ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Здравейте!Бихте ли ми казали дали си струва да се работи като диспонент там , видях обява в сайт и се чудя дали да кандидатствам?Мже ли да кажете като заплата как е , колегите ?Благодаря предварително!

Здравейте. Преди дни бях поканена на интервю за работа като диспонент. Накратко казано, загуба на време! Имаше 3 дами, които ме интервюираха, като главно само с едната си общувахме, докато не дойде време да ми проверят английският език, но тъй като е C1 и въпросната дама каза, че няма да се справи, ме заговори другата интервюираща. Като цяло, казах, че искам да се развивам, а ми се обясни, че като диспонент има няколко нива и до там и съответно ме попитаха, дали ако стигна най-високото ниво, ще напусна!!! Що за въпрос. Видимо си личеше, че не допаднах на интервюиращата дама и бях иронизирана доста често. Как може в такава голяма компания, подборът на кандидати да бъде подобен..!

Много АГРЕСИВНА политика спрямно работниците и правата на работника! Всички предишни отрицателни коментари за фирмата са верни. Викат те на интервю, показват ти уж каква работа ще работиш и след като клъвнеш на въдицата и те прецакват с друго работно място, което е в пъти по кофти и реално ако знаеш какво ще правиш няма да започнеш работа там. Никакво уважение към хората, много изисквания, много правила, голям контрол много работа и малко пари. Хората ги нямат за нищо. Вижат в работниците едни роботи, които трябва да работят неуморно за огромните норми и смешните заплати. Началниците не се занимават да ви въведат в детайлите на работата и отговорностите ви някои от тях дори умишлено ви съботират с промяна на работното място, а иначе ви търсят бройки за нормата. Документите за, които си водите нещо като счетоводство на работата, която сте извършили след края на смяната са допълнителни ядове. Договора е с месец предизвестие, които след като бъде подписан важи клауза в която ако не спазите предизвестието в което пише че дължите на работодателя обезщетение в размер на 3 работни заплати. Никакво уважение, експлоатация на труда ! Фирма вечено търсеща хора, която не струва !!

Единственото немско в тази фирма е името и.

Най-задръстеният завод с най-големите гадняри,търсещи нон-стоп бели роби!Не ходете там,хора!Там е гнездо на оси и змии!

Който не уважава правилата и не обича физическият труд, няма работа в тази фирма. Много добър социален пакет и сигурност. Нормите са изпълними. Заллащането не е най-високото за града, но е сигурно и заедно с другите привилегии и субсидии е на едно добро ниво.

Как е положението в логистиката ?

Ако работиш на такова място , не можеш да говориш за чест...

Здравейте, имах честта да работя за Витте около 8 месеца. Напуснах компанията със смесени чувства. Негативите, според мен, са че няма адекватно обучение за нови служители. Има въвеждащо такова, но то е много общо. Късмет е да попаднеш на читави колеги или поне на такива, които не са заядливи. Не споря, че има много кадърни и интелигентни хора. Работата е много и няма свършване, колкото и извънредно да оставаш. Имах възможността пряко да работя с управителя, за мен той е много ерудиран човек, уважителен, нищо лошо не съм видяла от него. Не мога да кажа същото за отдел ЧР, с малки изключения, които се държат грубо както с колегите си, така и със служителите.
Иначе фирмата предлага чиста работна среда, заплащане около средното за региона. Според мен, опитайте. Нищо не губите. Може пък да ви хареса. Аз лично не бих се върнала, но това е въпрос на личен избор.