София Мед АД /img/frontend/nomap.png"

София Мед АД

Milanov ne si savsem prav, i go znae6!!! Rabotil sam i predi sofia med, t.e. rabotia ot 17 godi6en!! Vtoro ne ne sam ot horata koito zloradstvat, prosto me e iad 4e svesni mom4eta kato 4040 i vampira o6te stoiat v mrasotiata i var6at rabotata na grazki nahlebnizi i bulgarski dupedavzi!!! I ti mnogo dobre sa6to znae6, 4e ako si tragnat dvama-trima 4oveka ot to4nite mesta, Valzovo 6te spre za neopredeleno vreme - e togava 'KORABA NE E POTANAL, DAJE ZEPI VALNITE'......Ne agitiram nikoi vseki si nosi sam krasta i si znae negovata!!! I ako si misli6, 4e mi e bilo lesno pak se laje6, moje6 da pobita6 horata ot u4astaka!! Za6toto da stoi6 na baiza i da slu6a6 za 'Dedovoto' ne e faktor da kazva6 4e sam lejel v sataneni vazglavnizi.

za sacmata napuswkaneto e na suvsem druga osnova da si gokagem chesno kadurno momce ne e murzeliv no moren voda ne e pil sled nego na A TODOROV mu iztichat vodite no vseki si nosi krusta gelaja mu uspeh no ne mu pravi chest da se zloradstva za POTUNALI KORABI I TN. TOBA E PURVOTO TI ROBOTNO MIASTO MOMCE I TUK SI IZGRADIL NJAKUKVI TRUDOVI NAVICI NO S VREMETO CHTE ULEGNECH

Какво да кажа... Винаги ме е развеселявал страхотно "заводският епос". Но ви се чудя само чий го дирите там недоволните... На мен ми писна по едно време и си бих камшика.. ами вие.. само се оплаквате - Злати е виновин... Турбото не знам кво...- ставаш и заминаваш без приказки кви са тия работи!!. И аз си харесвах работата... даже много ама кво.. Жив съм и даже сам си много добре сега!!! А кораба "СОФИЯ МЕД" е отдавна потънал.. останали сте вие, дето си правите изкуствено дишане взаимно, като си мислите и се навивате че има и по-зле от това - верно в Кремиковци е по-зле!! Единствено ми липсват колигите, което не е толкова зле, защото се виждаме чат-пат.

... а щях да забравя - Миланов пиши на Български!!!

На всички пожелавам успех!

Нека и аз да си кажа мнението за Зл. Кючуков. Според мене той не е лизач но въпреки това никой не го уважава. досега не съм чул някой да каже добра дума за него. причината според мене е че той страда от болни амбиции. виждал съм всякакви амбициозни копелета но като него няма. и за да постигне целите си е готов да смачка всичко по пътя си. лично съм го чувал да говори срещу другите началници А Тодоров А Зарев Б Балинов В Нотев боби турбото. чувал съм че и за предишните началници е говорил по същия начин В Наумов и М Борисов. Наумов го познавам лично и го намирам за свестен човек. дори Петров се е оплаквал на старите работници че кючуков непрекъснато му нахалства за висок екстрабонус

нямам какво да допълня

Абе мога само да споделя че тези въпросните "началници" са пилета на по 26-28 год., нямат никакъв опит като такива. И какъв началник е човек който неможе да организира производствения процес. Да си призная не познавам ръководители, които да парадират с заеманата длъжност (особено този З. Кичуков), но да не обръщаме внимание все пак са инжинери (особено Кичуков). Прочетох изявлвнията на З.К. и като не може да спечели уважение с акъл иска да раздава кютеци ,той само дотам му стига мозъка да мисли ПРОСТО НЕЗНАМ КАКВИ ИНЖИНЕРИ СА ТЕЗИ ГУГУТКИ :-)

Колеги от ВП. Време е и някой от "Малкия брат" т.е.от ТПП да вземе отношение. Оплакванията от ваша страна са най-вече от началството. Ние има
ме по-сериозен проблем. Нашите заплати са по-малки и от тези на продавачките от "Европа" и "Фантастико". А при нас в МАНИФАКТУРАТА работата е много тежка и почти само ръчна.

Фирмата от 6 години кара на обещания за прилични заплати ... от догодина. Повечето от кадърните хора вече напуснаха, а останалите скоро и те ще си тръгнат и ще останат само цигани. Ако искаш да се издигаш наистина трябва да си "лизач" или да си човек на някого. Същото се отнася и ако искаш да вземаш що годе прилична заплата. В момента ръководството е толкова некомпетентно, че няма представа какво става в производствените цехове и всичко се крепи на уменията на малкото останали свестни работници. Иначе в администрацията може и да им е добре. Там броят им е почти колкото на работниците, по цял ден си пият кафетата и явно са доволни от кариерата си. Големите БОСОВЕ (гърци, французи и българи)постоянно гледат да се прецакват едни други и от това най-много страдат обикновените работници. Ако всички тези неща продължат още известно време заводът просто ще спре.
Иначе има и положителни неща. Заплатите може и да са ниски, но ги плащат редовно. За коледа дават 13-та заплата, а за великден 80 лева плюс козунак :) Който има малки деца ги праща на море за сметка на фирмата, а останалите ДГД. Има и бонуси за сватба и раждане на дете, но това също засяга само ограничен вид хора, освен ако не се жениш всяка година или ако нямаш 15 деца.
Ето това е фирмата с най-модерните машини в Европа. На който му харесва да заповяда при нас.

БЕЗ ДУМИ.

Фирмата не е лоша.Работата е тежка,но на който не му харесва да си ходи. Заплащането е горе-долу добро. За съжаление привилигировани винаги е имало и ще продължава да има винаги. Oтносно МУНЧО и КРИВИЯ(знаете кои са)просто нямам думи, но поне понякога е весело.