Липненски Къмпани Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Липненски Къмпани Груп ООД

Пиша че съм клиент, защото няма опция приятел. Поздравявам те Ники, за работата, за търпението и лоялността! Трябва да си много търпелив за да четеш и отговаряш на някои коментари/ не на всички/. Цяло чудо е,че се обаждат и доволни хора. Българина се оплаква от работа по принцип. Няма никъде положителни мнения за работодатели. НИКЪДЕ! Изчела съм хиляди мнения за хиляди фирми. Доволни няма! Поздрави за теб и Сашо! Отдавна не съм ви виждала и ми липсвате. Не очаквайте някой да ви благодари,че осигурявате работа за хиляди хора.

Като бивш служител на фирма Липненски бих искала да си кажа мнението на тези които искат да започват работа там. Работих 10 месеца,наложи ми се да излезна болничен за 3 дни,като мислех че ще ми се плати, да, ама не. Те не били плащали болнични,за тях това не било редно и не ми го изплатиха. От началото на тази година приеха отпуската да е 20 работни дни,но пак те ти казват кога да излезнеш, месеците са юни и юли, януари и февруари. Изплащат се по трудов договор, а не това което взимаш.Относно работното време, ако закъснееш 10 мин ти се удържат 0.40 лв, но иначе трябва да си минимум 10 по-рано в магазина и не си тръгваш точно в 19.30 ами към 19.40-45, това никой не ти го плаща. Много добре си помислете дали ви се работи като роб за 400 лв, защото и осигуровките си плащаш!
Това е от мен!

Здравейте г-н Йотов,имам въпрос относно постъпването при вас на работа..може ли пак да почна при вас работа в един обект в квартала ми при условие,че съм работила там през 2006г.(напуснала съм по медицински причини)

Г-жо Курсева,
на всеки наш обект има посочено работно време, а под него и телефон за контакт с отговорниците на обекта. Съветвам Ви да опитате по този начин, в случай че не сте срещнали разбиране на място в обекта, от който сте закупили съответната стока. Бихте могли да поискате от който и да е наш обект моят телефонен номер.
С поздрави.

Много харесвам тези магазини, защото позволяват на хората с по-малки възможности да се чувстват добре! Клиент съм , от както ги има! Да, истина е че не навсякаде момичетата са дружелюбни, но в повечето магазини кадето съм била, има поне по една усмихната! Много лошо впечатление ми направи отношението на тяхната началничка (Вяра май се казваше..) към колектива. Как се караше на едно от момичетата, направо имах чуството, че ще го зашлеви! Отношението и беше недопустимо и отвратително!

Искам да започна с въпроса към управителите на фирмата:Към кого Г-н/Г-жо,Управител  е редно да се обърна във фирмата ви,за да направя рекламация на стока,закупена от ваш магазин?Да не изпадам в подробности тук във форума,че имайки впредвид цените не бих очаквала  стока с ЕКСТРА качество!Питам към кого защото във въпросния магазин момичето т.нар. управителка не успя да ми даде ясно и точно пояснение към кого??????????Благодаря, ви предварително за ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ!

Г-н Васев, Г-жо Миланова,
предполагам че разполагате с телефонният ми номер - ако това не е така то не мисля че ще се затрудните да се сдобиете с него. Ако наистина искате да предложите нещо градивно - то аз съм на разположение. Всичко останало, в това число и предположенията Ви за манупулации, разсипване, и прочие, е в сферата на повърхностни разсъждения и догадки. Ще се радвам било то с примери, или по-задълбочен анализ да ме убедите в позицията и мнението си.
Предварително Ви благодаря за отделеното време.

Г-н Йотов,
Не отговаряте!Разсипвате магазин след магазин.Обърнете внимание на някои  служители с високи заплати!!!Вдигнете нивото на продавачките съответно ще се вдигне нивото на магазините!Но вас това Ви устройва,защото е лесно да се манипулират такива хора.

Аз като бивша служителка във тази фирма съм на мнение, че работата ми там беше загубено време. Още съжалявам, че започнах там работа, но тогава нямах друг избор. Най-ме впечатли факта, че не можеш да си говориш с колежките докато няма клиенти в магазина. А пък да каже някой шега и да се засмееш- абсурд. Всичко това се вижда на камерите и после следва мъмрене. Не мога да разбера защо се влагат толкова средства, за да се следят служителите, а не се обръщаше внимание на сигурността в магазина. Имахме случай на откраднати обувки от магазина, но това никой не го е видял, а бяха видели каква физиономия е направила една от колежките. Като колектив нямам никакви оплаквания. И управителката-Рени  беше страхотен човек, но и нея уволниха поради смешни причини, който няма да изтъквам. Регионалната пък -Боби имаше НЕСИМПАТИЙ към мен и със мнението, че постоянно не съм работела и съм мързелувала ме принуди да напусна.. Не се оправдавам, но поисках мнение и от управителкта, които беше коренно различно. С една дума МОМИЧЕТА- НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТУК. ЩЕ СИ ЗАГУБИТЕ ВРЕМЕТО ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА. За работата, която изискват парите не си заслужават.

понеже не успях да се свържа с офециалния сайт на компанията пиша тук с надеждата някой от управителите на "Липненски" да си направи труда да прочете отзивите и съответно да прочете и моето мнение
В гр. София, кв. Сердика има т.е. имаше магазин на фирма Липненски и той работеше добре по моя външна преценка докато не смениха Управителя, а сега виждам, че го затварят
Мисля по-добре просто да намерят правилния човек за управител и ние клиентите ще се върнем, безмислено е да изоставяте готова клиентела а и толкова хора, работещи за Вас на "улицата"
Моля ако тези мнения не достигат до ръководните органи на компанията препратете
Д. Йорданова