Липненски Къмпани Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Липненски Къмпани Груп ООД

Не разбирам защо са тези негативни коментари от клиенти? Не разбирате ли, че това е най-достъпния за днешното време магазин, мили хора? Искам да похваля отзивчивите служители, които отговарят на телефона на сайта. Два пъти вече се обаждам за артикул, който в момента го няма в най-близкия за мен магазин, но искам да го закупя и те проявяват готовност да съдействат. Пускат запитване, намират желания продукт и след това го транспортират да магазина в моя квартал. Това кой друг магазин би го направил, при това разходите при транспортирането е за тяхна сметка. Аз не заплащам друго освен цената на артикула. Какво повече можем да искаме за да сме доволни?
Вчера закупих страхотно яке, при това само за 15 лева и после го видях в близкият мол, същото за 50 лева. Е, какво повече да кажа освен да благодаря на Липненски и да им пожелая щастлива нова година и да продължават в същия дух да ни правят щастливи нас, клиентите на този невероятен магазин.
С уважение !

И днес бях в един от вашите магазини и както винаги си тръгнах с пълна торба. Прекрасни оферти, прекрасни и удобни дрехи и невероятни цени. Харесва ми и винаги ще продължавам да бъда ваш клиент.
Много се дразня от факта, че на пазар Мания има един павилион, в който жената, която го държи и е продавачка изкупува вашите стоки и след това ги виждам там 3 или 4 пъти по-скъпо. Онзи ден отидох в Липненски за да си купя една блуза с дантелки отстрани по ръкава и момичетата ми казаха, че една жена сутринта ги е купила и двете. Отидох във въпросния павилиони ги видях същата зелена и другата кафявата на цени от 16 лв., а при вас струваха 7 лв. Жалко, че ме изпревари..
Да сте живи и здрави и да продължавате да ни радвате с ниски цени и красиви дрехи.

Съжалявам ,че си изгубих времето там .

ЦИТАТ: "Ние не сме дружество което приютява социално слаби които си седят по цял ден и не вършат нищо"
Галина Николова съпруга на Владислав Николов шеф на магазините в гр.Кюстендил
нямам думи потресена съм това се отнасяше за мен бивш слуител

Като клиент на вашия магазин съм озадачена от държанието на служителките ви.Винаги,когато влезна в магазина,има по 4,5 намеъщени служителки,като две от тях задължително ми"дишат във врата"на всяка стъпка..Изумена бях,когато влезнах в пробната да меря панталон как на 20тата секунда от престоя ми служителката ви ми дръпна заеесата да видела как ми стои дрехата(2 служителки винаги пазят пред пробната).Стана ми адски неприятно и това се случва вече няколко пъти.Мислите ли,че е редно?

Здравейте г-н Йотов! Честита Нова Година! Извинете за моят блгарски. Имам магазин в WEst Trade House Mall, той е на Горнобаснки пт и искам там да отворя магазин Липненски Возможно ли е това? Кои условия можете да ми предложите? Благодаря предварително.

Ами да, по време на интервюто се прави малък тест, задачки, ползване на елка. Ама това е елементарно, един образован човек не би се затруднил. Аз лично не се затрудних и ми беше интересно как се проведе интервюто- без надути фрази, гледане от високо, а в съвсем нормален, даже приятелски разговор. Повярвайте, в този разговор за Вас са разбрали повече, отколкото си мислете. А ако смятането Ви е като правописа...

няма думи да опиша в,какво се състои и нтервщто за работа там.изпит по математика,при което изобщо не разбираш естеството на работа и още по зле.....работи се с примитивни условия в гараж и смятане с елка,ако може на ум си взет да работиш.пародия.в 21 век сме все пак.а управителя.меко казано-арогантен.
НЕ СИ ПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ХОДИТЕ НА ИНТЕРВЩ ТАМ.

Вчера закупих 3 артикула от Вашия магазин. за първата блуза платих 11 лв., а на етикета, които видях в къщи пишеше 7 лв. за втората блуза ми взеха 3 лв., а на етикета пише 1.99лв. и така при сметка 9 лв., аз платих 14 лв, което е доста голяма разлика, а и в плика купен от вас не намерих касова белешка. Безобразно е, оправете си персонала
С посдрав,
Н.Иванова

1 точка

здравеите аз съм ваш редовен клиент наи вече във вашият магазин в Орландовци защото ми е наи удобен.
Много съм доволна от обслужването на децата но немога да си обясня кои нормален шеф би оставил персонала си по цял ден на крак та те са още деца може ли по цял ден да стоят на крак та те тези крака не са им за месец или два те им трябват и за напред.
Другото което не мога да си обясня е как може да е толкова студено в този магазин уж има климатик а винаги е студено особенно  там където е пробната е та кои нормален човек ще се съблече да пробва в този студ?
Много ще съм благодарна ако ми отговорите