60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Абе ако имате шанс за Telus изобщо не си правете труда за 60K. Колегите ми бяха приятни, но политиката на компанията е да те изцедят. Извънредни часове няма, а от смени ще те режат, за да ти платят по-малко. Като за начало дори не плащат досатъчно, а в други компании за по-малко работа ще ти плащат повече.
Ако нямате избор,останете в 60К за малко, но не ви го препоръчвам в дългосрочен вариант.

Мотото на фирмата не е "I am unique, I am valued", а е "Аз съм у Ники, аз съм Вальо Т.". Спрете да го бъркате!

Искаме да споделим мнение за Николай Каракашев, който е бивш наш мениджър в компанията. Разбрахме, че следят негова колежка от ТУ и я тормозят системно повече от 7 години. Момичето е много интелигенто, мило и възпитано и обикаля щастливо света, а простите й съученици от Враца я следят и малтретират 24/7. Каракашев познава нейна съученичка на име Деница от Враца. Въпросната Деница има психически отклонения. Стоят зад звуковите атаки.

https://krasimirar.wixsite.com/mysite Това е Красимира, която щастливо обикаля света, съученичката й от Враца Деница и останалите слабоумни дебили я тероризират.

https://bg.linkedin.com/in/nikolay-karakashev-8b30505a Каракашев й е бил колега в ТУ...

До ейчарчето,

Виж сега млади яйчарю, сега ще те светна нещо.

"БОНУС" се нарича, когато дадена фирма плаща "ДОПЪЛНИТЕЛНИ" пари за добре свършена работа или по друг повод а не пари които отнема от заплатата ти, когато си бил в болничен или отпуска.
В случая ти твърдиш е че служителите трябва да са благодарни на фирмата за това че изобщо са си получили цялата заплата.

Тази простотия я има само в 60К, затова сте на тоя хал.

Ейчарчето май се завърна.
Скай е единственият проект, дето държи фирмата. Там вземат куцо и сакато, та няма и как да уволнят някого. Ама лично знам случаи, когато на хората им идва в повече по цял ден като папагали да повтарят едно и също на индийците в UK. Така нареченият бонус всъщност би трябвало да е част от заплатата. Я кажете, колко човека вземат сега овъртайм? Ако можехте, щяхте да наемете и повече, ама дору в Пловдив будалите са крайно количество. Ако някой наивник си мисли, че може да се надява на повишение - да прецени първо колко връзки има във фирмата. И да погледне как се раздават смело заплахи към бившите служители - в тоя сайт достатъчно се изписа. Лично аз помня поне 2 случая, когато фирмата нае много хора и ги уволни точно преди края на изпитателния срок. Та да, ако някой не го уволнят, значи наистина работи за двама. На работа остават само крайно мързеливите и търпеливите.

Искам да искажа мнение за проекта “Скай” в гр.Пловдив.
Първото което е 60К цени нас като служители, по време на карантината въпреки промяната в обема на работа, нямаше нито един съкратен служител. На всичкото отгоре направиха всичко възможно да си вземем и бонусите.
Като работа- натоварващо е, разбира се, но много зависи и от твоята собствена нагласа. Като цяло се свиква бързо, винаги има кой да ти помогне. Работната среда е приятна, най-вече защото ние си я правим такава- колективът е страхотен!
Сигурността във фирмата е 100%, след като вземеш постоянен договор и ако си вършиш работата прилично. Няма съкращения, обявата в jobs.bg е винаги публикувана, но това е, защото се разрастваме все повече.

60 кея е изпята песен,то е ясно на всички,БГ не е Индия и повечето кадърни хора са се опарили и отдавна избягали от офиса на полето.Пяви се в един коментар имато на Светослав Брайков,който бил някакъв си регионален мениджър за Пловдив,та искам да изкажа благодарности на живота,че ме срещнал с този плазмодий ,както и други като него и това ме е мотивирало да намеря нещо много по-добро! А как от що годе свежо момче с дълга коса и т-шърт на Рамщейн се превърна в мазен ШЕФ на кокошките с коитосе гледа с влажен поглед си е проблем на както сам се е нарекъл СВЕ.Ако пък някой се заблуждава,че фирмето на Джонката се "разширява",грозната истина е че се стеснява и Пловдив им е спасителната сламка,понеже в София на с тези умрели проекчета и смешни пари вече няма кой да работи.

Да обслужваш клиенти е работа само за 4, макс 6 часа на ден. На пълен работен ден е прекалено. Всички аутсорсинг фирми са като някакви култове отвътре, пълни със зомбита. Много ми хареса чакалнята където чаках да ме викнат на теста за език. Но щом ми показаха работната зала се отказах. Не обичам талъв тип офиси. За съжаление сега пак съм в кол център, но има шанс да минеш на 4 или 6 часова смяна.

Здравейте, работих много време във фирмата, но така и не успях да се почувствам на място! Сега работя от вкъщи и изкарвам по 150$ на час! https://ucimoney.xyz/188525553792715/
Регистрирайте си и вие в този линк, за да започнете да печелите още от днес! Пишете ми ако имате въпроси!