от слухове знам, че още поне пет от агентите се гласят да напускат.

Аз също имам такива намерения.В момента усилено си търся нова работа и ако изникне нещо ще си бия шута и аз, въпрос на време е. Има много неща в тази компания, които могат да те изкарат извън нерви, но няма да ги коментирам

Скоро сигурно и NOC-а ще почнат да взимат колове, защото няма да има кой друг.

Найстина е много зле в момента. Аз за това и напуснах.
Бях сървисдеск там. В тая компания имат практиката всичко, което не се нрави на другите екипи, най-сръдкавата работа, да я дават на сървис деска да я върши.
Сега пак съм на същата позция в друга комания, за същите пари и само говоря по телефона и логва тикети.

В интеруут работата е доста стресова. Най-гадното е че клиентите са винаги недоволни и ти трябва да им се обясняваш като путка. Идвало ми е по някога да им тегля една майна по телефона, да препсувам всичките мениджъри и да стана и да си тръгна.Еднственото което ме е спирало е че така са щели да ме уволнят и е нямало да си получа заплатата в края на месеца.
А за тази заплата съм жертвал много нерви...

Политиките им са много скапани. Глезят клиента като бебе.
Обещават му някаки неща, които са неизпълними и посе сървис деска да се оправя... Ебали сме ги тия смотаняци...

Ако го няма OLO-то ще трябва ти да се занимаваш с комуникацията към доставчиците подизпълнители, така че не е излишен отдела.Но пък ако си съгласен да вършиш и тяхната работа за без пари може да пратиш писмо до Гарет([email protected]) с предложение ти да вършиш тяхната работа а тях да ги махнат.Ако се справяш добре може да предложиш да махнат и CSC отдела.:)))

напълно съгласен с долното мнение за некадърниците :D :D
а освен това има и цели екипи чието наличие е напълно излишно!

Като например-OLO

това са 5 души, който не се знае за какво са наети изобщо. Съпорта върши 70% от тяхната работа те само
Follow upват с провайдера, демек нищо... :D :D
Това са около 7-8 хиляди който интероуте хвърля просто ей така на вятъра. после защо всичко мрънка че компанията е зле :D

От 2 години съм в Интерут и въпреки че има и добри страни, мнението ми по скоро е негативно и съм се ориентирал към напускане.

Компанията в момента е пулен хаус. Всяка седмица сменят процесите и начините на работа и постоянно трябва да си в течение с нещата.Ако излезеш отпуска малко по дълго, след като се върнеш ще се чувстваш като стартер, защото всичко ще се е променило.

Местоположението на офиса е отвратително, особено ако пътуваш с кола.Наоколо няма нкакви места за паркиране.Места се дават само на работещите нощна смяна, за тези който работят на стандартното работно време няма шанс. Няма метро в близост до офиса.

Работната среда е "горе-долу" добре.Няма да имате собствена работна станция а трябва да се редувате с всички смени на един компютър.

Случвало ми се е да дойда на рабта и компютъра на който седя вече да е зает и да трябва да чакам ИТ-то 4 часа да инсталират необходимия ми за работа софтуер на друг компютър, а на другия ден ми мрънкат че съм свършил малко работа.

Всички системи с който работим буквално не струват. Толкова са бавни, че понякога ти идва да изскубеш компютъра и да го изхвърлиш през джама.

Заплатата за съпорт агент е 1100лв,което си е стандартното за бранша. Провижънинг кординатор също толкова. Съпорт инжинер - 1600,което си е направо жалко! Точно затова повечето са страшни некадърници, не вършат никаква работа,което се отразява най-много на съпорт агнтите, защото те трябва а слушат недоволния клиент, мрънкач.

Отностно колеги и колегялност е под всякаква критика.
Повечето от колегите ми са гъзолизци, подлизурковци и лицемери. Ако могат да те прецакат и натопят по някакъв начин ще го направят само за да покажат на некадърните мениджъри, че са коректни служители и вършат някаква работа.

Най-гадната позиция в фирмата е съпорт агент.Вършиш, каквото трябва и каквото не трябва. Говориш само с недоволни кленти, който ти серат на главата докато други екипи си почесват ******** или си играят игри с самолетчета на телефона си, докато ти се обясняваш на клиента, защо от седмица нама достъп до уеб сайта си(РЕАЛЕН СЛУЧАЙ!).

Няма да се учудя ако след време уволнят чистачките, които чистят тоалетните и възложат тази работа на съпорт агентите!

Ами колега тя колежката най-вероятно е почнала на заплата 1100-1200 БРУТО така ,че е нормално да и вдигнат заплатата 2 пъти с по 6% за да може към 2025 година да взима заплата за нормален живот.А ако остане повече във фирмата, тогава вече идват големите пари ама човек така се развращава и точно заради това заплатата пак се вдига малко.Но мисля ,че все пак е добре ,че има такива фирми да мислят за благото на обществото.

Колежке да беше казала поне в кой отдел си, че и ние да вземем някой спот бонус и 6% увеличение хахаха. Някой по-долу беше казал, че увеличението е 3% а всичко друго е .... Ние и без това си знаем кой взимат по-големи увеличения и спот бонуси и определено не са хора които се сцешват от бачкане ...

Интеруут жадува за такива като теб! :) За това повече от 70-80% от наетите служители са жени :))))