ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Ами те и в Чехия не знаят друг език освен техния, но заплащането в тяхното витте е много по - добро и с двойно по - достижими норми. Колко хора с висше обрзование и знаещи езици работят за мизерни пари - МНОГО!

Да направим разбор на казаното от Адриана. Тя наистина се казва така , и работи в човешки ресурси.
Това което е написала, е под нейното име и за него взема пари.За това си направете сметка,след като и се плаща дали наистина това мисли.Наблюдавана е от мен как проклина работодателя преди одити на фирмата,когато е много натоварена.
Нещо друго ми прави впечатление. Елате неграмотници без да знаете език и без квалификация ,елате мизерници да работите за такива като мен. А каква е тя и тези като нея? Ще ви кажа.Това са хора които знаят език и имат квалификация, но не са сядали на машина и не са правили норма.Хора които не са произвели продукт който храни всички.Които незнаят непосилните норми,за жълти стотинки и орязаните бонуси за глупости...
Да се върнем към логиката. Казаното от нея би било истина,ако е казано от такъв който незнае език и няма квалификация и в извън работно време.
Ако се самнявате в това което казвам ,забележете арогантноста на езика,изразните средства и похвати и си направете сметка за разделението,пренебрежението,високомерието,арогантноста, ако щете...

успех

Далеч съм от мисълта, че в този сайт изобщо за някоя фирма се изказват положителни мнения.
Тревожното, обаче е че хората, които нямат лично мнение си създават такова от написаното тук. А то в голямата си част е пълна измишльотина.
Хора, ВИТТЕ предлага много повече (като работна среда, социални придобивки, отношение и т.н.), отколкото повечето подобни големи интернационални компании в града. Това, че ВИЕ нямате очи за това е друг въпрос.
Друго, което много ме шокира е възмущението от заплащането !!!! Не владееш чужд език, нямаш висше образование, нямаш никакви квалификации, и най-важното МЪРЗИ те да работиш (предпочиташ да си на борсата) и искаш да вземаш голяма заплата - НЯМА КАК ДА СТАНЕ.
А за тези, които тепърва се чудят дали да кандидатстват при нас - не се оставяйте на чуждото мнение, най-малкото, което може да направите е да проверите сами.
Поздрави

Поздрави

Това може би е фирмата с най - ниско заплащане в Русе! Който започне работа там след 1-2 месеца напуска. Така си беше миналата година и от хора, които все още са там(не за дълго) разбирам, че нищо не се е променило до ден днешен. Съвсем ни мислят за аборигени.

Трите мнения под моето са на отдел личен състав на Фирмата
ДО КЪДЕ СТИГНАХТЕ!!!

Днес бях на интервю за работа. Много хубаво и чисто работно място. Работата монотонна и скучна, но за хора без опит и образование е доста добро предложение. Имах тест, за който пишат другите - добре, че е теста, инъче как да разбера, че работата е подходяща за мен или не.
Приех - чувал съм от познати, че спазват закона и плащат всичко, много фирми не го правят.

Фирмата е една от най-добрите на пазара на труда. От друг град съм и по семейни причини трябваше да напусна. Бих кандидатствал отново, а и ние с ВИТТЕ се разделихме така, че бих могъл отново да се върна.
Вярно е, че работата е динамична и натоварена, но пък дава сигурност на хората и отлична работна среда.
Ако наистина ви се работи, това е мястото.

Бях на интервю във ВИТТЕ Аутомотив България. Посрещнаха ме и не само мен. Бяхме група от около 10 души, обясниха ни условията за работа, социални придобивки, смени, заплащане и ни отговориха на всички въпроси. Много добра организация и считам, че това е начинът да се запознае човек с нова фирма. Да вярно е, че ни пуснаха на тест, но поне така можах да видя дали работата ще ми хареса, одобриха ме за работа. Започвам веднага, защото и условията ми допаднаха.
Работата е за хора, които имат опит в производството и са свикнали на работа на смени.

След отворените врати на 25.04.15 г /събота/, на излизане попълних "краткта автобиография". На самите отворени врати големи хвалби си направиха. Най-модерната сграда, нямало такава в БГ. Много добри условия, работа-мечта! В понеделник - 27.04.15 ми се обадиха по телефона и учтиво ме поканиха на интервю във вторник в 8 ч. Отивайки сутринта разбрах, че сме група от 6 човека за интервю. Г-жата от отдел "Човешки ресурси" се появи с 8:15 ч и ни покани да влезем. Както някой по-горе споменава интервюто се състои в една зала с бяла дъска, на която обясняват смените, заплащането и всички други подробности за работник на машина. След като търпеливо изслушахме всичко някои от нас попитахме "Нас за какво сте ни поканили след като ние сме кандидатствали за позиции в администрания?" Настъпи лека паника, разрови автобиогафиите "А. да!" Извика друга колежка от "Човешки ресурси", която ни интервюира индивидуално. Искам да ви кажа, че докато всички бяхме желаещи за работници тона беше приятелски и добронамерен, а след като се обадихме, че аджаба не кандидатсваме за работници, извадиха ноктите. Един по-един ни отрязаха. Казаха "Ако искате да се пробвате за работник заповядайте, ако не довиждане".
Няма да изпадам в излишни размисли - сами си направете преценка.
П.С. Външния вид на някои колежки също е доста непредставителен. Предполага се, че като излизаш пред хора да представяш нещо преди това си се изкъпал и си сложил дрехи с подходящия размер, а не с мазна коса и стърчащи телеса изпод тясната риза.