Флат Рок Технолъджи ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Генерал Колев 113, ет.5&markers=Варна,бул. Генерал Колев 113, ет.5

Флат Рок Технолъджи ЕООД

Отвратителна работна среда, където лъжите започнаха от първия ден. Минах през 3 рунда от интервюта с HR-ката Василена, която ме убеждаваше, че става въпрос за работа тип Customer Support с английски език. В крайна сметка след последното интервю ме навиха да започна за сумата от 1400 чисто месечно.
Адът започна през първия ден от който бях назначена, когато попаднах на 6тия етаж при кака ти Иванка и леля ти Диана, които привидно бяха доста любезни, но се усещаше негативна енергия, но се опитах да не забелязвам.
Беше ми посочено работното ми място и работния лаптоп и за мой шок и изненада се оказа, че позицията е свързана не с какво да е, а с афилиейт маркетинг. Дадоха ми няколко презентации и общо взето оправяй се.
Въпреки шока от това, че не ми беше проведено адекватно обучение опитах да зяпам в компютъра, а нещо случайно влезе в главата ми.
2 седмици прекарах в пълна изолация без никой да ми проговори и дума, макар че не веднъж опитах да започна разговор. Казвах си има време, ще се разтопи леда с колегите.
Реално мъката приключи когато в края на втората седмица бях освободена по “взаимно” съгласие.
Останах крайно разочарована от фирмата и не препоръчвам. Чувала съм още лоши истории от там след това, но смятам, че е достатъчно да напиша личния си опит.
Моля Ви хора, ценете си труда и ги оставете дам да си векуват на шестия етаж.

Фирма пълна с мениджъри и "лидери", които си нямат представа какво правят!
Всеки заповядва, държи тон и е крайно лицемерен!
Условия на работа:
- стая без прозорци
- климатизацията Не работи
- светлината е под всякаква критика
- след 12 мирише на всичко

Организация на работата няма!
Заплащането е никакво!
Фирма, която може да те кара да се чувстваш като роб, но не и като работник!
Условия за развитие няма! Ако решиш да си поискаш или ще чакаш с месеци и ще ти бъде отказано или просто ще ти вадят от 10 кладенеца вода как фирмата няма пари и шефа е социално слаб!
Всичките разговори са в полза само и единствено на шефа! Той заповядва-ти на момента изпълняваш иначе проблем!
Няма хоум офис!
Обещанията им са повече от прекрасни, но НИЩО от тях не става реалност!

Привилегии:
- чаши
- якета
- хавлии
и други подобни предмети. За бонуси и подобни привилегии не си и помисляйте!
Предизвестието при напускане е двумесечно, като на директор!

Позитивни неща:
Повечето от колегите са супер и винаги биха помогнали!

Мениджърката на БПО - Невин, лицемерна и нагла, мислеща се за всевишна. Бях в екипа на Data Operator-ите, тийм лидера (Борислава) - злобна, непрофесионално отношение, безполезна, никакви умения за ръководене на екип, само говорене зад гърба на всички и пълна незаинтересованост към екипа, представа си няма от нищо. Заплащането е смешно - около 850 лева, не се надявайте на повишения. Думата им не струва нищо - лъжат за всичко. Допълнително здравно осигуряване получавате чак след 6 месеца. Няма ремоут, всяка седмица се ходи задължително в офиса. Има много добри попълнения сред колегите, като Марин(помощния тийм лидер) не влиза в това число.

Изключително разочарован съм от тази фирма:
-неколекиални отношения
-заплащането не е това което трябва да е
- изключително много задачи
-липса на възможност от фирмата за развитие/даване на шанс за доказване на притежаващи възможности

Може ли да ме ориентирате за размера на заплатата за
Data Agent ?

Благодаря!

Като човек, който вече има кажи-речи 1 година стаж във фирмата, чувствам че е достатъчно да си изкажа мнението си за ФлатРок. Работя в аутсорсинг отдела и мнението ми като цяло е средно, има хубави, има и лоши неща. Да започна с ДОБРИТЕ:

- Фирмата е склонна да дава шанс на кадри с малко или дори без опит, с цел да ги обучава. Като за човек, който иска тепърва да навлезе в ИТ сферата, компанията предлага тази възможност.
- Офисът е на готино място с предостатъчно места за паркиране и е сравнително добре обзаведен. Предлага стандартните безплатни екстри (кафета, безалкохолни напитки, плодове, обзаведена кухня и тн.)
- Колегите не са лоши и мениджърският екип не са ми правили проблем, но това е изцяло мое лично впечатление. Чувал съм, че има драми с мениджърските екипи на другите отдели.
- Предлагат 24 дни годишен отпуск, което е приемливо и възможност да работиш от вкъши. До колкото знам обаче Junior девелопърите им позволяват само от офисите да работят.

Сега да започнем с ЛОШОТО:

- Заплащането според мен е ниско за сектора. Всичките ми колеги се оплакват, че са ниско заплатени. Повишенията се случват веднъж на година и то с някакви си смешни 150-200 лева.
- Много малък потенциал за личностно и професионално развитие. Чувстам работата като задънена улица, където за 1-2 седмици научиш всичко, което ти трябва и после тъпчеш на едно и също място. Фирмата не предлага никакви програми за обучение и развитие на служителите си. Има там някакви смешни "training" лекции в петък за 1 час, където вече 4-5 месеца нищо не се е провеждало на тях.
- ЧР не ми харесват (каква изненада). Усеща се липса на професионализъм и понякога говорят с теб все едно си малко дете. Основно за прословутата "Пепи" се отнася това. Радвам се, че поне рядко се налага да се занимавам с тях.
- Няма ясно дефинирана стълба за кариерно развитие. Доста длъжности във фирмата са задънени улици от кариерна гледна точка.
- Технологиите които се използват в моят отдел са посредствени. Няма амбиция и желание за въвеждането на нови.

За обобщение: ФлатРок не е лошо място да започнеш, ако до сега не си работил в ИТ сферата и ти трябва малко опит. Не трябва обаче да се застояваш, ами да търсиш по-сериозна фирма, която ще ти даде нормална заплата и среда за развитие.

Бих посъветвал, всеки който е работил в ИТ сферата, да не кандидатства по никоя обява на тази фирма. Това е фирма, която иска тепърва да обучава хора, а не квалифицирани специалисти, които да й вършат работата, така че е загуба на време за специалисти със повече опит и стаж в сферата.
Във тази фирма те си търсят роби и Yes sir хора, а не хора които да им вършат работа и те да им дават такава на тези хора.
Собственика е в чужбина, правят му мили очички, той не знае какво се случва в България и всичко е точно.
Мениджмънт, HR-и и всякакъв персонал на по-висока позиция е надменен и много не услужлив, независимо от това, че тези хора са доста некомпетентни в сферата в която са наели човек и в повечето случаи, ако човека има повече опит, а не започва сега в сферата на ИТ е много по-подготвен от тях.
Неясно зададени задачи, Неясни обяснени задачи, нагло поведение и лицемерие това очаквайте, ако искате да работите за Флат Рок Технололъджи ЕООД.
Препоръчвам, ако Ви е първа работа в живота ви, да кандидатствате за тяхни позиции, иначе ако вече работите в сферата недей, ще се повторя загуба на време е, не е място за кадърни кадри.
Затова employer branding-a е толкова силен тук в този сайт, за човека под мен, който писа че да не търсел човек мнение от тук.

До Анонимен кандидат за работа - Сериозно ли тук търсиш мнение? В този смешен, клюкарско-хейтърски сайт

Искам да попитам към настоящия момент какво е мнението ви за фирмата? Кандидатствах във Флат Рок и бих искала да науча повече.

Не вярвайте толкова на тези негативизми от страната на някои хора в коментарите. Повечето коментари са така преовеличени, че си нямате и представа колко.

Когато започвах в конкретната фирма бях много много скептичен, заради лошите коментари тук, но се радвам, че не се подведох и кандидатствах.

Лично аз фирмата си я чувствам доста добре, като обстановка, колеги, държание, развитие и привилегии, за заплащането, особено за developer, винаги може и повече :), но нека да не забравяме, че и офисът е във Варна, а малко или много оказва влияние, защото не може да се сравнят заплатите, които дават в София, с тези във Варна.

Имам си всичко нужно за да се чувствам добре и комфортно на работното си място.

Ако не сте сигурни дали да кандидатствате за конкретна позиция във фирмата, рискувайте! Фирмата е топ за едно начало на кариерно развитие, след година, две, вие ще си прецените дали си заслужава да продължавате.