Липненски Къмпани Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Липненски Къмпани Груп ООД

Аз искам да поздравя специално шефката на тази фирма. Мила Г-жо Нина винаги съм се удивлявала на безумното ви самочувствие. Направо смешна работа!Ама много сте смешна.Маймуна.

Тази група от фирми е пълна пародия. Отношението към жените които излизат по майчинство е под всякаква критика. А когато се върнах не искаха да ми платят отпуската за двете години. Не плащат данъци, осигуровки и каквито и да е задължения към държавата от години. Служителите нямат право на 20 дни платен годишен отпуск, както е по закон, а им се плащат само 10 дни. Осигуряването винаги е на 4 часа, а се работи по 9 или 10 часа 6 дни в седмицата.Правят се фалшиви графици с уж сумарно работно време, за да се избегнат наказания от ИТ.
Ако имате поне малко себе-уважение никога не започвайте работа там!!!

Стоките нямат нужното качество ..и са намачкани няма вид ...магазина какво предлага дрехи на кг ли

Гн Липненски пазарувах във ваш магазин случайно дочух управител от град София грубо да обижда ваш служител ...това практика ли е вашите подчинени така да бъдат груби ...

Работих няколко месеца, но просто това е най-тъпата фирма. Осигуряване на минимална заплата. Отпуска се плаща по 20 лв на ден. При напускане те карат да подпишеш всякакви документи и ако имаш неизползвана отпуска не плащат. Отношенията са отврат, викат по теб и те обиждат. Много хора напуснаха, но там има хора, който си мислят, че им е бащиния. Диана проста си придава важности, но ако отиде ба друго място ще я изгонят на първата секунда. С едно изречение, ако се уважавате, не започвайте работа там.

Аз сьм доволна от обслужването по магазините в София като цяло.Бях клиент в Овча купел и ходех постоянно в него.Винаги добре обслужена от момичетата .Мога само да кажа,че много сьжалявам ,че затвориха магазинчето и искрено се надявам отново да отворят скоро друг.От години сьм клиент на веригата ,обличам и 2те ми деца от там както и мен понякога и мога да кажа ,че стоката и персонала в днешно време са на много по високо ниво от преди години.
Очакваме ви отново в квартала!

Отдавна не бях посещавал магазина,но миналата седмица реших да вляза че един спортен екип ми привлече вниманието на витрината.С влизането ме посрещнаха усмихнати и приветливи момичета,обслужваха ме много бързо нищо че имаше и други клиенти взех си екипа,че и чехли за жената.Сега поне е заредено и обслужването е на ниво,ще продължа да пазарувам от там.

Аз сьм сьщо клиент и то дьлгогодишен в гр.Мездра и искам да изкажа мнение понеже виждам коментари с които не сьм сьгласна.От миналия месец има нови продавачки в магазина от които сьм страшно доволна и впечатлена.Много добро отношение получих от тях,обслужиха ме страхотно ,а не като миналите момичета които и "Добьр ден" не казваха пьк камоли да говорят с теб и да ти предложат нещо.Миналия месец влезнах за едни мокри кьрпи ,а ме посрещна едно много хубаво,усмихнато и общително девойче което така ме обслужи,че останах изумена ,че все още има такива хора по магазините пьк камоли в града.В последствие разбах,че не е от тук,а от София и ми стана много странно защо от Сф е дошла точно в този мальк град но така и не каза точна причина.Както и да е аз се радвах,че вече е тя и ще се виждаме но онзи ден минах и я нямаше бяха само другите момичета.
Искам да питам ако някои знае защо я няма вече и ако е освободена само могат да сьжаляват хората които дьржат магазина.Изказвам силните ми позитивни впечатления и стискам рьката на човека които назначава и избира такьв персонал.
Пожелавам на магазинчето още дьлги години да ни радва с хубава и евтина стока.Стоката е страхотна.

Редовен клиент съм в магазина в град Мездра. От известно време там нещо се случва момичето, което работеше от доста време вече го няма. Сега има нова продавачка, която горката не знае къде се намира нищо не става от нея, просто не е за тази работа,другата пък която е на касата води и гаджето си с нея на работа стой до нея като охрана. Не знам какви са тези шефове, които имат и на какво основание тези жени взимат заплати. Много хора вече не посещават магазина заради стоката, няма никакво разнообразие от стока сега се сетиха да заредят с някаква стока(поредният неуспешен опит) стоката е с доста ниско качество и на доста по-високи цени, които ще изгонят и малкото им останали клиенти.

Не съм мислила, че ще стигам някога до тук, но ето ме - с изпълнена с гняв душа!
Преди около година започнах работа в Липненски в град Мездра, бях доволна от всичко, от управител до заплащане, от обстановката до отношението. Управителката на магазина ми показа как трябва да се държи човек на подобна длъжност, как трябва да уважава персонала си, как трябва да ги предразполага към работа и да ги кара да се чувстват добре и щастливи! Ходех на работа с кеф и спокойствие, след време се получи приятелство между всички ни и работата минаваше както трябва - с усмивка! Тази жена, само да уточня, е от около 7-8 години управител и си знае работата! Наложи се да се преместя във Враца да работя, пак в един от техните магазини, което означаваше, разбира се, нови хора, нови колеги, нов управител. Аз бях настроена приятелски, не съм интригантка и не обичам на работното ми място да бъде АД!
Един прекрасен понеделник беше моят първи работен ден във Враца (Враца 3), бях дочула, че управителката е от скоро на този пост! Още като влязох в магазина и я видях, нещо от вътре ми казваше, че няма да бъдат добре нещата тук, бях права! Човек с толкова малко опит, с толкова непрофесионално отношение, но пък с такова самочувствие, не бях виждала! За всичко ми намираше кусури, когато не бях виновна аз за нещо, пак ме обвиняваше мен, неща които съм ги правила при човек, който си знае мястото и работата, тя отричаше това да е правилно и ме учеше на съвсем различни неща, които не бях чувала до сега да се практикуват във фирмата! Тя гледаше да те кара да се чувстваш наистина неграмотен, прост и неориентиран човек, защото тя самата не знаеше къде се намира! Направи ми проблем, че ходя често до тоалетна(аз пия много вода) и го изкара така, че аз ходя нарочно, за да се крия с телефона в тоалетната ЗАПОЧНАХ ДА СТИСКАМ, за да избягвам скандали, овикваше ме пред клиенти за неща, които никога не ми е правено проблем и на другия ден тя правеше същото, ама явно нейното е правилното! Явно искаше да се докаже, че може и знае и искаше да кара другите около нея да изглеждат неграмотни, но да оставим това сега назад, нека обясня нейната работа като "управител" ! Магазинът-супер не подреден, обувките, дънките - ХАОС! Отношението към клиентите - нагло,селско,просташко,досадно! Не ги оставяше дори за миг да имат своето собствено пространство,предлага им неща,които не искат и след това се ядосва и ги овиква и тях и се държи надменно и грубо! АЗ лично,ако съм клиент, повече няма да се върна в този магазин! От друга страна - подаряваше рекламните пликчета, без да оставя пари после за тях в касата, ако няма да върне на някой клиент, му дава каквото е искал и му казваше,когато има да мине, пък той ще се върне ли повече, не е ясно! Бъркаше всички справки, всички трансфери.... Общо взето, тя не става за управител,няма подхода,няма отношението,няма усета!
Тъжното е,че заради такива хора спада името на тази фирма и на шефовете,които са добри хора и се доверяват сляпо на хора-менте!
Силно съм очарована от управителката на Мездра и толкова разочарована от тази на Враца 3! Разбрах какво е да си ЛИДЕР и какво е да си ШЕФ! ЛИДЕРЪТ те предразполага да се чувстваш добре и те напътства,показвайки ти правилното със спокойствие, а ШЕФЪТ е този, който гледа да те смачка и физически и психически!
Имах желание да си остана в тази фирма,имах желание да продължа да работя в тази сфера,но когато ти се падне такъв кисел и недружелюбен човек като МАРИЯ(управителката на Враца 3), избираш да не работиш нон-стоп под стрес,очаквайки следващия скандал! Разбирам, че иска да докаже себе си и да изпъкне, но начинът не е този! Силно се надявам правилните хора да прочетат този коментар и тази жена да си получи заслуженото! Оценките ми са за Враца 3, не за Мездра!