Липненски Къмпани Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Липненски Къмпани Груп ООД

Работя при тези хора от около година и половина.Прави впечатление че не са особено коректни спрямо работниците си .Всичко поскъпва заплати не се вдигат .Идва нова стока проверява се всичко в интернет на каква цена върви защо не проверите и заплатите как вървят?Вече никъде няма заплата под 1000 лева.Иначе претенции за качествена работа имате ама с какво основание не ми е ясно.За тия смешни пари които давате очаквате много .Никой няма да ви работи на 100% .Само избрани хора има с по големи заплати които се разхождат по цял ден и нищо не правят.

Аз съм бил дългогодишен работник в тази фирма.Жал ми е за вас за това че допреди няколко месеца имахте един чудесен персонал който наистина ви уважаваше г-н Липненски.В момента просто с тези хора които са ви останали в базата само си отглеждате змия в пазвата.Говорят зад гърба ви обиждат ви.Сляп ли сте се чудя.Много хора си тръгнаха не заради вас а заради това което се случва там без ваше знание.Дано се събудите и се отървете от цялата измет там и да намерите персонал който наистина ви цени.Вие сте добър човек.

Загубих близо 4 години в тази фирма . Отвратително отношение от страна на жена ви Г-н Липненски.Крещи по колегите не дава на никой да се изкаже в своя защита винаги само тя е права.Разхожда се като някоя кралска особа само чупки и муцуни.Чак да се чудиш с какво толкова парадира... с големия си г...з или увисналия си корем...Мисли се горката за нещо повече от другите.Не се чудете защо хората ви избягаха всички.Отношение отвратително.А на теб Муци едно съветче вземи слезни на Земята не си нищо повече от другите имаше жени във фирмата дет не можеш да им стъпиш и на малкия пръст.

След 5 години в тази фирма мога само да кажа че Сашо е най - готиния шеф!Когато човек работи с желание и си върши работата както трябва отношението е повече от добро.Пожелавам му само успехи на този готин човек.

Аз искам да поздравя специално шефката на тази фирма. Мила Г-жо Нина винаги съм се удивлявала на безумното ви самочувствие. Направо смешна работа!Ама много сте смешна.Маймуна.

Тази група от фирми е пълна пародия. Отношението към жените които излизат по майчинство е под всякаква критика. А когато се върнах не искаха да ми платят отпуската за двете години. Не плащат данъци, осигуровки и каквито и да е задължения към държавата от години. Служителите нямат право на 20 дни платен годишен отпуск, както е по закон, а им се плащат само 10 дни. Осигуряването винаги е на 4 часа, а се работи по 9 или 10 часа 6 дни в седмицата.Правят се фалшиви графици с уж сумарно работно време, за да се избегнат наказания от ИТ.
Ако имате поне малко себе-уважение никога не започвайте работа там!!!

Стоките нямат нужното качество ..и са намачкани няма вид ...магазина какво предлага дрехи на кг ли

Гн Липненски пазарувах във ваш магазин случайно дочух управител от град София грубо да обижда ваш служител ...това практика ли е вашите подчинени така да бъдат груби ...

Работих няколко месеца, но просто това е най-тъпата фирма. Осигуряване на минимална заплата. Отпуска се плаща по 20 лв на ден. При напускане те карат да подпишеш всякакви документи и ако имаш неизползвана отпуска не плащат. Отношенията са отврат, викат по теб и те обиждат. Много хора напуснаха, но там има хора, който си мислят, че им е бащиния. Диана проста си придава важности, но ако отиде ба друго място ще я изгонят на първата секунда. С едно изречение, ако се уважавате, не започвайте работа там.

Аз сьм доволна от обслужването по магазините в София като цяло.Бях клиент в Овча купел и ходех постоянно в него.Винаги добре обслужена от момичетата .Мога само да кажа,че много сьжалявам ,че затвориха магазинчето и искрено се надявам отново да отворят скоро друг.От години сьм клиент на веригата ,обличам и 2те ми деца от там както и мен понякога и мога да кажа ,че стоката и персонала в днешно време са на много по високо ниво от преди години.
Очакваме ви отново в квартала!