ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Искам да попитам как са Машинните оператори в тази фирма???

Здравейте!Бихте ли ми казали дали си струва да се работи като диспонент там , видях обява в сайт и се чудя дали да кандидатствам?Мже ли да кажете като заплата как е , колегите ?Благодаря предварително!

Здравейте. Преди дни бях поканена на интервю за работа като диспонент. Накратко казано, загуба на време! Имаше 3 дами, които ме интервюираха, като главно само с едната си общувахме, докато не дойде време да ми проверят английският език, но тъй като е C1 и въпросната дама каза, че няма да се справи, ме заговори другата интервюираща. Като цяло, казах, че искам да се развивам, а ми се обясни, че като диспонент има няколко нива и до там и съответно ме попитаха, дали ако стигна най-високото ниво, ще напусна!!! Що за въпрос. Видимо си личеше, че не допаднах на интервюиращата дама и бях иронизирана доста често. Как може в такава голяма компания, подборът на кандидати да бъде подобен..!

Много АГРЕСИВНА политика спрямно работниците и правата на работника! Всички предишни отрицателни коментари за фирмата са верни. Викат те на интервю, показват ти уж каква работа ще работиш и след като клъвнеш на въдицата и те прецакват с друго работно място, което е в пъти по кофти и реално ако знаеш какво ще правиш няма да започнеш работа там. Никакво уважение към хората, много изисквания, много правила, голям контрол много работа и малко пари. Хората ги нямат за нищо. Вижат в работниците едни роботи, които трябва да работят неуморно за огромните норми и смешните заплати. Началниците не се занимават да ви въведат в детайлите на работата и отговорностите ви някои от тях дори умишлено ви съботират с промяна на работното място, а иначе ви търсят бройки за нормата. Документите за, които си водите нещо като счетоводство на работата, която сте извършили след края на смяната са допълнителни ядове. Договора е с месец предизвестие, които след като бъде подписан важи клауза в която ако не спазите предизвестието в което пише че дължите на работодателя обезщетение в размер на 3 работни заплати. Никакво уважение, експлоатация на труда ! Фирма вечено търсеща хора, която не струва !!

Единственото немско в тази фирма е името и.

Най-задръстеният завод с най-големите гадняри,търсещи нон-стоп бели роби!Не ходете там,хора!Там е гнездо на оси и змии!

Който не уважава правилата и не обича физическият труд, няма работа в тази фирма. Много добър социален пакет и сигурност. Нормите са изпълними. Заллащането не е най-високото за града, но е сигурно и заедно с другите привилегии и субсидии е на едно добро ниво.

Как е положението в логистиката ?

Ако работиш на такова място , не можеш да говориш за чест...