Бодинор https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал СЕРДИКА, ап.18, бл. 16, вх. 1, ет. 5, ап. 18

Брей... имам чувството, че има някакви тролове от други магазини, на които целта им е само да плюят по конкуренцията. Еми колкото и да оплювате Бодинор, аз никога няма да спра да пазарувам от там. Вие сте капиталисти...
Колкото за работата... предполагам не е лесно да си касиер и да общуваш с по над 1000+ човека на ден... но това е ... който не работи, няма да яде!

На всички е ясно че клиенти не пишат в защитата на собствениците на фирми.Бях на интервю преди една година в Борово-водеше го една лелка и някакъв дебел мъж отвън пред магазина.На 3 пъти зададох въпрос каква е БРУТНАТА заплата,госпожата и стана неудобно и не пожела да отговори.Попитах я по колко часа се работи седмично, тя прескача в друга тема.За това им се завиват само много закъсали.За Това имат по 60-70 обяви годишно,може да се провери в историята на jobs.Само искам да кажа на предходния коментар писан от управата.КАКВИТО ШЕФОВЕТЕ И ЗАПЛАТИТЕ такъв и персоналът!!!Добре че не се излъгах да започна при тях и искам да кажа че в Лидл заплатата е 920,а в Кауфланд 765 лева,с пълни осигуровки не като при вас на минималната.Така че продължавайте да пускате обяви,те балъците ще свършат.

Като спадаща към групата на хората на възраст искам да споделя, че съм ужасена от младежите, които се изредиха на работа във веригата. Не знам как ги подбира мениджера, но толкова рядко идват хора с идеята, че ще работят за парите си. Повечето смятат, че ще се почесват, докато им изтекат работните часове. Деца, разбирам, че все още свободата след училище е виждането ви за бъдеще, вероятно и аз съм мислела така едно време, но това, че някой иска да свършите нещо от край до край не е повод да плюете и негодувате колко ви е тежко. Тук не става да отложите домашното си за утре или да кажете, че кучето го е изяло. Това е работа... не домашна! Пък после управата ви била крива, че ви мързи!
А сега по същество за фирмата- от година съм служител тук и не съм имала ядове. Ако имате желание на работа- всичко ще ви е наред!

Положителните коментари се пишат от собственика и лакеите му.Защо тогава имаме толкова много обяви всяка седмица?Защо при вас се работи 70 часа седмично,при 40 часа по кодекс на труда?Защо трябва да плащам брак,като няколко пъти идва стока 2 дни преди изтичане на срока на годност?Как пък за толкова години не намерихте правилните работници?Как???За да получи някой заплата 600 лева осигуровката е на 765,не на минималната.Колкото и опровержения да пишете и под различни имена, ви се носи името какви ИЗМАМНИЦИ сте!!!!!!!!!!!!

Нямам забележки!

Мнението ми е, че работата си е работа... парите са си пари. Трябва да се работи, за да се изкарват пари!
Работил съм в Кауфланд и Билла, и мога да кажа, че това е най-приятното място за работа от всички други супер-вериги. Другото което разбрах наскоро е, че това е изцяло БЪЛГАРСКА верига, което ме мотивира допълнително.
Управителя, Киро, е супер пич и мисля, че доста добре ще се разбирам и с колегите.
Доста негативни коментари прочетох тук, преди да кандидатсвам. Е... явно не са ми попречили, пък след 1-2 месеца ще ви кажа дали са вярни :)
Лек ден.

Здравейте. :)
От скоро започнах работа в магазин на Бодинор. Преди да отида на интервюто прочетох големият брой негативни коментари и бях малко изплашена. (то и нормално :) )
Интервюто мина супер, имах 3 дневен тестов период в, които ме запознаха с всички необходими неща.
Управителят на магазина е супер пич, а с колегите винаги става смях... това ме устроива перфектно, тъй като съм работила и в други магазини (фантастико, билла), но там хората изглеждат като зомбита, което се отразява и на държанието им. :))
След като прочетох негативните коментари свързани с заплащането, тактично попитах управителя защо е така.
Той ми обясни, че това наистина се е случвало преди 3-4 години, но вече не се. Питах и колегите на 1вия работен ден, дали са им бавили заплатите: отговорът беше категорично 'НЕ' :D Само на управителя му ги бавят (поне той така каза) :D
Kато цяло аз гледам отношението заплата/работа... и мога да кажа, че съм много доволна!!
Благодаря, дано съм била полезна на някои :))

Здравейте на всички!
Искам да споделя за моят опит в магазините на бодинор.
Работих там известно време (3 години), за което време натрупах изключително полезни качества, като човек и личност.
За 3 години, аз станах от продавач - зам.управител на магазина. Искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ за подкрепата и доверието на всички колеги!
Защо напуснах? Тъй като имам 3 деца ми се наложи да замина и да работя в Англия - (където също съм зам.управител).
Това нямаше да се случи, без подкрепата и съдействието на бодинор.
БЛАГОДАРЯ ВИ !!!
За тези хора, които оставят негативни коментари искам само да кажа, че никога не съм оставяла с лоши впечатления... просто има много хора на които НЕ ИМ СЕ работи. :)) (май на всички българи :D )
Лек и приятен ден, дано съм била полезна!

Zdraveite.
Ot izvestno vreme rabotq v magazina na Bodinor - Mladost.
Rabotata moje da ne e nai-lekata, koqto sym rabotil, NO sys sigurnost e dosta priqtno da se raboti v ekipa na bodinor.
Kolegite sa sveji i dobronamereni, koeto za men e golqm plus na rabotnoto mqsto.
Nikoga ne sa mi bavili parite i vinagi sym poluchaval bonusi pri dobre svyrshena rabota.

Ако си вършиш работата всичко е ок. Работя отдавна във Бодинор и ми е неприятно да виждам мнения на хора, които не могат да се рализират и всичко им е криво. Защо не погледнете първо себе си и да се попитате: "има ли проблем при мен"- явно има!!!
Защо обиждате малкото останали БГ работодатели. Като не ви харесва идете в кауфланд и билла- да видите там колко е "добре".
Поздрави на всички колеги, които виждат, дерзаят и не се чудят защо им е крива ракетата.