Флат Рок Технолъджи ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Генерал Колев 113, ет.5&markers=Варна,бул. Генерал Колев 113, ет.5

Флат Рок Технолъджи ЕООД

Добро място във Варна за старт на работа и добиване на опит.

В дългосрочен план, обаче, фирмата не предоставя кариерното развитие и заплатите рядко се увеличават.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Дайте шанс на добрите момчета от залите!

Бях на интерво, след което никой дори не върна обратна връзка, а такава беше обещана. След около 3 седмици с мен се свърза човек от HR отдела, но по друг повод, и обеща да провери и да съдейства какво се случва с моя казус. Отново никакъв отговор след това.
Дори кандидата да не е подходящ е редно да му се каже. Това създава изключително лошо впечатление и непрофесионално отношение.

не работя тук и нямам идея, за какво става въпрос, просто ми хареса предния коментар. Иванка е тъпа овца.

Благодаря за вниманието!

Здравейте! Вярвам, че всеки, който е влязал в тази платформа, желае да научи повече за компанията - ще получите искрено и подробно описана информация, без цензура. Флат Рок се намира в бизнес сграда, в която заема 2 от етажите (5-я и 6-я). Е, реално това са 4 фирми, като трябва да сте страшно благодарни ако сте интервюирани за Флат Рок (тази на 5я етаж). Мениджър на отделите там е Невин - Човек с главно „Ч”! Тя вярва, че ръководителят не е просто шеф, а някой, който е там на първо място да преценява кое е правилно. Менежира с мисъл за всеки един служител. Ако работите при нея, ще видите вдъхновяващ пример за това, че истински лидер - професионалист не е просто персонаж от Know-How книга. Отделя от личното си време за да Ви изслуша и да помогне или просто да излезете на кафе, защото се сприятелява лесно с всеки. Работи упорито и мотивира с поведението си. Заслужава много! Но за съжаление до тук спират позитивните неща. ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО следващите редове. Искам буквално да спася всеки, който не знае какво го очаква на 6-я етаж от сградата. Т.нар. медийни браднове на фирмата (3 на брой), които са под ръководството на ИВАНКА. Най-искрено заявявам, че това е най-нищожното и просташко, селско и низко „ръководене” на отдел, което е виждано някога. Правят се забележки от рода на това да не пишеш на кирилица по време на работа, защото губиш време докато сменяш езика!?!?! Всеки ден буквално се крещи на някого от служителите и то - пред всички останали. Нямаш право да работиш със слушалки, защото ако си ги сложиш в даден момент, се чува обсъждане по твой адрес и някой добър колега ти пише да си ги махнеш, защото си грозно одумван. В ежедневните срещи на отдела, клиентите се псуват, по техен адрес се носят думи като: „нещастник”, „малоумник”, „простак”, „тоз' и за хуй не става”, като следва фразата: „Excuse my French". Иванка е емоционално-незряло същество, за което общоприети човешки норми не важат. Комплексирана, лицемерна, без капка професионализъм в работата си. Не позволява хоум офис, дори когато има официален имейл от собственика на фирмата - Ран, че заради епидемичната обстановка това е разрешено. До Ран стига информация, че служителите не искат хоум офис, защото нямат техника и също, защото не работят когато са от вкъщи. А ако поради затварянето на цялата фирма се окажеш в хоум офис, се звъни по скайп стотици пъти в неопределено време и ако недай си, Боже си до тоалетна, ти се иска обяснение защо не си всигнал веднага. Правят се като състезания кой ще вдигне първи!? Звъни се по скайп след работно време. Взимаш си отпуска и ти се казва буквално: „Ти без това няма какво да правиш, що не поработиш”. Взимаш си половин ден офф за да отидеш на лекар сутринта и веднага след часа ти се казва: „Ако искаш ела по-рано на работа, ко...”. Дори да си в болничен, ти се казва да поработиш малко, защото без това си вкъщи. Иванка е нарицателно за срам. На никого не пожелавам да бъде като нея като стане на 40. Неуспял и провалил се „Мениджър” във всяко едно отношение. Под нея има 3 ТЛки, като от тийма на Велина за 1 година, напускат 9 човека, което, вярвам, е показателно и няма нужда да коментирам. Ран няма представа за какво става въпрос. Заради безграничното лицемерие и фалшивата усмивка, които са главен коз за Иванка дори по интервютата, собственика на фирмата е със затворени очи и си мисли, че служителите напускат, защото не издържат на работата. Напълно се съгласявам с коментара по-долу. Уважавам себе си и напускам. Помисли добре преди да аплайнеш за 6-я етаж. О, да. И заплатата е 1000лв, заради което неведнъж почти всеки служител е казвал: „Аз по-добре в Билла да работя. Там поне няма да се тормозя, а ще вземам същите пари.”

Добре дошли в медия компаниите на Флат Рок. Годината е 2020, но се усеща като 1960, когато комунистическият строй е бил в пика си. Мениджърите се считат за светила и за недосегаеми и си позволяват да се държат меко казано отвратително нагло с хората, които работят за тях. Жалко за колегите, които надигнат вой срещу тях – всички си тръгват в права редица, след невероятно неадекватни обяснения. Никаква вяра в хората и постоянно следене – това можете да очаквате от момента, в който прекрачите прага на т.нар. „медия компании“. Всички трябва нон – стоп да са навели главите и да работят. Не дай си Боже да кажеш, че не ти е комфортно или да имаш мнение или да им отговориш на въпрос – веднага мерникът бива вдиган и ставаш част от т.нар. „неудобни“. Добре, че колегите не бяха разстреляни публично в центъра на града за действия против партията. Всички само изискват от теб, но никой нищо не ти дава насреща. Отговорността се прехвърля отгоре надолу, на теб ти се иска обяснение нон-стоп за резултатите, а това че не работиш с читав продукт не се е взимало никога под внимание. Колегите мълчат и търпят, защото не искат да си загубят работата, която пък си е спокойна и няма кой знае какво напрежение. Напрежението, разбира се, се създава от тези, които стоят по - високо от тях, както надявам се се разбра вече. Носят се слухове, че компютрите биват проверявани щатно от тим лидърите след края на всяка смяна, включае историята на браузъра и хронологията в Скайп. И да, не се носят само от 1 място тези слухове. От време на време сутрините започват и с викове, но колегите търпят и това, за жалост.
Като цяло – можете да очаквате шизофренично и неадекватно поведение от т.нар. „мениджърски екип“ там. Настроението им се влияе от резултатите, които биват постигнати от екипите. Ако имате някакъв морален компас, ще ви е доста трудно да изкарате повече време. Доста хора напуснаха там и доста хора бяха освободени – мисля, че мога да кажа – блазе им на всичките. Тотална липса на емоционална интелигентност от страна на управляващия екип, отвратително отношение, невероятно селяндурски манталитет на общуване и опит да се контролира всеки един аспект от деня ти – кога с кого си пишеш, защо стоиш със слушалки, държи ти се сметка за абсолютно всяко едно нещо, най – вероятно и си засичат кой колко пъти и за колко време ходи до тоалетна.
Тези, които са сложени да „управляват“ не само, че нямат качества да управляват хора, ами и не правят нищо, за да ги придобият. Злобата, обвиненията и доносите са на голяма почит и ако станеш удобен подчинен (буквално) може и да се задържиш. Както казах и по – горе, голяма част от колегите не издържаха ретро модела на микромениджмънта и си тръгнаха щастливи, че най – накрая са свободни да си нагласят щорите в стаята, температурата на климатика и да си сложат слушалките, когато си пожелаят – такива малки неща, които не оценяваш, докато не загубиш.
Ако страдате по липса за социализма – там е вашето място. Ще усетите неговия дъх още в първия си месец. Ще разберете от първа ръка защо никой не иска този строй да се връща и защо всички са против него. И ще видите как някой от нищо продължава да е нищо, но с по – натруфена длъжност.
Иначе колегите са добри хора, които са попаднали на много кофти място. Със сигурност 90% от тях гледат в различна посока, но се стараят да не го показват, за да не бъдат изгонени от бай Тошо и приближените му.
Заплатата ли? Не си заслужава, за да търпиш това нещо.

Давам единствено висока оценка за колегите, защото търпят това подобие на голяма IT фирма с 150 служителя и заплащане под средното нивото. Не правете грешката да бъдете излгъгани от HR с обещания за вдигане на заплати, издигане и прочие.

Компанията е готина, колегите също, заплащането е по-ниско, но пък поне научаваш някакви неща.
P.S. Пепито от HRa rocks!

не си струва да си губите времето в тази фирма, това което се говори на интервютата е подвеждащо, всички тук които са споменали заплатите са прави, не чакайте някой да ви оцени труда дори след година, тази фирма няма такава политика и явно не йм дреме какво ще се говори за тях
Но това ли е най-важното? Не разбира се важно е и да се чувствате добре, но тука всички са толкова криви, няма кой да ти се усмихне цял ден, щото са смачкани от отвратителните недоебани мениджърки - да ти дето четеш това - помисли над това и скречвай малко по-често че да не изнервяш всички, а важно е и да имате опции за развитие - такова нещо не съм чул и видял
гледам и как си отиват хора ей така от днес за утре - ао не искате да ви се случва такова нещо и да работите в приятна среда- намерете си другаде работа хора