60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Наскоро кандидатствах за работа във въпросната фирма (Пловдивският филиал).
Обадиха ми се по телефона и разговорът протече така както повечето колеги са го описали. Разговор на английски, хубави думи, обещания, но от опит знам, че се опитваше да ме "къпе", въпросният служител. Както се казва, "тия кифтета съм ги ял". Поканиха ме на интервю, но преди да отида реших да потърся информация в в интернет, винаги е добре да знаеш как се случват нещата от първа ръка.
И страшно много се радвам, както съм и много благодарен, на всички онези колеги, които са минали през тези перипетии и са успели да възпрат другите като нас от подобни преживявания.
Един познат също ходи на интервю и сподели, че работа там няма да започне, понеже смята, че интервюто е било "фарс". Изглежда и логично това, че в jobs.bg обявите им не падат заради голямото текучество. Другото интересно е, че няма как, просто няма как, всички (или близо 95%)от коментарите тук да са лъжа или "схема" против работодателя измислена от неблагонадеждни служители.
Определено се възпрях да ходя. Ако знаете и аз колко пъти съм се опарвал така и как са ме шибкали, направо съм бесен на такива "мега"корпорации изградени от парвенюта, чиято цел е да се развиват на гърба на другите за сметка на здравето им.
Още веднъж благодаря на всички, които са предотвратили други да бъдат на тяхното място.

Кога ще започва следващата група за скай в Пловдив?

Бих искал да знам малко повече за проекта Sky? Споделете как е, заслужава ли си, има ли възможности за повече пари или е това, което казват в началото, натоварването?

Има твърде много негативни коментари и това е плашещо.

А как се решава в кой проект ще бъдеш? Смисъл то в обявите не пише. Има ли вероятност в интервютата да си говорите едно, а после да ви насочат към друго? Има ли възможност да започнеш обучение за един проект, дори и да започнеш малко да работиш там, а после да те прехвърлят на друг?

Работя във фирмата от една година. В уж най-сполучливият проект Тикетмастър ЗА ШВЕЦИЯ. В последните 2 месеца напускаме четирима. Назначиха само един. В период на предизвестие ми се случи да изляза в болнични и да лежат болница. Предизвестието в този проект е три месеца.
В денят, в който ме приеха в болница, успях единствено да стигна до офиса и да вляза за няколко минути преди да си тръгна и да ме приемат в отделението същият ден, броени часове след това. Нямах възможност да отговоря на обаждане от Лидия Хаджиева, но три часа след това й изпратих мейл, че съм приета в болница и болничен ще изпратя когато го издадат оттам. Което е направено от мен по съответния ред.
Наложено ми е наказание за непрофесионално поведение и няма да ми бъде изплатен бонус работна заплата, който не се изплаща само ако има нарушение на дисциплина и вътрешен ред. Което аз не проумявам в случая.
Трудовите ми право отношения с тези хора приключиха поради изтичане на предизвестие, но аз ще ги съдя до дупка защото има етични правила и норми, без наличието на които е по-добре да се върнем и да живеем в пещерите.

Един съвет от мен, дори да ви звъннат по телефона, дори след краткия разговор да ви поканят на място, дори да си попълните с лекота теста, дори събеседването да е минало с усмивки и обещания да се свържат с вас - изобщо не бързайте да си мислите, че ще ви назначат. Хората там са професионални лицемери и единствено целят да ви предразположат, за да се разкриете и да ви попълнят характеристиката. Имат си цели за количество обработени кандидати и така нататък. Ако през това време някой друг предложи конкретно да ви наеме, направо започвайте, вместо да мечтаете за голямата утвърдена фирма с уж големите заплати.

Няма смисъл да се занимавате, заплатите са супер ниски-800 лв., няма болничен, няма размени, само работиш и козируваш на тъпите "началници", които ще установиш, че знаят по-малко от теб, аз съжалявам, че си изгубих времето там.

Здравейте, по проект Wizz Air, някакви оценки може ли да дадете? Как е заплащането, работната среда? Смените? Може ли да се разменяте с колеги? Отпуски?

Здравейте, някой знае ли нещо за Томас Кук проект-за чат става въпрос, благодаря!

Абе дрън-дрън ахахха само глупости си пишете и си губите времето...... кво се оплаквате и мрънкате кат бебета само?!! Ebay team 4ever axaxaxa само готини хора и тймлидере и заплатите стават. Някакви палячовци ги освободили щото не стават и после си пишат коментарчета да си избият комплексите :D