60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Хайде на активността пак във вторник. Дислайкове , тошковци. Трябва да се работи, като няма кандидати за работа...

Хе хе каква активност в понеделник, направо под строй. Браво на лорд Джон. Тошко , щом имаш възможност да пишеш в работно време сигурно си мениджър? А кажи за болничните тогава, човешките ресурси не могат нищо да кажат по същество. Защото както спират хората да ходят на лекар си е късмет че въобще има живот...Тука има един линк , на английски е , а ти си мениджър така че не знам . Питай Джон... https://onedrive.live.com/?authkey=%21APRKxwCVzCWOzQg&cid=1E8CCBA997CFFA2A&id=1E8CCBA997CFFA2A%21106&parId=1E8CCBA997CFFA2A%21104&o=OneUp
Беше ми приятено да си побъбрим, по-голяма комедия е от телевизията:)

Exactly my point. Мерси Колега! Един да се престраши!

Имаме много трески за дялане, но поне се опитваме да променим нещо по открит начин и доколкото ни е по силите, а не се крием зад анонимни злобни коментари. И това се отнася за масата хора работещи в 60К, които са добри и интелигентни хора.
Впрочем лесно се разпознава кога реален колега се оплаква- и тогава винаги можем да говорим и да търсим решение- и кога е един от двамата бивши служители които си прекарват живота заклещени в бгработодател, потънали в самосъжаление и омраза.

В този сайт не съм писал преди но за всичко си има първи път както се казва

Пиша във връзка с долните 2 коментара срещу 60К
Аз съм човек който вече доста време работи на това място и няма да кажа че всичко там е на 100% идеално но това може да се каже за всяко едно работно място където отиде човек,за мен като човек имал контакти с много от хората съм на едно очевидно не до там популярно мнение че ако имаш да кажеш нещо ще бъдеш изслушан както аз винаги съм бил независимо от ситуацията, какъв човек си ти ако не можеш да си изкажеш проблемите лице в лице
Ще добавя че в развитието си когато човек вижда проблеми които или не може да реши или не иска гледа къде да посочи пръста и да каже "ти си виновен".За мен като човек на който беше дадена възможност да работя когато нямах никакъв опит в тази среда и като човек който беше научен как се работи в тази среда мога само да кажа че това не е начинът проблемите да бъдат решени,тук диалог е нужен а не анонимност в интернет.
В моя опит когато има проблеми те биват решавани когато кажеш какво ти пречи и как може да ти бъде помогнато а чрез нападки

60К има вътрешна процедура за сигнализиране при нарушения. Всеки който има оплакаване срещу пряк ръководител има право да подаде сигнал на [email protected] . Оплакването отива директно при Изпълнителния директор. Отделно от това всеки има право да подава сигнали в Инспекцията по труда за нарушения, както и да води дела в съда или други институции ако счита че правата му са нарушени. Въпреки че и това се е случвало, резултатите показват, и се чувстваме комфортно с това, че компанията е изцяло на светло и стриктно спазва закона. Желаем успешна реализация на всички бивши служители, независимо дали работят в Стокхолм или другаде. Както и нямаме проблем да защитим правата на компанията когато някой ги наруши, било то и анонимно в интернет. Това се отнася и за случаите на обида и клевета в интернет и социалните мрежи. Вече има (и слава богу)съдилища които издават заповеди за разкриване на IP адреси в хода на процеса. Има и конкретни присъди за използване на БГ работодател за клевети и обиди. Ето някои от тях: Решение № 33 от 11.04.2016 г. на ОС - Шумен по в. н. ч. х. д. № 122/2016 г.; Решение № 302 от 7.12.2012 г. на ОС - Стара Загора по в. н. ч. х. д. № 1277/2012 г.

Човек, не отивай на 7-мия етаж, ако ти трябва работата. Тука се правят на мили в сайта, ама последния, който се опита да говори разумно с тях беше станалия легендарен Кутов. Аз го познавам - много точен, работлив и честен човек. Ама като се опита да говори със 7-мия(кръг на ада) реши повече никога повече да не работи за български работодател...Наскоро направо си напусна България и от "едно петно петно в 60к" сега е ценен много в Стокхолм. Ама никак не му беше лесно тука- лъгаха, мазаха, заплашваха го... Сега вика - много е яко да не те следят като ходиш до тоалетна, да получаваш разбиране от работодателя и да си спазват обещанията. Ти си им трън в очите , защото пишеш в бгработодател, а те сега имат за приоритет имиджа си в сайта. В момента , в който се покажеш, не знам...Ще им влезеш в капана...И аз си мълчах, защото не знаех какво ще ми направят, ако разберат кой съм. Ама и аз вече съм извън обсега им. Също като Кутов, защо мислиш , че качи файловете с болничните едва след години? Нали с сещаш какво ще стане с 60к, ако той реши да занесе компроматите в някой местен вестник?Така, че направо си търси нова работа според мен. Много хора са им набрали на 60к и рано, или късно корабът ще бъде потопен.

60k - мястото, в което настоящ супервайзър(дебела лезбийка) отговаря на запитванията на подчинените си с "Искаш ли да си взема вибратора за да ти покажа колко ме боли кура за тебе" :-)

Като цяло е доста забавно място!

Приемам че на всеки може да му дотежи и да му се прииска да се оплаче от време на време.

Обаче, Колега!

960 лв заплата за нощни смени в София и то за проектите за които има относително по-голямо натоварване в 60К- НЯМА! Говорим за inbound calls с английски език. За големия проект където има натоварване и нощни смени, за който говориш, заплатите съответстват на пазара- в сравнение със Съдърланд, Телъс и подобните, след последното увеличение от 2018г.
Не сравняваме с IT & software индустрията, сравняваме с контактните центрове в София.

Второ, бонусите за проекта за който най-вероятно става дума, средното реално изплащане е 200лв на месец? А максимума възможен е 500лв.

Трето, освен за такситата за ношни смени, 60К плаща и организира собствен транспорт от Студентски град и паметника Левски. 3 часа до офиса- извинявай, но трябва да живееш в Перник за да пътуваш толкова времe.

Все пак, усещам че ти идва малко нанагорно натоварването, нямам против да си поворим за това, ела на 7ми етаж да пием по едно кафе, там ще те насочат.

Знам че във 60К хора като мен са голяма рядкост,а именно хора които са там повече от 6 месеца а в моя случай близо 4 години вече и в това време съм виждал от най-големите простотии до не бих казал най-хубавите но приемливи и нека да почнем с простотиите защото защо не
Относно бонуса който взимаш евентуално и казвам евентуално защото всеки път когато видят че дори малко повече хора почват да го взимат бонуса моментално бива променен на такъв с по-трудни и по недостижими таргети което се е случило за последните 4 години поне 5-6 пъти и е на път да се случи пак
Баланс работа и личен живот е спомен тип a long time ago in a galaxy far far away защото работата е стресираща и изморителна до такава степен че двата или колкото почивни дни имаш според смените са прекарани почти изцяло с лице забито във възглавницата
Заплатата за тези 4 години не видях увеличение с повече от 150 лева а имайки предвид че като почнеш е 960 това е смешно и отгоре
Да предоставят такси до вкъщи което е хубаво но имайки предвид че офиса се намира на края на Ботевградско шосе до летището и за да стигнеш на време ти отиват по три часа на ден общо в двете посоки е смешно като дори хората в офиса съм чувал да се шегуват че сме едва ли не роби така че хубаво че работим на полето
За колегите и тийм лидерите с които съм имал контакти лошо не мога да кажа, за мен те са хората заради които деня минава с една идея по леко(което имайки предвид стреса в работата не е кой знае колко по леко but still....)

Първи уикенд на борд игрите в 60К на 7 Февруари в Пловдив. Някои от заглавията налични за игра: Ticket to Ride, Dominion, Stone Age, New York 1901, Jamaica, Lanterns: The Harvest Festival, Sushi Go Party. Амбицията ни е да превърнем срещата в традиция и да надградим сложността на игрите. Така че ако сте от Пловдив и обичате сложните настолни игри, това е вашето място!
Малко снимки от FB профила на 60К:

#workhardplayhard