ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВИТТЕ АУТОМОТИВ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Питайте за Заплатата още по Телефона

Ако е малко не дейте да ходите на Интервюто

Ако ви предлат 2 седмици Пробен период
е Уловка

Ако не си изкарате Нормата ще ви Уволнят

Викане ,Крякане ,Обиди

Зависи много в кой Екип ще си !

Не само в тим1,но и в тим2 е същото.Подбират си по симпатия.На интервюто говориха,че се свиква за около месец до три.А какво се получава?Цял месец ме местиха от място на място и накрая аут.

Не търсят хора само си въртят Обявите ?

ако търсеха аз съм с Немски език нали уж била Немска фирма

Щяха да се обадят ?

На месец могат да ти дадат 1000 -2000

бройки

Да сглобяваш по 200-300 на ден

Ако не си изкараш Нормата си Уволнен!

Първия месец по време на Пробния период

няма Заплащане ?

Ще ви дадат да работите на Норми ,за да преценят можете ли да спазвате Нормите

Ако не можете да си спазвате Нормите сте уволнени

Ако не пътувате с техния Транспорт

Трябва сами да си плащате и Пътните разходи

Успех!

Здравейте. Кандидатствах за работа. Подадох си CV и просто очаквах да ме поканят на интервю.
Имах голямо желание за работа. Истината е, че точно в тази сфера не съм работила. Но... съм работила на смени. Работила съм и на норма. Отивайки на интервю бях малко притеснена и разбира се обнадеждена, че ще започна работа. Разочарова се страшно много.
Сглобих си сама всичко което ми показаха. Разбира се малко по бавно, защото нямам опит и виждам всичко това за първи път. Начина по който се отнесоха първо госпожата от Отдел Човешки Ресурси, а след това и другите двама господа (изпитвали) беше под всякаква критика.
(На Българина му дай малко власт и му гледай сиира)
Това е Истина. Няма как с непознат кандидатства за работа да се говори на малко име и то подигравателно.
Затова има такова текучество в Завода. Организацията нве е на нужното ниво.
А и този Бонус "доведи приятел"колкото е положителен толкова и отрицателен

Тези, които не са препоръчано от човек работеше в завода нямат шанс.
Добре е да се Огледат тези които правят интервюто и да се научат да работят с Хора. Да могат да превличат работници Правилно, а не да се държат невъзпитано. Ние не сме Животни.
Това, че търсиш работа не означава, че си Глупав или Некомпетентен
Лошо мнение за организацията по приемане на нови работници.

Дайте мнение, искам да кандидатствам за Мехатроник, обаче много лоши работи чувам за началника им там. Искам повече инфо , заплата , след смените почивки има ли? Отношението как е? Само нощни ли се карат? Въобще струва ли си усилията, сегашния страшно ме нерви идва ми да го пребия, затова и търся нова работа!

Фирма с много изисквания, много подбрани кадри от които повечето са млади , и адски не добре възпитани.... Административните служители ( голям брой от тях ) си мислят че са нещо повече от служителите (работници ) , и подхождат с неуважение към хората... Фирма която предлага много и си "държи" на хората пред органите , а реално е една много гнила ябълка от вътре която оказва натиск и не ти оставя право на избор ... Това е този гигантски завод Вите аутомотив

Добра фирма предлагаща труд и условия и социални придобивки,сравнително чисти и не прекалено шумно,но дотам.
Лятото задушно ,зимата малко по добре.
По кадърните ги товарят като мулета с всевъзмони измислици, за да може менидмънта с едно цъкване да намери каквото му трябва.
Голямата част от времето не се работи ами се говорят какви ли не извънработни теми,а стане ли дума нещо да се свърши и почва прехвърлянето на топката от един на друг.
Задачи се раздават в последния момент и се иска да станат за вчера защото видиш ли някой е проспал сроковете.
Постоянните промени просто съсипват рутината и често нещо се прави и учи а пък после не се ползва.
Разликата между виждането на мениджмънта и реалноста е просто брутална и все повече се забелязва усложняване на процесите.
Има системи които никой не спазва и са само за парлама пред заблудените мениджъри и ръководство че са си решили проблемите като натоварят хората под тях с още и още задачи, самите те само чакайки резултати.
През годините много кадърна работна ръка се усети накъде отиват нещата и се махна, горко на родните русенци.
Всичко е измислено с една едничка цел и тя е да ти изцедят ресурса докрай и да седиш след работно време и то за неспряведливо заплащане за положения труд.
Нови хора няма, или си на позицията която си и трябва да знаеш всичко , ама всичко, или те няма.
Периода на обучение както и самите обучения са с цел първо да се покажат пред клиенти и одитори, а не толкова да те научат реално на това което те чака.
Най сигурните неща са че подръжката работа не върши а пренасочва с оправдания че видиш ли не било тяхно задължение, второто сигурно е изплащането на заплатите, като в това фирмата е безупречна и не е бавила плащане.
Доста кучебойци ги уволниха но и доста останаха пък на уволнените задачите се раздадоха на хора от други отдели, което е напълно погрешно, смисъл неможе да очакваш от кон да лае.
Ясно е че с този курс фирмата бавно но сигурно върви по лош път, няма как да товариш хора до безкрайност и същевремено да чакаш навременни и пълни резултати, та това е бърнаут.
Относно командировките било към германия или чехия положението е плачевно откъм организация и заплащане.
Решат ли че вече нямат полза от вас се отърват по най различни гадни начини неспазвайки предизвестие - специалитета на отдел чр.
Късмет и спорна работа на текущия състав пък останалите чудещи се докога ще издържат в скоро време ще разберат.

Моето мнение е на човек с година стаж. Добра фирма, ръководена от некадърници. Ще посоча плюсове и минуси, вие решете дали искате да започнете работа там или не.

Плюсове:
- заплащането е сравнително добре
- работата е лека, ако си директен работник
- има отопление
- безплатен транспорт и евтина храна от стола

Минуси:
- на места нормите са невъзможни (пример тим 1)
- изтървеш ли безплатния транспорт се приготви да дадеш 10+ лв за такси и все пак да бъдеш глобен
- на места човек се цапа с доста грес
- началниците биват насърчавани да глобяват работници. Носи се дума че ги заплашват с одити ако не се глоби дори един служител на месеца
- ако искаш кариерно развитие... Забрави. Много от хората в администрацията работят на семейни начела.
- първите смени са кофти, защото белите тениски постоянно ти дишат във врата
- почивките са кратки. Дори и да си редовна заедно с администрацията, ти като работник почиваш по-малко
- излизаш отпуск когато те ти кажат. Това дали ти искаш да излезеш не ги интересува.

Предполагам при първа възможност за работа със същото или по-високо заплащане бих напуснал. На човек понякога му дотяга от високономерното отношение на хората там