Липненски Къмпани Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Липненски Къмпани Груп ООД

Аз съм един от най-редовните клиенти на магазините ви и съм изключително доволна от стоките, които предлагате.Изключително евтини са, по джоба на всеки български гражданин. Качеството име като това по другите магазини, само че в Липненски са в пъти по-евтини. Почти всички мои дрехи са купувани от вашите магазини. Продължавайте все така да ни радвате и да работите за нас, клиентите. Да сте живи и здрави ! Радвам се, че ви има !

Имате ли магазин в Благоевград или Сандански, ако да къде се намира?

как може такова работно време ненормалници 6 дни за толкова пари трябват поне 1000лв.за такова работно време и часове и да си излизат секи като пуши кога искат а другите не са с привилегии че не пушат :x

Никога не започвайте работа в тази "фирма",ако искате уважение и не искате да си имате проблеми със закона!В тази т.н. фирма се укриват данъци,осигуровки се плащат за 4 часа,нищо,че ти си там по 10 часа 6 дена в седмицата!Дават ти да се разписваш,че си излезнал в неплатен отпуск,за да не плащат осигуровките (които така или иначе вие си покривате по около 80-90 лв на месец),на всичкото отгоре този неплатен отпуск не ти се зачита за стаж.И това е практика през месец,два да си в неплатен.Може да си направите сметката,ако работите там 8 месеца накрая ще излезе,че сте работили има няма 2-3 месеца в тази фирма.Платения отпуск по закон е само мираж.Плаща се на няма и половината от дневната ти надница,да не говорим,че имат навика да гонят хората или преди отпуската или след нея!Ако си имал късмета да е след нея,си взел някакви мизерни пари,а ако не-не ти плащат нищо!Назначават и прекратяват договорите единствено и само по чл.71,за да не можете да си търсите правата.Когато им скимне те местят в друг магазин и следователно прекратяваш договора с едната фирма и подписваш с другата и всичко започва от начало.Работата е като за хамали-мъкнат се чували,кашони...На ревизия магазина се обръща с краката на горе и всичката стока се разхвърля по земята.Изискванията са им прекалено високи,за ниската заплата,която дават-с малко късмет към 480 лв. може и да ги вземете за 240 часа на месец!Ако не искате да си загубите времето,нервите и здравето стойте далеч от тях.Толкова от мен за тях.

Бях на интервю в посочената фирма. Интервюто, меко казано беше абсолютна ПАРАДОИЯ,проведе се в един брандиран гараж. През цялото време се опитвах да разбера естеството на работа,но въпросите ми бяха отклонявани с излишни извън тематични приказки. Бях интервюирана от г-н Йотов,който от самото начало ми говореше така, все едно се познаваме цял живот, абсолютно безпардонен човек. Факт е,че лицето на големите търговски фирми, са техните магазини и е факт,визията на магазини с име ЛИПНЕНСКИ- от тук човек може сам да си направи извода за каква точно компания ще работи.

Изчаках за отговор защо е нужно това стоене по 9-10 часа,но такъв няма.Явно управата няма смислено обяснение.Както аз а и никой здраво мислещ човек не намираме логиката.Така се надявах някой компетентен да ми обясни.

И на мен ми прави страшно лошо впечатление това,че децата (казвам децата,защото съм много по-голяма от тях) стоят по много време прави.Това го няма никъде в цивилизованите държави.Наблюденията ми са преки,тъй като работя близо до единия от магазините Ви в Люлин г-н Йотов.Не е редно да се работи по този начин,още повече,когато седят по над 9 часа на ден.Затова не се чудете защо постоянно нямате персонал.Никой уважаваш себе си млад човек не би седял да работи като роб.Уважавайте си служителите,за да ги задържите.Момичетата в магазина са много мили и внимателни,но както казва г-жа/г-ца Димитрина наистина изглеждат изнемощяли.

Здравейте!Харесва ми да си пазарувам във вашите магазини,но ми прави впечатление,че персонала изглежда много изнемощял и отчаян.Съвсем случайно разбрах че нямат право да подгъват крак или да се подпрат на нещо по време на работа,а и тук прочетох същото мнение от бивши служители.Питам ви като редовен клиент и съответно очаквам отговор:С какво това че продавачката стои на крак при положение че в магазина в този момент няма клиенти(естествено като има хора персонала да е прав) на мен като клиент ми се засвидетелства някакво уважение или както там го наричате.Много по-приятно е като влезеш и да видиш усмихнати и ведри лица отколкото да ми разтягат фалшивите си усмивки през болките в краката,очаквайки края на работния ден.Възмутена съм от дъното на душата си както и моите приятели с които сме го коментирали,как е възможно това,да нямаш право да приседнеш за минута,да се подпреш дори!Ще се радвам за отговор на въпроса ми :с какво това помага на клиента?

ЗДРАВЕЙТЕ.МАГАЗИНИТЕ ОТ ТАЗИ ВЕРИГА СА  ИДЕАЛНИ ЗА НАС ПО ОБИКНОВЕНИТИ ХОРА ,КОИТО НЕМОЖЕМ ДА СИ ПОЗВОЛИМ ДРЕХИ ОТ МОЛОВЕТЕ.СТОКИТЕ СА ХУБАВИ И КАЧЕСТВЕНИ АЗ ОБЛИЧАМ МЕН И ДЕТЕТО СИ ОТ МАГАЗИНА КЙТО Е ДО НАС НА ул.ПИРОТСКА ПРЕДИ ПАЗАРА ДИМИТАР ПЕТКОВ.ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ СПРЯХМЕ ДА ПАЗАРУВАМЕ ДОСТА ХОРА ОТ КВАРТАЛА В ТОЗИ МАГАЗИН ЗАРАДИ КАСИЕРКАТА .ЕДРАТА ЖЕНА СЪС СИВИКАВА КОСА .ОТНОШЕНИЕТО И КЪМ КЛИЕНТИТЕ Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА АРОГАНТНО ГРУБО И ОЩЕ КАКВО ЛИ НЕ А КЪМ ДЕЦАТА ДА НЕ ГОВОРИМ.КАК МОЖЕ ДА СЕ НАЗНАЧАВАТ ТАКИВА ХОРА КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СЕ ДАРЖАТ С КЛИЕНТИТЕ.ПРОСТО ВСИЧКИ ОТ КВАРТАЛА СМЕ МНОГО РАЗОЧАРОВАНИ ОТ ТАЗИ ВАША СЛУЖИТЕЛКА.СЕГА ВЕЧЕ СИ ПАЗАРУВАМЕ В МАГАЗИНА ВИ НА бул.СЛИВНИЦА ТАМ МОМИЧЕТАТА СА СТРАХОТНИ И МНОГО ЛЮБЕЗНИ.

Герка,как да е доволенчовек от такава фирма,като за 400лв стоиш прав като кон по 9 часа на ден,почиваш само в неделя и работиш по празници.Дават се 5 дни отпуск за цяла година,а се подписваш за 20 икогато си вършиш работата постоянно тенахокват.Сменят си служителите като носни кърпички и оставят най-некъдърните,особенно онази в кв Орландовци.Радвам се,че напуснах отдавна.Сега работя в една фирма за много по-голяма заплата и не те третират като роб,спазват си почивните и празнични дни и отпуските и ми е много по- добре.