София Мед АД /img/frontend/nomap.png"

София Мед АД

NE HVURLAI KAMANI TAM KADETO XLIAP SI JAL METALURGIATA NE E ZA VSEKI LIGLIOVCI I MARZELIVCI NIKOI NIAMA DA TARPI

КОГРАМАНЕ РАЗКРИТ СИ !!!!!! ИМЕТО ТИ Е МИРОСЛАВ М-ЕВ !!!

ЛОШО Е ТОВА ЧЕ ИЗПОЛЗВАШ СЪЩИЯ НИК И В ДРУГИ ФОРУМИ!!!!!!!!

Кограмане !!!!!! Ти в колко световно известни фирми си работил ?

Ако ви е безразлично няма да пишете толкова много. Явно сте избрали този начин да ви забележат. Е това е губещо. Ориентирайте се например към това клиентите да са доволни от вас и да ви похвалят. Така печелите и вие и фирмата. А с тези глупости, които пишете вредите само на себе си. Първо показвате колко сте слаби- силните характери не се крият зад лъжливи имена.
На мен фирмата ми харесва- екипа ни е добър. Понякого е трудно с ръководството, но никой не е казал че ще е лесно, нали?! Работим много, но има защо. Тук затвърдих името си на добър служител. Продължих с кариерата си и вече съм от тези специалисти, които ги крадат от фирмите. Постигнете това и пак ще говорим.
Едно е сигурно- ако сте умни и добри в работата си винаги има кой да ви забележи. И пак ви казвам - започнете от клиентите. Ще се учудите как ще се променят нещата и колко добре ще се чувствате. Да ще работите молко повече но ще се чувствате удовлетворени. За да постигнете това не трябва да се предавате. Всички сте млади и имате време да учите.
В която и фирма да работите ако само плюете никой няма да ви уважава. Не заемайте губеща позиция. Дерзайте! Всичко хубаво предстои стига да го искате и да положите усилия.

Пожелавам на всички успех!
Искрено се надявам,че поне мъничко ще се замислите и ще се промените.

Относно заплащането, има и по-лошо заплащане в София, но с придобиването на опит и заплащането расте, мисля че е нормално. Уважение има, но трябва да се докажеш, което си е напълно нормално. Привилегии, да има някои привилегировани, но така е навсякъде по света! Фирмената сигурност бих казал че е на ниво. За съотношението "работа-работно време" - кой както си го направи, но по-скоро е концерт пожелание :). Развитие има само за по-кадърните, а те се броят на пръстите на едната ръка. Местоположението бих казал е перфектно, но ако си от Люлин, ходи бачкай в Перник или си ходи на село. Колегите са такива, каквито са, никой не може да си ги избира. Има кадърни, има и некадърни, но всеки трябва хляб да яде. Работната среда е работа в металургична среда,не е завод за копчета :) .....

Здравей скъпи ми колега. Как не те е срам да твърдиш че съм "лизач".
Името ми е Златомир Кичуков и смея да твърдя че си доста прост. Ако само разбера кой си !!!!!!!!!!!! Напиши си името поне . Срам ли те е или страх може би. Ако си толкова истински за колкото се представяш представи се. Кажи поне един пример за да потвърдиш твърденията си.
На кой съм лизал бе тъпак !!!!!!!! Ще те спукам от бой тъпако.

познавайки добре персонала в ВП-валцово производство мога да кажа че е пълен хаос началник цеха го боли дедовия тези под него началник участъци е няма такива лизачи в цял свят визирам з.кичуков, вл.нотев и р.минев абе там чичо гошо расолков прави началник всеки от който нищо не става и може да доносничи така че ако мислите да работите там пазете се от тези тримата, повече от половината идват на работа колкото да отбият номера и да правят наколенки на били лъжеца (така е прякора на началник цеха сами си правете извода)е дане забравя най-големия капут в софия мед коста гаджето на владо нотев абе ако някой се излъже да почне работа там да не им се връзва работи се на 3 смени по8 часа или на график по 12 часа постоянно ще ви заплашват с уволнение ако не ходите да полагате over time един съвет не ходете там

Първото ми работно място, на което възлагах големи надежди, които уви не се изпълниха. Условията на работа в производството са под всякаква критика (в администрацията са ОК). Като цяло екипът е силно демотовиран най-вече от безкрайното чакане на подобрение на условията - битови и финансови. За времето, което работих там първите не помръднаха никак, явно създаването на удобства за персонала не е приоритет на фирмата. Стартовата заплата за начинаещ инженер е 600 лв. бруто, плаща се редовно, осигуровките са на пълната заплата, има 13 заплата + бонус за Великден. Все още витае духът на комунизма, а и няма как да е иначе след като новите попълнения в общия случай напускат преди изтичнаето на пробния срок. С политиката на максимално пестене, която фирмата провежда не виждам що за хора ще издържат там дълго. Преследва се високо качество на продукцията, а не рядко слоят прах по пода е повече отколкото на улицата. За мен това е един болен организъм спешно нуждаещ се от глътка въздух.