Флат Рок Технолъджи ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Генерал Колев 113, ет.5&markers=Варна,бул. Генерал Колев 113, ет.5

Флат Рок Технолъджи ЕООД

Има едно явление,където разни фирми съществуват в по-малките градове в България само с една цел и идея.

Тъй-като ИТ сектора не е много развит в дадения град могат да си позволят да назначават всякакви хора на всякакви условия.

Заплатите са около два пъти по ниски спрямо стандарта за града и сферата.
Експлатацията е на макс.
Качеството нулево.

За щастие подобни фирми вече са притиснати от развитието на сектора из цялата страна и лека полека изчезват.

Така,че просто скипвайте обявите им,след определено време те сами ще изчезнат ;)

Бих искала да отговоря на въпроса свързан с нивата на заплащане за PHP програмисти във Флат Рок Технолъджи.

Всеки кандидат следва да бъде оценяван по критерии обвързани не само с опита и знанията, но и с потенциала, мотивацията и цялостното му представяне по време на интервютата. Поради това няма как да отговорим еднозначно какво точно е заплащането. Бих могла да споделя, че при получаване на предложение за работа, в него е представен и кариерен план, който е обвързан с натрупване на опит през следващите месеци.

Всеки, който желае да получи повече информация и детайли за Флат Рок Технолъджи като организация и възможности може да намери координати на нашия сайт.

Надявам се да съм била полезна.

Поздрави,
Звездена

Някой може ли да даде инфо за приблизителния размер на заплатите за програмистите PHP? Или поне ориентировъчно как е фирмата според заплащането спрямо сектора във Варна? Конкурентни заплати ли предлагат или по-скоро са посредствени?
Благдоаря!

Здравейте, преди месец и половина кандидатствах за една позиция(не си спомням вече каква). На първото интервю изглеждаше, че ме харесаха, дори ми предложиха още 2 позиции, които според тях били по-подходящи за мен. Естествено бях доста ентусизиарана, после ме поканиха на тест и по средата на теста нахлуха 2 жени и започнаха отново да ме интервюират, задавайки ми същите въпроси като на първото интервю..което за мен беше малко безмислено, но както и да е. Още на първото интервю ме попитаха за заплата, аз им казах 1000 чисто, понеже имам вече 5 години опит на подобна позиция, но естествено те в отговор пне ми казаха какво предлагат, както на повечето места. И така накрая получих отговор по имейл, че съм имала много знания и опит, но за съжаление не могат да ми дадат подходяща оферта. Толкова интервюта, за да ми кажат, че не могат да ми дадат парите, които искам... Доста несериозно за такава фирма. Бях искрено разочарована и не смятам, че 1000лв нето е висока заплата, това е минимума да оцелееш, ако плащаш квартира и сметки. Това е моят опит, надявам се да бъда полезна на някого.

Абсолютно, съм съгласен с негативните мнения. Заплащането, за тези които се интересуват е може би едно от най-ниските в града за девелъпъри (800-1000). Затова голяма част от хората, които се заблуждават (така както и аз) не се задържат дълго, а биват привлечени от по добри и коректни фирми. Не бих препоръчал фирмата за старт на ИТ кариера. Не се заблуждавайте от "лъскавата фасада" на фирмата или добрата локация и бизнес сградата.
Няма компетентни професионалисти от които да се учите(и аз не съм професионалист, но след като срещнах такива мога да твърдя колко не разбират хората, които работят там) . HR е отдел ръководен от лицерни двулични жени. Прочетете два пъти мнението ми и помислете преди да приемете предложение за работа в тази фирма. Не съм човек, който се занимава с това да дава негативни мнения, защото не съм хейтър, а просто използвам сайта, за да помогна на други хора и да не съжеляват за избора си.

Здравейте, може ли някой запознат да напише колко получават (чисто) служителите дигитален маркетинг във фирмата? Подходяща ли е фирмата за човек с вече опит в сферата, има ли накъде да се развива там?

Напълно подкрепям коментара по-долу - само поставени лица се слушат, а стиснатия еврен шеф има доверие само на тях - ниско заплащане, вечно следене с цел да те натопят. Никога повече не бих се върнал там.

Потвърждавам негативните мнения по-долу. Във фирмата цари атмосфера на лицемерие, а ръководството, което е в чужбина слуша чрез подставени лица, които са вече недосегаеми и коварни. Част от ръководните кадри са такива заради уседналостта си от началото на фирмата, без да притежават необходимите качества, с изключения разбира се. Не ми харесва отношението им и надменното им самочувствие - още един признак за липса на качества, особено лидерски такива. Много служители са технически неграмотни/ всякакви сбрани студенти, с изключение на IT отдела. Като в гимназия - по-важно е кой на кого е приятел, а не колко и как върши.

Ръководството в чужбина е некомпетентно за голяма част от многото дейности, които се извършват в компанията. Зачитат прекалено много мнението на грешните хора, не слушат умните критични служители (не говоря за себе си дори), не носят на критика и нищо не искат да се променя до последно.

Много потенциал воден грешно и в грешна посока. Самата аз не препоръчвам!

Четох съобщенията по-долу и съм изненадана колко много негативни коментари има при положение, че аз съм част от компанията и виждам истината. Моля ви, успокоите се, нещата изобщо не са такива.
Хората, които напускат повечето отиват в София, което е абсолютно нормално, но последно време основно започват нови служители. Компанията расте и екипите имат нужда от още колеги, които да помагат със задачите. Ако на развитието на една фирма му викате текучество, значи определено не знаете какво означава тази дума.
Хората са хепи тук, работят си по задачите, имат супер интересни проекти, екипите са сплотени, всеки помага с каквото може, няма овъртайм, всеки има личното си време.
Когато аз бях на интервю всички бяха много мили и предразполагащи. Никой не се държи грубо или нападателно, така че наистина съм изненадана какви неща чета, добре че не се подведох по тях, когато кандидатствах, защото много щеше да ме е яд после.
Лично аз се чувствам много добре. Работя със съвестни хора, с професионалисти, условията са много добри, няма ескалации или жесток стрес, чак се чудя какво толкова ви се е случило, че говорите така. Бъдете по-обективни! Фирмата си е много добре и познайте какво - Никой не ми е казвал да пиша позитивен коментар, защото тук не сме на повикване, имаме правото да мислим, не като на други места да те вкарват в рамки и да ти ограничават свободата!

Потвърждавам, че всички негативни коментари по-долу отговарят на истината. Работната обстановка е клюкарник, началството и въпросната М.К. се изживяват като голямата работа, а междувременно току-що завършили студентчета се слагат да работят по проектите. Отношението на т.нар ръководство е под всякаква критика, въибще чудя се как тази фирма още има клиенти. Иначе като заплащане, трудови договори и т.н. са ОК, но средата не се понася.
Айде, всички служители под строй сега да си дадат отрицателните гласове за коментара ми - HRката каза! :-)