60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Не знам, бях на интервю и ми се сториха свестни хората, които аз видях. По принцип не харесвам големи фирми, защото са сухарски, но ми се стори приятелска обстановката. А и безплатен автобус от пам. Левски до работата кой друг осигурява? Сега вече как са вътре нещата и какво е естеството на работата - не знам.

НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА БАЧКАТЕ ТАМ!тва е нсй-пробитият кол център в София! Бонус няма да получите, 900-1000 лв заплата е подигравка, локацията е на майната си и разноските за транспорт ще са огромни, отделно храна или в скъпата закусвалня или в ОМВ сандвич за 6 лв, избирайте! И пишат тука какъв плюс бил някакъв си фитнес и фризьорски салон! Абе вие дайте нормални заплати от 1500 и никой няма да се натиска за фризури и фитнеси. Смешна работа, зверски стрес и натоварване, не си струва изобщо!
Работех в проект Скай - говорите със скъм който не знае какво е рутер и трябва да ги убедите сами да си разглобят изхода на кабелите на стената при което те реват за инженер. Ще затъпеете крайно, английският ви ще деградира, няма да научите абсолютно нищичко! Зле та зле е тая фирма. Само като видите как ЧР отказват да приемат че коментарите са реални и ги обявяват за конкурентни фирми и тролове може да си извадите изводи за качеството на фирмената култура там!
Какви конкурентни фирми бе, вие не сте конкурент на никой! С тия смешни проекти като зумба моля ви се... Имаше един дето не просъществува дълго - маталан, доставки на дрехи. Е страшен проект дума да няма. С кого се конкурирате? Със Съдърланд дето макар и индийска дупка бачкат с Гугъл, спотифай и Гоу Дади? С айбием където наистина се научава технически скил? С телъс, дето дават нормални пари и са в центъра на центъра? Аре моля ви се! Смешници!

НЕ ПОЧЕВАЙТЕ ТАМ! НАЙ-ДОБРОТО КОЕТО ТСЗИ ФИРМА ЗАСЛУЖАВА Е ФАЛИТ! ДОЛНИ РОБОВЛАДЕЛЦИ

Моето мнение ще бъде абсолютно обективно и ще кажа неща, които не са тайна. Това, че е далече, че не е на комуникативно място и другите неудобства от чисто логистично естество , честно казано , не са скрити и всеки, който отиде на интервю , сам вижда. За мен това не е чаааааак такъв проблем и стига всичко друго да е наред , лично аз бих го преглътнал.

Това, че парите са малко за толкова работа , пак се явява донякъде условие, с което човек се запознава и ако му изнася да продаде труда и времто си за такива пари-той си преценява.

Това, което наистина не е честно, е липсата на всякаква сигурност в тази фирма. Получил се е един омагьосан кръг да се взимат най-бедните проекти-тези, които никоя друга фирма не иска да вземе и като такива , те крият редица неизвестни. Едно от неизвестните е срока , за който нищожен проект би просъществувал, тоест, не се знае дали утре няма да ви бият шута, просто защото не сте необходими. Има не един или два случая на подобни изцепки. Млади хора се подлъгват да започнат работа и след месец се оказват отново на трудовата борса. Гадното е, че фирмата ще си прибере неустойката, ама младият човек, който сега е започнал житейският си и професионален път , ще трябва да си търси нова служба.

Съветвам кандидатите за работа да помислят хубаво преди изобщо да се занимават да ходят,особено ако мислят да се издържат с аутсорсинг. Най-млакото защото в аутсорсинг бизнеса не се гледа с добро око ,ако в автобиографията ви пише, че сте изкарали месец -два в някой проект, пък вие ходете на обяснявате в следващата фирма с над 200 души персонал, как реално стоят нещата и че не е вината във вас.

Давам мнението си с чиста съвест и дори ми е малко мъчно, че трябва да напиша негативно мнение за някой инвестирал в България чужденец, ама ей на!

Махнах се от фирмата по времето, когато ни натресоха нощни смени без да ни питат. Аз и преди това се замислях, понеже работа имаше много, пари малко. Нощният труд се плаща по 25 стотинки на час, точно колкото да си купите 2 конг стронгчета от машината. Ако искате някакво развитие - търсете друго място. И не вярвайте на всичко, което ви казват от HR отдела. Питайте тук, аз, а предполагам и другите колеги, с удоволствие ще ви обясним защо това място не е подходящо за хора, които имат дори и капка самоуважение.

"Анонимник", първо се виж себе си , преди да обвиняваш в лъжа. Оценяваш всичко в компанията с отличен. Това е лъжа според твоите лични думи в предходни коментари, т.е. че не всичко е супер, но като цяло е добре според теб.
Това е като да се сърдиш, че харата са анонимни , като ти самият си анонимик. Освен това имаше възможност да опровергаеш много конкретни неща, каито бяха казани тука.
Хем голям хем насран!

Владо, може да си нямаш фамилно име , ама вече заслужаваш да си имаш прякори,
Нека народа избере между моите предложения Анонимника, Болничния, Човешките ресурси, Гладуиша, Конкурента, ИзвънКонтролата. Разбира се може и нешо друго, глас народен, това ми харесва на бгработодател. Аз си избирам Владо Болничния...
Болничен, защо пишеш в бгработодател, като не ти харесваи и смяташ , че не трябва да му се вярва?
Аз ми харесва, вервам му и си пишем...

Виждам, че ЧР са се отчаяли вече, то не бяха фалшиви постове, то не бяха заплахи, сега гледам, че и на молби са го ударили. Имам много познати, които още работят във фирмата, но така и не разбирам защо. Заплатите са под всякаква критика, натоварването е убийствено. Естествено има и такива, на които им е добре, но те са от по-"вишуту" ръководство. Няма да обсъждам кадърността им, но за година и половина се нагледах на какво ли не. Има и качествени хора, но са рядкост. Ако ви бива да се скатавате - никой няма да забележи. И не се опитвайте да мислите, това не се толерира. Скай го бяха закъсали за кадри още по времето, когато работих там, а сега сами си го причиняват, понеже текучеството е огромно и част от бившите колеги пишат тук. Прочетете коментарите и ще видите, че не са писани от тролове. Споменават се имена, документи, включително онзи, който разглежда въпроса с болничните. ЧР досега не отричаха, че пишат техни служители. Я да питаме всички пак публично - кога ще публикувате свързаните документи, за които ви попитаха? Или да ви пишем писмо или лично да дойдем, та да не видят кандидатите за работа какво точно ги чака.

Здравейте!
Моля ви да не пишете повече коментари тук, защото ситуацията е out of control. На този имейл - [email protected] може да изпращате коментарите си и ви уверявам, че ще получите адекватен отговор и реакция.

Коментарите оставени тук са само от конкурентни компании и тъй наречените тролове, които никога не са работили в 60К и никога няма да работят тук.

За хората, които ползват платформата bgrabotodatel като основен източник на информация - Хора be real, не се лъжете от тези коментари.

Последно време голям брой кандидат-служители отказват нашите работни оферти единствено и само заради тези лъжливи коментари.

С уважение:
отдел Човешки ресурси

Най-лошо прекараните ми няколко месеца . Най-некачествената фирма в бранша. Няма абсолютно никакви плюсове, освен,разбира се, ако попаднете на читави колеги, но това няма нищо общо с фирмата.

Бях в проект с редки езици-скандинавски, по конкретно. "Шефката" Кр.мена (продавачка на закуски в скандинавието) и мъжът и (това той ми го е казвал, мияч на прозорци в некви шведски молове, но качил 30тина кила и не можещ вече да държи парцала),та тия двама селтаци реално ви стават пълни господари. И изобщо не се лъжете да ходите да се оплаквате на тия полупроводници от ХР, които ви обясняват, че всяко "мнение е важно за нас и го взимаме под внимание", защото изобщо не е вярно. Фирмата не е структурирана така, че за нея да е важен човешкия ресурс, тя е структурирана така, че за нея е важен най-мизерния проект, до който са се докопали (който никоя друга читава фирма не иска да вземе). Реално, никой от ниско квалифицираните човешки ресурси (сами им виждате изцепките тука всеки ден) няма способ да провери дали сте прав или не по отношение на работата, защото 80 % са с квалификация Английски език ниво А2-Б1 и идея си нямат за какво иде реч. Затова текучеството им е едно от най-големите.
11 шведа си тръгнаха ....Да,11...шведа , родени и израстнали в Швеция излезе, че не знаят майчиния си език, а момичето, дето е отсервиралои фасове и пепелници в Икеа го знае :)) Кво да говориме повече... Който не вярва да разпита малко из скандинавските кръгове из София и ще разбере.
Не се лъжете на нищо и никой там!

Човешки ресурси, Владо, недей така с лошо. Ще изплашиш кандите за работа.
Ние вече отдавна се изнесохме, ама ти поне изглеждай добричък. Иначе си вкарваш автогол твоя комично безвкусен маскарад ...