Бодинор https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18

1 точка

Дойде ред и на супермаркет хали- БОДИНОР да го обявят в процедура по несъстоятелност и ликвидация поради неплатежоспособност

tezi pak zapochnaha da si pishat oproverjeniq.nikoi ne vi vqrva vsichki znaqt kakvi leketa ste.zemete si platete borchovete ama to nema kak s tri gubeshti magazina.ima gospod za vsichki gadosti koito prichinihte na horata prez godinite

За информация на тъпанарите,които се вихрят тука мухльо се пише с ьЬЬЬОооооооо вие сте неграмотни бе хора тръгнали мнение да изказват,а те учили до пети клас и си вирят носовете ТЪПАЦИ!!!!!

Zdraveite,
do predi mesec rabotix v Bodinor hali banishora. Na vsichkite slujiteli ni e izvestno, che ima nedostig na personal kakto v bodinor, taka i vyv vsichki drugi takiva firmi. Moga da kaja che spored men umishleno se syzdava naprejenie za da mogat i drugite da si namerqt personal.
Vse pak ako ne zapochnesh v bodinor, she zapochnesh nqkyde drugade, nali ?
Iskam lichno da blagodarq na upravitelite v Banishora za vsichko s koeto mi pomognaxa, kogato IMAX nujda!!
Pojelavam vi samo uspexi i prodyljavaite napred vypreki vsichkite problemi, koito vi syzdavat drugite magazini.
az vse oshte vqrvam v bylgarskoto.
Blagodarq i na ekipa, beshe mi mnogo priqtno!
Pozdravi,
Kalin

Само да ви кажа че имах честа да работя в тази фирма която управителите са голяма отврат особено Гинчето която се води като ревизор на магазина в,, Красна Поляна а за Кирето да не говорим този е пълен мухлйо!!!!!Самите управители гонят персонала А що се отнася до шефовете най готиният е Данчето и нейния съпруг.Обърнете внимание на управителите а не на персонала.Не може един управител да те ругае и обижда не може да плащаш торби с луканка с изтекъл срок на годност и да носиш вина че например Маргото от Сердика е поръчала тонове и не може да ги продаде в магазина и ги праща в красна Поляна че да си измие ръчичките.Ааааа забравих да споделя че още не са ми върнали трудовата книжка и даже не съм си подписал заповед за освобождение от длъжност.

Бачках и тук, бачках и в Фантастико. По-малко е работата тук и е по-добре.

Бях редовен клиент на Бодинор в Банишора.Нормално , живея наблизо.Реших , че няма повече да пълня гушата и да купувам от неграмотен собственик , който е толкова тъп , че не може да си подбере качествен персонал.Постоянно проблеми с цените в брошура , на щанда и на каса. Вземаш нещо на щанда , което ти пише , че струва 2 лева , отиваш на каса и там е 2,50 лв. Обяснението на касиерките е , че ... така било въведено при тях. Нито извинение , нито ти се връщат парите , даже ти се карат , че били взели пари , но нали не са ги занесли в къщи...Наглост до безобразие ! Когато има такъв проблем , тлъстата им управителка , се крие в склада. Тя никога не застава очи в очи с клиента. Зареждат се евтини стоки пред изтичане на срока на годност , защото всички заможни клиенти , които могат да си позволят нещо повече , са загубени като клиенти след опити да им се натовари с по 5-10 лева сметката на каса , поради причината , която описах по-горе - гледаш една цена на щанда , на касата се оказва друго. Поради тези причини , по-скъпите марки започнаха лека - полека да изчезват от магазина , защото се изгониха всички клиенти с възможности.Да не говорим , че наблизо има друга верига за хранителни стоки , от която въпросния Бодинор не привлече нито един клиент , благодарение на лошата кадрова политика , маменето на клиенти и стимулирането на мързела в персонала.
Това е моето мнение като бивш клиент. Вие си преценете уважавате ли достатъчно себе си , за да работите сред глупаци. Пак подчертавам , че мнението ми е за Бодинор-Банишора Халите.

Ей боклуциииии платете си сметките!!!!!! Дължите пари на всички от персонала!!! И на всички доставчици също!!! Как я мислите тая!!!! Ще ядете много шамари и не само..... май ще е без вазелин ебане.о. Бъдете внимателни като се прибирате...........

Ето го и моят коментар.
Много съжалявам, че отидох на интервю за работа в "Хали Бодинор", Красна поляна. Почувствах се унижена.
Имах уговорена среща за интервю в 11:00ч. Бях точна. Трябваше да разговарям с управителя на магазина. Отидох навреме за срещата. Попитах една от служителките на щанда, къде да открия управителя. Попита за кого да предаде? Казах си името, след което трябваше да чакам. Беше ми наредено да чакам пред една синя врата. "Добре", казах си. Нормално е. Хората си имат работа.
Докато чаках видях как служителите буквално се разхождат и си приказват, оглеждаха клиентите и се смееха. Естествено оглеждаха и мен. Само една женица се опитваше да подреди някакви локуми, които непрекъснато падаха. Мина известно време. Видях как друга жена, очевидно дошла за заявка също стои пред заветната врата към офиса и чака. Отказах се и реших да си напазарувам и да си тръгна. Вече бях на касата, когато изненадващо при мен дойде някаква жена, без каквато и да било индикация, че е от фирмата и ме попита "Кой ме търси?". Чудя се досега къде беше, че ме хвана чак на касата при положения, че същата жена видях още на влизане в магазина. Тя беше при касиерката. После на два пъти мина покрай мен и ме огледа, улисана в забавен разговор с някакви служители. Както и да е. Интервюто започна в близост до касите.
Наистина уважително място за провеждане на интервюта, но както и да е. И с това ще се съглася.
Силно казано е да наречем събеседването на крак - интервю. Въпросната госпожа или госпожица изобщо нямаше представа за каква позиция кандидатствам, нито какви са условията на работа. Обясни ми, че е временно там, идва от централният офис и не е запозната с условията. Хмм... мислех си, че условията се диктуват от централните офиси.. но май не е така. Наложи се да се обади по телефона, за да разбере повече за заплащането. Преди да се свърже с въпросният човек по телефона ми обясни, че се работи 6 на 1 или 5 на 2. На смени. Като се дават и дежурства, които не са по график, обаче се заплащат двойно. Като извънреден труд. До тук добре. По телефона разговаря вероятно с управителя на магазина и ми съобщи новите условия. Оказа се, че дежурствата не се заплащат допълнително. Нито е ясно по колко дни в месеца се дават. Заплата е 690 лева, ако работиш 6 дни в седмицата с един почивен. Работи се на смени от 6:30 до 13:30 и от 13:30 до 21:30. Ако избереш 5 работни дни с 2 почивни, заплата става 600 лева. Като почивните дни в никакъв случай не могат да се паднат в събота и неледя, нито един след друг.
Мен ме интересуваше позицията мърчендайзер. Първоначално ми беше казано, че мърчендайзерите си отговарят за перилните и сладкарските изделия. По-нататък в разговора обаче стана ясно, че мърчендайзерът всъщност зарежда целият магазин, без изключения.
За моя информация попитах как стои въпроса с касиерите. В момента в jobs.bg тече обява за три позиции - мърчендайзер, щандист и касиер. При касиерите условията са същите с тази разлика, че заплатата е 700 лева.
Накрая на разговора въпросната госпожа сподели, че не е сигурна дали позицията за мърчендайзер и за мъж или жена. Питам се, защо? Защото знае, че работата е твърде много? Защото те гърбят по цял ден? И защо не е обявено предварително в обявата за работа? Или защо в телефонният разговор, когато служителката ми се обади да ме покани на интервю и изрично подчертах позицията за която кандидатствам, НЕ МИ БЕШЕ споменато, че работата е за мъже?
Много са минусите за мен. Твърде много.
Като начало, заплатата за тези условия на труд, е прекалено ниска. Редно е да се оправи въпроса с извънредните дежурства.
Единственият плюс е локацията на обекта. Този магазин има потенциал при по-сериозно ръководство и условия на труд.

Ba4kam v tazi firma ot mesec i sum si ok. Chetoh dosta predi da zapo4na rabota pri tqh no za 6tastie lo6ite komentari nqmat ob6to s istinata postoqnno stava smqh s kolegite i upravitelite. Ima i mnogo naprejenie v pikovite 4asove no sa 4as dva za denq. v prednata rabota ima6e pove4e.
Ba4kam si s kef i ne sujalqvam za re6enieto si