Бодинор https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18

Мното некоректен работодател. Не плаща осигуровки на служителите си. Не плаща редовно заплати. Пълни измамници са тези хора като се почне от Петър Стоянов.

Бодинор хубави ,много скоро бифши магазини.Нещастни хора с проблеми работят там и си мислят че ще си вземат парите но не знаят че от там никой не си тръгва с пари .Винаги ще има да взимат поне две три заплати !И тия дето работят в Бодинор -Банишора ще работят до нова година и после ще ги изритат от там без пари да им дадат защото ще затворят магазина и ходи ги търси после.Внимавайте магазина фалира не ходете там .

Работиш като малоумен без пари.Всеки ден лъжа след лъжа че ще ти платят .Заплатите се взимат с 4 месеца назад .Някой служители не са взимали заплата от 5 месеца .

Здравейте! Съветвам всеки, който мисли да работа в тази пародия на фирма, да не го прави! Това ще е най-голямата грешка, която можете да направите! Там работят хора, които си мислят, че са големи експерти, а всъщност са кръгла нула! Собственикът Петър Стоянов е най- некомпетентният човек, когото съм срещала. Той знае само да говори празни приказки и да дава празни обещания! Не работете там НИКОГА! Петър не плаща заплати, не уважава хората, които реално му изкарват парите, а напротив държи се нагло и арогантно с тях! НЕ РАБОТЕТЕ ТАМ!

Като бивш служител в тази фирма, не бих могла да намеря нищичко положително за нея.
Ужасно много стрес, напрежение и дори глоби, защото сте си позволили да се разболеете. Осигуровки на минимална заплата; глоби- като за заплата над 2000лв.
Изискванията са като за супергерой с поне 10 чифта ръце и най-малко 10-15 нервни системи, готови да поемат отговорност и порицание за секторите млекар, хлебар, сладкар, зеленчукар и всичко в търговската зала, като имате 30 мин. да заложите, буквално, дали всичко е наред или не е. Не защото е хазарт, а защото уж, по длъжност, отговаряте за един сектор, а се оказва, че отговаряте за почти целия магазин-
близо декар. Невъзможно, нали? Обаче след тези 30мин, имате още толкова да заредите хляб, пристигащ гол, в мърляви касетки, от доставчик бършещ сополите си в крачоли и ръкавите си; подхвърлян в "склад", осеян с фасове и псувни. A зеленчука? Не сте зеленчукар? Работите на щанд? Или мислите, че сте касиер? Това няма никакво значение! Може би не се чувствате и хигиенист? Преглътнете го. Преглътнете и всеки повик за самоуважение. Там ще Ви го вземат. И не само това- ще Ви накарат да се молите за парите си. И ще се молите да се върне всеки миг живот, отнет Ви там.
И ще се молите да не сте вкусвали месото, което сте видяли да се мие с химикали, за да не смърди на мърша. Или да не сте яли от топлата точка, където се изпращат всички ферментирали зеленчуци и месото, което след поредното "миене" е отново вмирисано и синьо, обаче с малко сода и подправки...- всичко изглежда наред за около 20мин.
И управителя ще Ви псува, и ще фамилиярничи едновременно.
И ще се чувствате виновен, че сте работили и сте очаквали възнаграждение.
Успех Ви желая в Бодинор, обаче повече Ви желая да Ви наемат другаде!

Здравеите искам и аз да изкажа своето мнение за фирмата.Преди 5 години някьде работих там 3 дена пробно.Казаха ми че дори и да не ми предложат договор ще ми платят дните които сьм работил.Това така и не стана.Управителката беше една много неприятна и дебела Маргарита се казваше е нема такьв боклук.....

1 точка

Дойде ред и на супермаркет хали- БОДИНОР да го обявят в процедура по несъстоятелност и ликвидация поради неплатежоспособност

tezi pak zapochnaha da si pishat oproverjeniq.nikoi ne vi vqrva vsichki znaqt kakvi leketa ste.zemete si platete borchovete ama to nema kak s tri gubeshti magazina.ima gospod za vsichki gadosti koito prichinihte na horata prez godinite

За информация на тъпанарите,които се вихрят тука мухльо се пише с ьЬЬЬОооооооо вие сте неграмотни бе хора тръгнали мнение да изказват,а те учили до пети клас и си вирят носовете ТЪПАЦИ!!!!!

Zdraveite,
do predi mesec rabotix v Bodinor hali banishora. Na vsichkite slujiteli ni e izvestno, che ima nedostig na personal kakto v bodinor, taka i vyv vsichki drugi takiva firmi. Moga da kaja che spored men umishleno se syzdava naprejenie za da mogat i drugite da si namerqt personal.
Vse pak ako ne zapochnesh v bodinor, she zapochnesh nqkyde drugade, nali ?
Iskam lichno da blagodarq na upravitelite v Banishora za vsichko s koeto mi pomognaxa, kogato IMAX nujda!!
Pojelavam vi samo uspexi i prodyljavaite napred vypreki vsichkite problemi, koito vi syzdavat drugite magazini.
az vse oshte vqrvam v bylgarskoto.
Blagodarq i na ekipa, beshe mi mnogo priqtno!
Pozdravi,
Kalin