Бодинор https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18

Така няма да стане!! Колкото е да пишете глупости, в Бодинор работят много повече хора! И ние ще се организираме. Ще направим така, че мястото където работим да е описано правилно!
Имам предложение към вас писатели!Защо не си стегнете зад****те и не поработите някъде?! Явно малоумието ви край няма. Това едва ли може да се опише за трудовите ви навици и знания! В магазина на Бодинор където работя има над 40 служители. Всички ли сме тъпи? Вие ли сте единствените остроумни мозъци?! Явно тичайки по опашките за безработни и броейки си малкото парички съвсем сте изперкали.
Спрете да черните едно нормално работно място! Не е супер, но е нормално работно място!

Чета тук, защото колега ми каза за сайта. Работя в Бодинор от 8 години. Имам семейство и съм спокоен за парите, които аз нося. Не са милиони, но са толкова колкото са ми казали. Започнах като касиерка, но поради разширяването на веригата имах шанса за по-отговорна работа и съответно повече пари. Намирам работодателите си за нормални хора. Коректни са. Те самите се включват в работата. Колко работодатели със стотици служители са така? Като чета как управителите са изроди според странните хора по - долу се чудя, как да има ред и липса на нерви с подобни не годни комплексари. Те сменяват за 3 години по минимум 6 до 8 работни места и друг им е виновен.... Относно извънредният труд: Всеки може да работи така, а може и да не работи. Сутринта когато излизах за работа, България бе свободна страна. В сайтовете за обяви има хиляди работни места. Дерзаете и готово. Но да знаете, без постоянство и усилия винаги ще си бъдете хейтъри!!

Петрова
настоящ служител 06.04.2015 1 2 3 4 5 24 точки
Този сайт е замислен като място, където да намериш полезна информация.
За съжаление разни комплексари го превръщат в кофа, където да повръщат карциномното си его.
Когато прочетох пиянските бълнувания на „Първолетка“ от ивановден, си казах „Е, всяко стадо си има мърша и нашето не прави изключение“. Но пред очите ми застанаха всички онези „виновни до доказване на противното“. Та те са мои колеги, срещам ги всеки ден и знам колко свестни хора са. И знам от собствен опит колко боли, когато те обливат с помия.
Затова се чувствам длъжна да се обърна към всички, които влизат в сайта за да търсят информация за НУРТС:
Хора, не вярвайте на някой с бедна душа, който използва този сайт за да злобее срещу колегите си. Да - не срещу вече бившите, а срещу все още настоящите си колеги.Това, че се е маскирал като „бивш служител“ обижда всички достойни люде, които бяха съкратени заради цифровизацията – до един професионалисти, работили почти цял живот с душа и сърце за изграждането на тази фирма.Надявам се те да му простят. А ние, които останахме, би трябвало да приемем и запазим морала и колегиалността на която са ни научили.
Естествено, и в НУРТС както и във всички други фирми има добри и лоши моменти. И нищо човешко не ни е чуждо – и ругаем и хвалим, и понякога водени от емоцията не сме много обективни. Но да окаляш добри и почтени хора и да представиш една фирма с история и просперитет като някаква клоака, говори само едно – че ти не си за НУРТС.
П.П.
Мисля, че никога не е късно „Първолетка“ да се извини по някакъв начин тук – където е направила това срамно нещо. За да може открито да гледа тези, които знаят истината за „нея“.
Вижте какво хубаво мнение открих днес!!
Благодаря на дамата, че е написала така просто и ясно всичко! Работя в Бодинор от над 10г. Имам много - колеги с над 10г стаж. Това с дивотия няма как да стане. Фирмата има над 200 служителя и ще се радвам колегите ми да се застъпят за мястото от където си вадят хляба. Правя го и аз, но за да избегна българската черта "натегач" съм анонимен. Естествено че има негодни за работа хора. Естествено шефа да е ядосан при проблем. Парите за такава работа са добри. Колегите са читави хора. Не са светци. И аз не съм светец. Предлагам вместо да пишете по сайтовете да се опитате да работите на едно място поне 2-3 години. Така ще имате право да говорите за другите.

За съжаление и тази фирма,като повечето от бранша си имат,и плюсовите и минусовите страни.Тъй като опреления магазин за които ще дам мнение, е нов и тепърва се развива.Най-много съм разочарован че самият план и определения район които е взет, за самото окриване на магазина изобщо не е пригоден!За работа и липсват всякакъв тип удопства и нужни помещения за персонална.Като се почне от гардероб за служителите до складово помещения,за самата стока.Тъй като самите собественици, не са си направили сметката за дадената площ и време в което да се отвори магазина.Та ще обобщя, магазина няма склад както самата стока се оставя на вън,и дрехите на песонала се натрупва на куп, в определено помещение едно върху друго, което също така е мръстно.И човек е принуден да цапа и къса собестените си дрехи,защото самата фирма не успяла, в срок,да направи обекта годен за служители и стока.Да не забравя да вметна че аз съм един от хората който,помагаха да за отварането на магазина,тйй като бях хамалин,чистач, куп други професии в едно,и продавачи и още 5 човека с мен.Да не говорим че първите 2 дена всичко беше както си му е реда, по 8 часов работен ден.Но след това нещата се проеминаха,с Сутрешно време от 6:30 до 22:30.Това важи за 3 ден на 4 ден останахме до 23:00.На 5 ден останахме от 06:30 до 01:00 вечерта тъй като оставаха броени часове до отварянето и ни искаха в същия ден в 06:30 сутрунта.Да не говорим,че да искаш да наемаш хора в последните,5 дни преди отварането на магазина,и той да не готов като стоеж и това да го изскваш от те първа наетия персонал.А той е нает за продавач консултант.И изискват от теб да да си хамалин,не е проблем това за мен,тъй като продавач-консултант е широко познание,особено в хранителните магазини.Едиственото от което най-много съм не доволен,е че те експлотират да работиш по 15 часа без почивка,като имаш свободно време точно 2 часа за себе си,и после пак си на работа.Да не говорим че това е нарушение по всякакъв параграф с подписания и договор и политиката на труда.И да добавя нещо за последно.Всичките хладилни витрини,хладиници ,рафтове и регали е пренесено от 6 човека като вклучвам и себе си.Та съвета ми е към всички кандидати,който са решели да кандидатстват за млдаст,моля ви Не го правете.Ако смятате че ще ви е по лестно,да си носите стоката на раце по стълби с височина около 2 метра.Без предпазни парапети,и широчина около 1 метът на стълбите и смятате че може да издържите работно време От:6:30 до 22:00 вечерта това е работата за която кандидатствате.Надявам се да съм отговорил,изчерпателно и да съм помогнал на поне един кандидат, какво би представлявала работата му тази фирма.

Отношението на "шефовете" към персонала е унизително...Работи се по 16 часови смени по договор разбира се е на 8 часа.Счетоводството е двойно-така че до последно се трепери ще получиш ли обещаните пари...НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ без значение какво ще ви омайват на интерюто

Значи някой трябва да вземе мерки за поведението на хората, които работят там.Пушат, държат се за ръце и се натискат отвън пред входа на магазина!Отвратителна гледка е, а да не говорим за децата, които влизат в това място.

Не започваите работа там ако не сте сигурни че можете да работите от 6,30 сутрин до22 вечерта .Имайте предвид че почивките са 4,но по най -много 10 мин.И то ако всичко е наред,защото първото което виждате в малката задушна съблекалня е разпечатан лист със санкциите които ви очакват-и първото е лишаване от почивки за деня.Трудничко е да се работи 16 часа без да можеш да отидеш до тоалетната...Е,ще кажете-преглъща се -като няма работа стоиш и търпиш....Така е.По-трудно се преглъща унизителното поведение на ''командващите парада''-примерно възрастна прегърбена женица(в случая на име Керана,или нещо подобно) идва и започва да крещи че се мотаеш.А ти си излязъл преди 5 мин.Най-обидното е че след като изхвърлиш недокоснатия обяд,минавайки покрай офиса чуваш как въпросната бабка си води лични разговори по телефона..Счетоводството е двойно-така че до последно се трепери ще получиш ли обещаните пари.Всички вие, които сте минали оттам и сте хранили напразни надежди че сте си намерили постоянна работа, а после сте се разочаровали-НЕ СИ МЪЛЧЕТЕ! Защото и други хора ще пострадат.Нека се знае какво става в тези фирми-отстрани лъскаво-а вътре гнило!

Това беше най-странното интервю за работа, пред магазина с цигара в ръка управителят обяснава на наколко момичета "кандидатки" какви са условията за работа в "Бодинор" А работата е кофти! Не спазват Кодекса на труда- графика е безумен, бачкаш по 16 ч, нямаш кога да се прибереш до в къщи, камо ли да отпочиваш.  Не изплащат болнични, пускат те неплатен отпуск, това ми го сподели "стар" служител, на заветните 8 мес. стаж. Шефовете изнервени крещят, ако може по време на смяна( колкото и да е продължителна) да не ядеш, да не ползваш тоалетна.... Тегаво, тегаво! Много слаб мениджмънд! Никакви познания, как се управлява персонал! Текучеството е постоянно!

1-во На интервюто обяавят,че неможе в магазина да има работник който не е назначен.
2-ро Изискават ти  всички документи  за  постъпване на работа и ти казват,че до два дни ще ти се обадят да почнеш.Чаках ги 3 седмици.
3-то Отидох да си изтегля молбата за работа и документите които предствих. Дадоха ми попъланата ТК-а това ми беше първа работа, и в нея пишеше,че съм назначен от 2седмици без да знам.А след това ми дадоха да подпиша декларация за анулиран ТД без дори да съм подписвал такъв. Много некоректни, и ми излезнаха с оправданието ама ние щяхме да ти звъннеме когато имаме нужда.
НЕ КАНДИДАСТВАЙТЕ ЗА РАБОТА ТАМ,НИТО СЕ НАВИВАЙТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ,НЯМА СМИСЪЛА ДА СИ ТРОВИТЕ НЕРВИТЕ И ТРЪПНЕТЕ В ОЧАКШАНЕ!!!